Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Też mieliście takie wrażenie przy ogrywania Re4 w 2005, że to co wyskakiwało przy zabitym genadons, czy boss'ie było uzależnione od stanu twojej amunicj w skrzynce. Czyli biegniesz na pałe, walisz szotgunem, ubijasz wroga i dostajesz ammo do dwurórki. Jesli grasz ostroznie, uzywasz pistoletu, to trup nagradza cię amunicją do pistoletu. Swoją drogą system był na tamte czasy rewolucjny. Otrzymywałeś to w jakim stylu grałeś. Wydaje mi się, ze podobnie jest w RE4: Remake, chociaż mogę się mylić. 

Ps. Skoro nie ma QTE, to jak będzie wyglądała ucieczka pzred głazem al'a pierwszy Indiana Jones? :)

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Andżej napisał:

a jaka ty progresje robiles ? i jak wypadaja statystyki w porownaniu do orginalu, podobnie ?

 

i czy jest jakas Assault rifle, tej kategorii nie bylo w re4. 
 

 

Spoiler

Jest sporo kategorii do upgrade. Ja grałem tak - Upgrade podstawowego pistoletu a później całość sprzedałem (nic się prawie nie traci) i zainwestowałem w Punishera, Riot, snajperka Semi Auto i LE5 (czyli mp5). Generalnie nie przejmuj się, jak wydasz hajs na upgrade to zawsze możesz sprzedać tą broń i zainwestować w inną.

 

3 minuty temu, Zwyrodnialec napisał:

Podobno to wycięli, tak samo korytarz  z laserami i kilka innych scen skupionych na QTE. 

Spoiler

Generalnie scen QTE nie ma. Krotkie sekwencje powycinali ale dodali sporo nowych

 

23 minuty temu, walek napisał:

Też mieliście takie wrażenie przy ogrywania Re4 w 2005, że to co wyskakiwało przy zabitym genadons, czy boss'ie było uzależnione od stanu twojej amunicj w skrzynce. Czyli biegniesz na pałe, walisz szotgunem, ubijasz wroga i dostajesz ammo do dwurórki. Jesli grasz ostroznie, uzywasz pistoletu, to trup nagradza cię amunicją do pistoletu. Swoją drogą system był na tamte czasy rewolucjny. Otrzymywałeś to w jakim stylu grałeś. Wydaje mi się, ze podobnie jest w RE4: Remake, chociaż mogę się mylić. 

Ps. Skoro nie ma QTE, to jak będzie wyglądała ucieczka pzred głazem al'a pierwszy Indiana Jones? :)

Chcesz wiedzieć jak wygląda ta scena? 
 

Spoiler

Nie ma ucieczki przed głazem ;) 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A co z fabułą, poprawili coś?  Leon nadal niszczy jednolinijkowcami bossów?

 

Jak np to 

 

Saddler : Perhaps you are disillusioned with overconfidence, just because you killed my small-time subordinate?

Leon: Saddler, you're small time

 

albo to

 

Saddler : Ah! I have an idea! Since you're here, why don't I introduce you to 'It'? 'It' should keep you busy.

Leon : Can't remember the name huh? A senior moment perhaps?

 

Spoiler

a czekaj, przecież tego bossa wycięli chuje :reggie:

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Zwyrodnialec napisał:

A co z fabułą, poprawili coś?  Leon nadal niszczy jednolinijkowcami bossów?

 

Jak np to 

 

Saddler : Perhaps you are disillusioned with overconfidence, just because you killed my small-time subordinate?

Leon: Saddler, you're small time

 

albo to

 

Saddler : Ah! I have an idea! Since you're here, why don't I introduce you to 'It'? 'It' should keep you busy.

Leon : Can't remember the name huh? A senior moment perhaps?

 

  Ukryj zawartość

a czekaj, przecież tego bossa wycięli chuje :reggie:

 

Spoiler

Zmienili jego teksty z bardziej idiotycznych na troszkę mniej ;) bosa jednego wycieli i dodali innego sub bossa ale dość ciekawego. Generalnie fabuła jest dostosowana do dzisiejszych standardów, mniej jest rzeczy typowo arcade a więcej realistycznych No ale w końcu to Remake ;) 

 

Edytowane przez Whisker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Zwyrodnialec napisał:

A co z bonusowymi strojami? Da się odblokować Leona w kurtce na całą grę i czy jest klasyczny RPD? Bo pozostałe są dla mnie zbędne.

