Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Czoperrr napisał:

Grać standard czy hardcore? Jest napisane, że standard to dla ludzi, którzy nie grali w oryginał więc jedyny słuszny wybór dla mnie to hardcore. Czym się różni, jest bardzo irytujący?

 

Wg mnie brakuje czegoś pomiędzy.

Jeżeli lubisz oszczędzać amunicję i dbasz o to by grać bez uszczerbku to na normal wylądujesz z pełną kieszenią przedmiotów którą będziesz musiał sprzedać.

Jeżeli lubisz nie patrzeć na lecącą amunicję i jak raz czy dwa za dużo wystrzelasz i będziesz wolał iść dalej, to normal będzie przyjemny i wystarczający.

Na hard bywa niebezpiecznie i naprawdę trzeba rozmyślnie strzelać.

 

Odnośnik do komentarza

Skończone, po trudach i znojach ostatnia walka była cudowną kropką nad i :banderas: Spokojnie dyszka ode mnie, nawet przez moment nie pomyślałem inaczej i absolutne goty 2023, można zamykać branżę.

 

Czas na NG+ :spicy: Policzymy się kurľa, zobaczymy jakie mądre te wsioki będą teraz gdy mam wszystko przy sobie od początku

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Też właśnie skończyłem. Krauser, ostatni boss, jazda na skuterze, epicka muzyka w trakcie tego wszystkiego i poziom graficzny totalnie mnie zmiotły z planszy. Nie obchodzi mnie, że nie jest to taki przeskok jaki był między oryginalnym RE2, a RE2R. Nie musi być, i tak daję 10/10. Ogrom pracy jaki ludki z Capcom włożyli w stworzenie tego remake'a jest współmierny do ilości szacunku jaki mieli do materiału źródłowego oraz skilla i wyobraźni, żeby przetransformować to co znamy w coś niby podobnego, ale tak naprawdę bardzo odmiennego. Kolejny ponadczasowy hit na długie godziny i na wiele powtórzeń. Dla mnie to jest w zasadzie ukoronowanie całej serii i prawdopodobnie najlepszy tytuł w jaki szarpałem w całej mojej 30 letniej karierze gracza. Nawet się nie zastanawiam, tylko od razu odpalam ponownie :boomer:

 

 

 

Resident Evil 4_20230326165105.jpg

Edytowane przez Josh
  • Plusik 5
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No ja oryginał przeszedłem dokładnie 26 razy :D tutaj na razie lecę 3

raz ale mam takie zboczenie ze muszę wszystkie bronie upgarde’ować na maksa (nie sprzedaje ich). Jeszcze przejście samym nożem i oczywiście killa razy na speedruny

Edytowane przez Whisker
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

mendez wydał sie całkiem prosty, na pewno łatwiejszy od trolla. teraz zacząłem zamek i cykam się motzno :kaz: jest promo na magnum u straganiarza ale jak go kupie to nie ulepsze reszty :/ ale najważniejszy deal to teraz handgun. biegam cały czas z pierwszym SRcośtam i chce go wymienić na red9 albo blacktail. red9 ma tylko trochę większy dmg względem blacktail na basic stats ale ten drugi z kolei ma lepsze pozostałe, więc powinien być poręczniejszy. gdzieś na reditcie piszą, że znerfili red9 względem oryginału i nie ma juz takiej przewagi w obrażeniach nad resztą. ale reda mam już za free więc taniej. 100 naboi do handguna siedzi w walizce więc poważna decyzja.  

Odnośnik do komentarza

Ja bym brał. Może się przydać na salę z dwoma Garradorami lub na Salazara. 

 

Lecę drugie podejście, żeby zdobyć wszystkie znajdźki i powbijać brakujące śmieciotrofiki zanim przejdę do konkretów. Mega szybko to idzie na ng+ z ulepszonymi brońkami oraz jak już się wie co robić i znając rozwiązanie wszystkich zagadek. 

 

 

 

Gra dopiero wyszła, a szybkobiegacze już rozkminiają jak skracać niektóre sekcje. Świetny motyw btw i raczej nie jest to błąd w grze :sadkek:

Edytowane przez Josh
  • Lubię! 2
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Ta dodatkowo płatna mapa DLC rozumiem że jednak pokazuje inne rzeczy niż mapka od sprzedawcy. Czy chodzi o znajdźki w znanych pomieszczeniach czy otwiera się nowe by je zdobyć?

edit: Widzę na yt że po prostu za 18 zł w grze pojawiają się nowe dzwonki, tam gdzie ich nie było. Żałosny ruch, na pewno ode mnie ich nie dostaną.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Nawet jest cameo jednej osoby z forum, no powiedzcie, że to nie wygląda jakby za chwilę padło zdanie "Leon, kapitalizm to zło, musimy go obalić przez nabijanie pomelo jako jablka w biedrze":

Spoiler

Zzs3FNP.png

Gender swap to tylko wisineka na torcie i ukłon w stronę poprawności politycznej :kekw: Pan Capcom o każdy szczegół zadbał

Odnośnik do komentarza

U mnie drugie przejście. Teraz skupiam się na wszystkich skarbach i zadaniach do wykonania i kilku innych pucharach za przejście lokacji z no damage, czyli wagoniki, winda i potem skuter. Potem zabiorę się za Pro :woot: 

Droga do :platinum: wydaje się byc kręta ale gra jest tak zajebista gdy opanuje się trik z parry nożem Krausera z kopniakiem to aż chce się wracać i restartować checkpointy :banderas: 

No i czekam na dlc ....

 

FB-IMG-1679680302178.jpg

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Daffy said:

Za co się te kamyki dostaje? Tylko za te side questy?

 

Można za nie kupić

  • diamenty, które wkładasz w skarby,
  • można kupić tokeny do maszyn w strzelnicy, 
  • ticket do bonusowego upgrejdu każdej broni
  • mape z zaznaczonymi skarbam 
  • celowniki laserowy do pistoletów
  • jakies dodatkowe skarby, które można sprzedać wkładając w nie diamenty

Warto robić te zadania.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...