Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, wet_willy napisał:

Na jakim poziomie trudnosci grasz? XD

Hardcore.

 

Poziom trudności nie ma nic do rzeczy, Leon przy pierwszym spotkaniu z Garradorem mówi, że jest on ślepy, więc oczywistym jest, że wystarczy nie robić hałasu. Po to są w tym pomieszczeniu i przy kolejnym spotkaniu wiszące łańcuchy, jako utrudnienie.

Edytowane przez Brolin
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Josh napisał:

Wielu graczy nie docenia nagród za strzelnicę, a niektóre są naprawdę dobre i mogą nieźle pomóc podczas zabawy na Pro. Z lepszych, które udało mi się wylosować:

- zniżka 5% na wszystkie upgrade'y u merchanta

- regeneracja zdrowia przez roślinki o 50%

- -1 proch zużywany w trakcie craftingu 

- +8% szybszy bieg

 

Warto powalczyć, tym bardziej że zdobycie S'ek nie jest jakieś bardzo trudne. 

S'ek nie, jedyna trudność to zdobycie 3* bo równa się ze zestrzelenie wsyztskich celów, czasem i skrzynek w bonusowej rundzie. Ja odpuściłem na zrobieniu S, czaszek i 2* które zazwyczaj wypada przy robieniu wsyztskich czach.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Josh said:

Wielu graczy nie docenia nagród za strzelnicę, a niektóre są naprawdę dobre i mogą nieźle pomóc podczas zabawy na Pro. Z lepszych, które udało mi się wylosować:

- zniżka 5% na wszystkie upgrade'y u merchanta

- regeneracja zdrowia przez roślinki o 50%

- -1 proch zużywany w trakcie craftingu 

- +8% szybszy bieg

 

Warto powalczyć, tym bardziej że zdobycie S'ek nie jest jakieś bardzo trudne. 

 

To prawda. Warto mieć chociażby zniżkę na proch i +20% Meele Critical Hit. Ile razy mi to dupę uratowało :banderas: Najlepszy dodatek, przydaje się szczególnie na Knife only run.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Połowa 14 rozdziału, 18.5 godziny na liczniku, red9 i strzelba wymaksowane, pasek życia wydłużony niemal na maks (na oko brakuje 2 żółtych roślinek). Czas nazbierać teraz na rakietnica i NG+ to będzie spacerek. Gra jest fenomenalna, ale jeszcze nie wiem, czy mam tyle zaparcia by zaczynać na wyższym poziomie, heh.

Odnośnik do komentarza

3 chaptery przeszedłem i nie podzielam entuzjazmu forumka co do tej gry.
Może dlatego że zawszę wolałem klasyczne re 1/3.
Nie jest to zla gra, gunplay daje frajdę ale story kompletnie mnie tu nie ciekawi przez co nie mam czegoś takiego że kończę chapter i MUSZĘ odpalić następny.
Oprawa AV też nie specjalna, nie wiem jaka to rozdziałka w performance ale chyba coś ala rozmazane gunwo fhd jak w dying light 2 na premierę.
Fps też dropia, choć tu vrr daję radę i płynność jest zadowalająca.
Mimo wszystko technicznie jak na remake za 3 bomby to jednak spodziewałem się więcej w kwestii oprawy.

Oczywiście jestem bardzo blisko, zobaczymy co będzie dalej.
Jedna rzecz która mnie kręci i napędza w tej grze to poziom hardcore i moja chora ambicja żeby przejść bezbłędnie i nie stracić apteczek/ammo.
Przez co bardzo czesto powtarzam te same fragmenty gry, wiec podejrzewam że story zajmie mi ze 20h.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Wredny napisał:

 

Jak to skąd?

Przecież Krauser go zna.

W oryginale Krauser nie jest ani razu pokazany z Salazarem i ostatecznie trudno stwierdzić, czy oni w ogóle się znali. W remakeu chyba jest podobnie.

Poza tym, Krauser dowiaduje się, że to Leon był wysłany na uratowanie dziewczyny dopiero na wyspie, podczas walki na noże, kiedy Sadler go wysyła żeby zrobił porządek z "amerykańską świnią", która zabiła Mendesa i Salazara. Dla mnie to po prostu jeden z kilkunastu baboli w scenariuszu oryginału i jedno małe niedopatrzenie remakeu.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...