Spoiler

Da się nawet akcesoria odblokować typu same okulary, czapki itd. Stroje również są. Kurtke Ci potwierdzę bo za drugim przejściem w niej latam ale strój RPD nie gdyż wszystkich bonusów nie odkryłem.

 

Edytowane przez Whisker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, darkos napisał:

Mam nadzieję że po ukończeniu gry jest możliwość New Gamę + z zachowanym ekwipunkiem, lub kupno Infinite Rocket launcher. :obama:

Spoiler

Jest NG+ z zachowanym ekwipunkiem, kupno broni odbywa się z poziomu menu ale niektóre gnaty odkryjesz dopiero po ukończeniu wyższych poziomów trudnosci z uzyskanie rang S+

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minutes ago, Whisker said:
  Reveal hidden contents

Jest NG+ z zachowanym ekwipunkiem, kupno broni odbywa się z poziomu menu ale niektóre gnaty odkryjesz dopiero po ukończeniu wyższych poziomów trudnosci z uzyskanie rang S+

 

I to mnie właśnie nakreca, takie trochę wymuszanie do ponownego ukończenia gry. Nie kończyłem RE2 i RE3 na rangi Hardcore S+to tylko z nożem więc nie znam jeszcze wymagań ale chyba będzie coś z nie kupowaniem niczego u merchanta i nie używanie ziół leczniczych. :obama:

 

Będzie wyzwanie. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Zwyrodnialec napisał:

Podobno to wycięli, tak samo korytarz  z laserami i kilka innych scen skupionych na QTE. 

Jeżeli to prawda, to trochę lipa, bo laserki były zajebiste i stanowiły fajny ukłon w stronę filmu. Skoro pojedynek z Krauserem przerobili na normalny gameplay, to tak samo mogli zrobić z laserami, tym bardziej że Leon jest tutaj dużo bardziej mobilny niż w oryginale. Widziałbym to jako np. scenę z krokodylem w RE2R, gdzie trzeba biec w stronę ekranu, uciekać na boki i uchylać się przed wiązkami światła. No, ale ktoś tam w Capcom pewnie uznał, że nie pasuje do mroczniejszego klimatu w remake'u, więc wycieli. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, benito82pl napisał:

Whisker jaki polecasz poziom na początek dla zwykłego zjadacza chleba

Spoiler

Bierz tryb standardowy bo hardcore na początek może być dla Ciebie za trudny a szkoda nerwów na tak fajny tytuł. Będziesz miał wyzwanie, braknie ci amunicji czasem ale jest najbardziej wyważony.

 

24 minuty temu, Josh napisał:

Jeżeli to prawda, to trochę lipa, bo laserki były zajebiste i stanowiły fajny ukłon w stronę filmu. Skoro pojedynek z Krauserem przerobili na normalny gameplay, to tak samo mogli zrobić z laserami, tym bardziej że Leon jest tutaj dużo bardziej mobilny niż w oryginale. Widziałbym to jako np. scenę z krokodylem w RE2R, gdzie trzeba biec w stronę ekranu, uciekać na boki i uchylać się przed wiązkami światła. No, ale ktoś tam w Capcom pewnie uznał, że nie pasuje do mroczniejszego klimatu w remake'u, więc wycieli. Szkoda.

Spoiler

Jest jeszcze więcej wyciętych takich scen

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
50 minutes ago, benito82pl said:

Whisker jaki polecasz poziom na początek dla zwykłego zjadacza chleba

 

Najwyższy dostępny. Pewnie będzie Hard. Resident ma dostarczyć wyzwania i cierpienia.:spicy:

 

Ja od razu wybieram najwyższy, łyk Monsterka i lecimy z nożem ciach ciach po Hiszpanskich wsiowych mordach:lapka:

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...