Skocz do zawartości

PSX Extreme 273


Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłka pewnie pokrywana jest przez jakąś specjalną umowę z PP, dzięki której przez generowanie względnie dużego wolumenu ceny są niższe niż jednostkowe. Prenumeraty zawsze są nieco tańsze od pojedynczych wydań, no i fakt otrzymania środków z góry też pomaga.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Shen napisał:

@Perez serio takie korzyści macie z prenumeraty? Niby odchodzi koszt pośredników, ale prenumeratę sprzedajecie taniej i dochodzi wysyłka.

 

O ten koszt pośredników się rozbija. Z jednego numeru sprzedawanego przez kolporterów może być pobierane nawet ok. 40%. Przy prenumeracie jest koszt wysyłki, no ale finalnie na sztuce więcej zostaje, bo po prostu nie płacisz za pośrednictwo. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Jontek80 napisał:

Bardzo zrobiło mi sie przykro z powodu Cd-action. Nie jestem ich fanem ale od czasu do czasu ich kupowałem zwłaszcza jak byłem na urlopie w Polsce. To cała historia branży. Nie ważne nawet że to nie ten sam team. Wychowałem sie z nimi. W końcu wydawali to pismo od 90 lat.

 

Czy ktoś posiada może archiwalne zdjęcia redakcji CD-A z roku 1930? Ew. trochę późniejsze ale najlepiej te przedwojenne

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Jontek80 napisał:

Cda w 1930? Komputery i gry oraz magazyny z nimi zwiazane? Polecam wrocic do szkoły i poczytac kiedy w polsce pojawiło sie pierwsze czasopismo z tym związane.

 

3 godziny temu, Jontek80 napisał:

W końcu wydawali to pismo od 90 lat.

 

To może zdecyduj się bo coś się kłócisz sam ze sobą

 

 

Godzinę temu, Jontek80 napisał:

Czy o to ci chodziło?

main-qimg-838ec2e188c235566c473440ad64a6

 

To raczej nie to, bo to jest zdjęcie Donalda T. z woja

Edytowane przez siniak GT
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

No jak jest aż taka różnica to też przechodzę na formę wysyłkową. Zobaczę może za rok przesiądę się całkiem na pdfy, zobaczę jak teraz mi się to będzie czytać na ipadzie. 

 

Ja jestem przekonany, że jeśli jakiś magazyn miesięcznik o tematyce specjalistycznej przejdzie TYLKO na formę internetową (czyli płacisz 10zł za pdf'a) upadnie bardzo szybko.

Ja oprócz PE kupuję regularnie AUDIO-VIDEO oraz AUDIO. W tym pierwszym rednacz w ostatnim numerze pisze, że jeszcze nie podjęli decyzji, ale być może przejdą TYLKO na pdf'y.

No to powodzenia Panie Filipie Kulpa, jak Cię bardzo cenię!

Co to krva za czytanie długiego tekstu na ipadzie czy smartfoniku :turned: no ten świat już dawno zszedł na psy (co pokazuje obecna panika z powodu niewiadomego) a teraz to już schodzi do podziemi.

Albo nie! Kupowanie gazety/książki, płyty CD/winyla, gier i filmów na płycie to jest już coś ekskluzywnego, to jest już wtedy święto, smakuje to jeszcze lepiej!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Jontek80 napisał:

To zależy jak przeczytasz. Od 90(tych) lat.

Ps nie sądziłem że przez moje małe lenistwo ktoś może tak zrozumieć moją wypowiedź. 

 No i teraz to ma sens

 

BTW

Z serii #przypadekniesadze:

0bebd44a-13ca-41a2-b010-6d891ffec363.jpg

 

Ciekawie będą się prezentowały na półce w sklepie obok siebie ;)

Edytowane przez siniak GT
Odnośnik do komentarza

Jesli można spytać jaki jest nakład magazynu ile go schodziło w tamtym roku w podobnym okresie a ile teraz w czasie kwarantanny?

W czyim mieszkaniu składujecie niesprzedane egzemplarze? Tego musi tam już być trochę. Pewnie po jakimś czasie idą na przemiał albo opał.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza

Dostał kto prenumeratę pocztą? Ja zamówiłem nową w ubiegłym tygodniu i liczyłem na szybką przesyłkę. Jednak dostałem Pixela jeszcze tego aktualnego - spoko numer, nie mam więc luz. Liczyłem że pierwszy numer będzie PSXE priorytetem.

Kolejne numery idą zwykłym :( Choć na stronie piszecie co innego:

Cytat

Wysyłkę realizujemy listem priorytetowym, za pośrednictwem Poczty Polskiej. Standardowo przesyłka pakowana jest w zwyczajową folię.

 

Odnośnik do komentarza

Nawet nie liczę na szybkie dostarczenie prenumeraty. Teraz Poczta Polska została zaprzęgnięta w polityczną grandę w wyborami, kto tam się detalicznym klientem przejmuje. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i .pdf na pocieszenie. Dla mnie .pdf to zawsze będzie wyjście awaryjne, bo nawet na 10 calowym tablecie nie ma tego komfortu co na papierze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.