Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Post pod postem ale no trudno skończyłem i leżę jeszcze podniecony :)

 

Resident to jest jednak Resident. Pięknie Capcom to rozgrywa. Nazmieniali sporo chyba ale no dalej gra się w to cudownie. Na normalu balansujesz między garścią amunicji a przeładowaniem itemami, świetnie jest to wyważone. Wiele starć naprawdę podnosi adrenalinę. Aaaaa! Zajebista gra

Spoiler

Jedyne do czego mógłbym się przyjebac to to że Wyspa nadal jest Wyspą. Moim zdaniem jest najsłabszym elementem, walki najebane jest tu równo no i klimatycznie to już nie to samo 

 

Alan Wake 2 i Re4 uff będzie ciężki wybór 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Nyu napisał:

Sep Ways jest dość obszerne, ale należy pamięć, że to tylko REMIX kampanii głównej puszczony od tyłu. 

W którym momencie SW jest puszczone od tyłu względem podstawki? Cała akcja idzie równolegle do kampani Leona - od pieczątki (zamku), aż do walki z ostatnim bossem. 

Odnośnik do komentarza

Może chodzi o lokacje? Chociaż to też nie ma zbytnio sensu :bella: separate ways coś pięknego, jedno z najlepszych dlc jakie powstały jak komuś się podobała podstawka to nawet nie ma się nad czym zastanawiać bo gramy hot chinką więc gra staje się jeszcze idealniejsza 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie, czy jest w tej części możliwość rozegrania poprzedniego chaptera i powrót do kontynuacji w kampani ze zdobytą amunicją?Taki patent występował w 5 części.

Jestem po miejscówce w której musiałem odpierać szturm na domek gdzie się wystrzelałem do zera,po czym odpaliła się scenka po której nie mogłem pozbierać amunicji po pokonanych wrogach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
17 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

W sumie racja, średnie Dying Light sprzedało się w 20mln. Residenty mimo sprzedażowej dominacji jako seria w gatunku, o takim pułapie chyba nie mają co marzyć.

W pierwszym roku po wydaniu poszło 20 milionów?

54 minuty temu, Square napisał:

No, ale wypadałoby żeby sprzedało się dużo więcej, tym bardziej jak to multiplatforma.

Praktycznie cała seria (nawet oryginalna trylogia) jest multiplatformowa, więc jeśli RE4R w pierwszy rok zrobił najlepszy wynik w serii w analogicznym do innych części okresie po premierze to to stwierdzenie jest trochę masłem maślanym.

Odnośnik do komentarza

W mózgach każuli resident evil=horror horrory=brak szans na rozbicie banku. Sam znam kilka osób (nie ofiego) które oglądały gre na jutubku zamiast zagrać :beka:

Imo fajna sprzedaż, capcom raczej też nie narzeka a znając ich będą monetyzować tego residenta jeszcze przez 20 lat

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...