Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

No to prawda. O ile starcia z Krauserem zjadają na śniadanie te z OG, tak głos mu skopali, a fabularnie zrobili z niego totalnego wariata. To jego bełkotanie o niesamowitej sile :kekw: gościu, po prostu wyhodowałeś sobie tasak zamiast ręki, Wesker i tak by cię pozamiatał w 5 sekund. 

Odnośnik do komentarza

Krauser aka pan R O O K I E . Jako jedyny z odświeżonych postaci wypadł blado bo co jak co ale Ada gdy już człowiek się przyzwyczai do głosu menelicy to też jest super. Ja najbardziej jaranko na Whiskersa :xboss:Ale będzie się działo w potężnym rimejku code veronica :)

Odnośnik do komentarza

Może powrócą do Chriso cosia z 7mki? :xboss: Mógłby mieć nieco normalniejszą budowę niż pudzian z 5ki ale ryjec niech ma ten sam bo to już legenda. Ja jestem ciekawy czy na kolejny rimejk jedynki też się skuszą. Potencjał na kolejnego sztosa jest niesamowity 

Odnośnik do komentarza

Po wydarzeniach w CV i spinoffach na wii (Darkside Chronicles, ale nie jestem pewien) Krzysiu po prostu zaczął ćwiczyć. Yoshiro Anpo - jeden z dyrektorów czuwających nad projektem twierdzi, że starali się "zachować ich image" ale też zależało im by pokazać graczom, że od czasu wydarzeń w Racoon i okolicznych bazach Umbrelii minęło parę lat.

Odnośnik do komentarza

Sądzę, że chodziło tu też o wyraźniejsze odróżnienie go od Leona. Kennedy: zwinność, szybkość, władanie nożem. Redfield: siła, technika, skill w korzystaniu z broni palnej. Różnicę między tymi ziomkami widać zwłaszcza w RE Vendetta kiedy Leon odpiernicza Johna Wicka tańcząc z zombiakami, a Chris na luzie łamie im kręgosłupy. Ja mimo wszystko wolałem tego "zwykłego" Chrisa z RE1/CVX, mam wrażenie że razem z przyrostem tkanki mięśniowej spadła mu ilość szarych komórek, w RE6 był skończonym debilem. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że źle zrobiłem wybierając standardowy poziom trudności. Mnóstwo graczy zarówno zagranicznych jak i polskich pisało, że gra jest trudna nawet na standardowym poziomie trudności a hard jest w ogóle frustrująco trudny. Tymczasem jestem w 4 rozdziale i muszę już tylko znaleźć drugą figurkę, żeby otworzył się ten schowek z kluczem do kościoła. Mam aż 43 naboje do strzelby, 41 do snajperki a jeśli chodzi o przedmioty lecznicze to 3 spraye lecznicze, jeden lek stworzony z żółtej, czerwonej i zielonej roślinki, jeden lek z trzech zielonych roślinek, 6 brązowych jajek i 7 białych, w dodatku trzy ryby które też leczą. Więc amunicji i przedmiotów leczniczych mam mnóstwo. Czy ta gra może w dalszych rozdziałach jest trudnuejsza i nagle amunicja zacznie mi jakoś bardziej znikać? Może pojawią się jacyś bardziej wytrzymali przeciwnicy i będzie ich więcej? Ten gość z piłą mechaniczną jak go spotkałem drugi raz to padł zaledwie od jednego granatu i około 4-5 pociskach od strzelby. Inna sprawa, że mam wersję deluxe edition i rozszerzoną mapę więc to chyba dodatkowe skarby i dzięki temu po ich sprzedaży już w tej chwili mam ulepszoną siłę ognia pistoletu, strzelby i karabinu snajperskiego na 3 poziomie więc obecnie najwyższa możliwa bo na razie dalej mocy ulepszać nie mogę. Więc może dlatego jest mi tak łatwo a ludzie, którzy grali w tą grę wcześniej nie mieli takich ułatwień i dlatego było im ciężko nawet na standardzie?

Edytowane przez Canarino
Odnośnik do komentarza

Ludzie piszący, że RE4R jest zbyt trudny, to ci sami, którzy narzekają że stun nie działa za każdym razem albo płaczący, że raz na tysiąc wystrzelonych pocisków gra źle zarejestruje hitboxa.

 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Również nie do końca rozumiem opinię o trudności tej gry - wymaga może w pewnych sekwencjach jakiegoś skupienia, a czasem się nawet ginie, ale to po prostu gra z uczciwym balansem na normalu. A przy okazji byłem nią zachwycony, co nie było łatwym zadaniem, bo chociaż nie jestem fanem pozostałych RE, to czwórka to moja topka życia.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Jukka Sarasti napisał:

Również nie do końca rozumiem opinię o trudności tej gry - wymaga może w pewnych sekwencjach jakiegoś skupienia, a czasem się nawet ginie, ale to po prostu gra z uczciwym balansem na normalu. A przy okazji byłem nią zachwycony, co nie było łatwym zadaniem, bo chociaż nie jestem fanem pozostałych RE, to czwórka to moja topka życia.

 

4 godziny temu, Pupcio napisał:

Normalny normal żaden odmieniec. Zapominacie że mamy 2024 rok i dzisiejszy normal to easy w starych grach więc jak chcecie mieć jakieś wyzwanie to dajecie hard i tyle. Dla mnie normal w re4 i tak jest spoko zbalansowany

 

Jak graliście na poziomie standard to mieliście wersję deluxe edition tej gry wraz z expanded map treasure do daje dodatkowe skarby? Te skarby dały mi to ,że po ich sprzedaży mam już siłę ognia na 3 poziomie na Red 9 , strzelbie i karabinie snajperskim. Za pomocą craftingu mam już 43 naboje do strzelby i 41 do karabinu snajperskiego .Wydaje mi się ,że to jest za dużo. Inna sprawa ,że dopiero jestem w 4 rozdziale i kończę te jezioro z łódką . Z tego co piszą ludzie na innych forach to gra na standardowym poziomie trudności jest bardziej wymagająca dopiero od 8 rozdziału. 

Odnośnik do komentarza

No tak. Im dalej w las tym trudniej. Tak samo jak w oryginale. Zawsze możesz też przestać pakować wszystko "po korek" albo przynajmniej nie od razu. 

 

Nie mam deluxe ale jak ogrywałem na VR normal to spokojnie miałem tyle hajsu żeby eksperymentować z różnymi spluwami.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dr.Czekolada napisał:

No tak. Im dalej w las tym trudniej. Tak samo jak w oryginale. Zawsze możesz też przestać pakować wszystko "po korek" albo przynajmniej nie od razu. 

 

Nie mam deluxe ale jak ogrywałem na VR normal to spokojnie miałem tyle hajsu żeby eksperymentować z różnymi spluwami.

 

 a miałeś te dodatkowe skarby z expanded map treasure?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Canarino napisał:

 

 

Jak graliście na poziomie standard to mieliście wersję deluxe edition tej gry wraz z expanded map treasure do daje dodatkowe skarby? Te skarby dały mi to ,że po ich sprzedaży mam już siłę ognia na 3 poziomie na Red 9 , strzelbie i karabinie snajperskim. Za pomocą craftingu mam już 43 naboje do strzelby i 41 do karabinu snajperskiego .Wydaje mi się ,że to jest za dużo. Inna sprawa ,że dopiero jestem w 4 rozdziale i kończę te jezioro z łódką . Z tego co piszą ludzie na innych forach to gra na standardowym poziomie trudności jest bardziej wymagająca dopiero od 8 rozdziału. 

 

Najzwyklejsza steamowa wersja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...