Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Josh napisał:

Myślałem, że jak wejdę do tematu to poczytam spusty odnośnie gameplayu, a tu narzekanie, że na cegły poszło 3 polygony mniej niż w Village... zawiedliście mnie jako gracze.

Przecież napisałem 2 strony wcześniej o gameplayu, świetna mechanika z nożem, nowi przeciwnicy, stary świetny re4, ile można pisać o świetnym gameplayu który jest taki sam od 20 lat.

A że gra jest zrobiona wizualnie po macoszemu to inna sprawa, to pierwsze się rzuca w oczy.

Odnośnik do komentarza

https://www.powerpyx.com/resident-evil-4-remake-trophy-guide-roadmap/

 

Cytat

Must also beat the highest difficulty “Professional” in a New Game without Bonus Weapons for the “Handcannon” weapon, and beat Professional with A-rank for the “Chicago Sweeper” weapon.

Podoba mi się. Wygląda na to, że tym razem trzeba mieć odrobinę skilla, żeby dziabnąć platynę / calaka.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Szermac napisał:

sporo możliwości radzenia sobie z wieśniakami, że omnomnom.

 

suplexowanie starych bab nigdy się nie nudzi :] może macie jakieś fajne patenty jeszcze? na pewno można strzelić w latarenki żeby szopa spłonęła, można wytrącać widły strzałami po łapach, oczywiście największe zadymy są przy barykadowaniu, wtedy shotgun idzie w ruch i odstrzeliwanie łbów jest grane 

 

kurła miałem nie brać day1 poniewaz backlog no ale jednak się skuszę bo tęsknię za tym mięsistym gameplayem <3

 

Odnośnik do komentarza

Mechanika często siedzi w dawnych generacjach, np. gdy Fernando wchodzi przez okno, to odpowiedni strzał zawsze uruchamia tą śmieszną animację odrzucania na 2 metry do tyłu, ale spóźnij się o sekundę i Fernando nawet się nie skrzywi jak dostanie w głowę.

Pytanie czy to jest horror, pewnie jest na poziomie ilości krwi i stworków, ale straszenia tutaj nie ma żadnego, czytałem że ta wersja jest mroczniejsza, zobaczymy na dalszych etapach czy to będzie widać, na razie świeci pięknie słoneczko, wokół złom, betoniarki i przeciwnicy, plus ubijanie szczurków dla nagrody.

 

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Straszenie tutaj jest, objawia się w poczuciu stresu przy starciach. No kurwa, ta gra jest o wiele trudniejsza niż oryginał; miejscówkę z kładkami w wąwozie powtarzałem chyba z 10 razy. Wieśniaki są agresywni, szybcy, potrafią flankować, no jest wymagająco (gram na HC). Już nie klękają po jednym strzale w kolano, a potrafią ich przyjąć więcej. Ale mechanika parry jest w kurwę satysfakcjonująca, matulu najdroższa :banderas:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rozi napisał:

Straszenie tutaj jest, objawia się w poczuciu stresu przy starciach. No kurwa, ta gra jest o wiele trudniejsza niż oryginał; miejscówkę z kładkami w wąwozie powtarzałem chyba z 10 razy. Wieśniaki są agresywni, szybcy, potrafią flankować, no jest wymagająco (gram na HC). Już nie klękają po jednym strzale w kolano, a potrafią ich przyjąć więcej. Ale mechanika parry jest w kurwę satysfakcjonująca, matulu najdroższa :banderas:

To już po demie było widać. W oryginale wsioki były strasznie tępe, ustawiały się jeden obok drugiego, żeby można je było wszystkich ładnie pierdyknąć granatem, Leona chwytały od niechcenia i w ogóle ze sobą nie współpracowały. W demku, w szczególności na Mad Chainsaw to był jakiś kosmos, a najbardziej zaskoczył mnie typek z piłą jak nagle znikał z pola widzenia i potrafił się na nas zaczaić gdzieś w chatce. Coś mi mówi, że na professional to będzie gruby SHIET. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Bigby napisał:

 

189 zł z legitnego sklepu:

 

https://gg.deals/game/resident-evil-4/

Mi na Kinguinie anulowali preorder :D. Kupiłem drugi raz to samo i poszło (chyba od innego dostawcy). 

 

Ogólnie te sklepy z keyami niby są ok, ale jednak zawsze przy preorderze jest dreszczyk emocji, że coś spierdolą. Polecam bezpośrednio dać te 15% wincyj :D. 

Odnośnik do komentarza

Już hardcore jest ciężki, aż mi wstyd za ilość zgonów, które zaliczyłem, ale też niektóre były niesprawiedliwe. Akcje typu "kończysz animację melee i zanim postać odda Ci kontrolę dostajesz hita na japę" się zdarzają, animacje nie mają żadnych i-frames.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...