Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie tego jestem najbardziej ciekaw, jak RE4 wypadnie w starciu z poważną i dojrzałą narracją Dead Space.

Bo teraz kończę oryginał i fabularnie to jest tak czerstwe i głupiutkie, że nie da się tego traktować poważnie (dialogi, scenki, nawet notatki typu "Nasz plan - musimy przejąć władzę nad światem":D).

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Pupcio napisał:

Niestety już nie jest tak durny i memiczny jak oryginał :nosacz2: a może to i dobrze. co 2 mesjasze to nie jeden :sonkassie:

Ale dalej na ratunek córce prezydenta najpotężniejszego kraju na świecie wzywają jednego człowieka wyglądającego jak zaginiony członek backstreet boys.

Odnośnik do komentarza

Były w oryginale miejsca gdzie przeciwnicy wychodzili w nieskończoność aż się czegoś nie zrobiło? Lata nie grałem, a wydaje mi się że coś takiego było, a teraz w remake'u widzę że przynajmniej na moment gdzie jestem to każda miejscówkę można sczyścić do zera

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Daffy napisał:

Były w oryginale miejsca gdzie przeciwnicy wychodzili w nieskończoność aż się czegoś nie zrobiło? Lata nie grałem, a wydaje mi się że coś takiego było, a teraz w remake'u widzę że przynajmniej na moment gdzie jestem to każda miejscówkę można szczycić do zera

Też mi się tak wydawało xD

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, messer88 napisał:

Deadspace dla mnie po 3 przejściach 10/10 i wiem że jakbym włączył to znowu bym skończył i się fajnie bawił.

Nie mówię, że gierka jest zła, ale ostatnie rozdziały robiłem mocno na siłę i nie chciało mi się do tej gry wracać, zresztą wspominałem o tym w odpowiednim temavie. RE4R? Nigdy dość :banderas:Jestem na drugim przejściu po Water Hall i bawię się chyba nawet lepiej niż za pierwszym razem, bo brońki trochę podkokszone i rozkład pomieszczeń już znany, także zostaje czysty fun.

Odnośnik do komentarza

Skończone. 16h 24min nieśpiesznym krokiem i napawaniem się każdą minutą. Na ten moment nie potrafię wskazać jakiejś większej wady, trzeba ochłonąć, przejść kolejne 10 razy i może coś się nawinie :pawel: Tak powinno robić się rimejki i gry singlowe. Coś wspaniałego, nie żałuje ani złotówki a musicie wiedzieć że od czasów Rdr 2 nie kupiłem żadnej gry na premiere za full price więc wiedzcie ŻE COŚ SIĘ DZIEJE

  • Plusik 5
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

btw. Grucha jak to czytasz możesz zrobić news o zakończeniu bo jest BARDZO CIEKAWE

Spoiler

Czy mi się wydaje czy właśnie powstała nowa linia czasowa w rezidencie po tym jak Ada postanowiła nie oddawać wirusa whiskerowi? I czy on na swoim kąkuterku nie miał zdjęcia tej baby z piątki właśnie? C0rwa jestem giga ciekawy co oni z tym zrobią. 5ka po ostrym wykierowaniu byłaby goty ale szóstka to musi być zrobiona od zera. Podstawka jest nie do wyklepania

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wet_willy napisał:

Dawac mnie te kocie uszy na infinite Ammo xD Smiechowy bedzie Pistol and Knife run lol 

Właśnie zrobiłem. Assisted + napakowany na max Blacktail + Primal Knife i lecimy przez grę jak przecinak. Warto połączyć ten run z wyzwaniem Silent Stranger.

 

spacer.png

 

Cytat
Spoiler

Czy mi się wydaje czy właśnie powstała nowa linia czasowa w rezidencie po tym jak Ada postanowiła nie oddawać wirusa whiskerowi? I czy on na swoim kąkuterku nie miał zdjęcia tej baby z piątki właśnie? C0rwa jestem giga ciekawy co oni z tym zrobią. 5ka po ostrym wykierowaniu byłaby goty ale szóstka to musi być zrobiona od zera. Podstawka jest nie do wyklepania

 

 

Spoiler

To by było cudowne jakby zamiast zwykłego remake'u Piątki po prostu poszli w kompletnie inne wydarzenia i stworzyli alternatywną linię czasową. Mogliby z tym zrobić absolutnie wszystko, włącznie z tym, żeby nie udupiać Umbrelli (w RE4R Luis coś przebąkiwał, że "nie trzeba się już nimi przejmować", ale w intrze nie było przecież wzmianki że korporacja zbankrutowała) oraz żeby nie zabijać Weskera na amen. Może inne miejsce akcji? Jakaś solo przygoda Chrisa w stylu RE4 zamiast kooperacji? Albo zamiast Shevy duo Chris & Jill? Możliwości są nieskończone. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Ale Ramon mnie wyzerował ze wszystkiego. Jak na razie najtrudniejsza walka - ogarnąłem dopiero za 5 razem. Za to na gigantach zużyłem dokładnie 2 naboje. Fajnie, że tym razem można 

Spoiler

obu utopić w lawie. 

Filmik z walką z Krauzerem niestety komicznie wyglądał - to machanie rękami jak Steven Seagal :kekw: Sam gameplay za to cymesik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...