Skocz do zawartości

PSX Extreme 273


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to nie związane z najnowszym numerem Szmatławca, ale taka ciekawostka z rynku. Wygląda na to, że CDA padło za moment padnie.

 

"Zgadza się – dostaliśmy wypowiedzenia. Nie wiemy, co z przyszłością CD-Action."
https://www.cdaction.pl/news-60522/cd-action--co-dalej.html?fbclid=IwAR3excrPwTPzc5g93Ga5S03GhNlUR6gq5HcZNGj5ur9DWV0QrcCHbUGYGSM

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

NAJDROŻSI PRENUMERATORZY

Już teraz logując się na swoje konto w sklepie shop.psxextreme.pl możecie pobrać imienny pdf numeru 273!

Kto nie posiada jeszcze konta, a jest prenumeratorem - może je założyć na stronie sklepu podając adres e-mail użyty przy składaniu zamówienia.

W razie pytań - prosimy o email na prenumerata@psxextreme.pl.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Okładki to chyba jedyne co zostało z tego magazynu. Wszedłem tutaj przypadkowo i zobaczyłem jak wyglądaja "artykuły". Masakra, od kiedy PE ma wieksze obrazki od ilosci tekstu? Gdyby grafiki nie były kolorowe to bym pomyslal ze to jest kolorowanka. Przypomniał mi się pierwszy numer PSX Extreme, w ktorym na ostatniej stronie z trikami byly wielkie rysunki znakow pada ps i jak to jeden z redaktorów pozniej napisał, ze jak nie dało rady wrzucic wystarczajacej ilosci tresci to zasłanialismy to wielkimi obrazkami ;)

  • WTF 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Redmitsu napisał:

Okładki to chyba jedyne co zostało z tego magazynu. Wszedłem tutaj przypadkowo i zobaczyłem jak wyglądaja "artykuły". Masakra, od kiedy PE ma wieksze obrazki od ilosci tekstu? Gdyby grafiki nie były kolorowe to bym pomyslal ze to jest kolorowanka. Przypomniał mi się pierwszy numer PSX Extreme, w ktorym na ostatniej stronie z trikami byly wielkie rysunki znakow pada ps i jak to jeden z redaktorów pozniej napisał, ze jak nie dało rady wrzucic wystarczajacej ilosci tresci to zasłanialismy to wielkimi obrazkami ;)

Ciekawe spostrzeżenie w czasie gdy pod względem zawartości jest chyba najlepiej w historii.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gregorius napisał:

Ciekawe spostrzeżenie w czasie gdy pod względem zawartości jest chyba najlepiej w historii.

 

2 godziny temu, Redmitsu napisał:

 Wszedłem tutaj przypadkowo i zobaczyłem jak wyglądaja "artykuły". Masakra

Przypadkowo XD

Edytowane przez chris85
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, chris85 napisał:

Ja yebie ostatni magazyn na rynku, cholera wie co będzie za kilka miesięcy, a ci dalej o okładkach i objętości  tekstu w stosunku do grafik. xD 


i? Do jakiegoś czasu tez broniłem ten magazyn kupując go co miesiąc dla jeszcze ciekawych artykułów i poczytania recenzji, które mnie interesują, lecz z każdym nowszym numerem było coraz gorzej. 
To działa w dwie strony, dziwi mnie ze komuś chce się jeszcze kupować gazetki o gierkach w dobie internetu. xD

Edytowane przez Redmitsu
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Redmitsu napisał:


i? Do jakiegoś czasu tez broniłem ten magazyn kupując go co miesiąc dla jeszcze ciekawych artykułów i poczytania recenzji, które mnie interesują, lecz z każdym nowszym numerem było coraz gorzej. 
To działa w dwie strony, dziwi mnie ze komuś chce się jeszcze kupować gazetki o gierkach w dobie internetu. xD

Ostatni Twój zakupiony numer to który? Podejrzewam ze jakiś stary, kupiony 5 lat temu.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Redmitsu napisał:


i? Do jakiegoś czasu tez broniłem ten magazyn kupując go co miesiąc dla jeszcze ciekawych artykułów i poczytania recenzji, które mnie interesują, lecz z każdym nowszym numerem było coraz gorzej. 
To działa w dwie strony, dziwi mnie ze komuś chce się jeszcze kupować gazetki o gierkach w dobie internetu. xD

 

Chyba inne Szmatławce czytamy, bo ja mam dokładnie odwrotne wrażenie. Publicystyka nigdy nie była tak dobra (i obfita) jak w ostatnich latach.

Odnośnik do komentarza

Kwestia doboru skanów z pierwszego posta. To wszystko strony tytułowe artykułów, a te rządzą się trochę innymi prawami i już kiedyś była o tym mowa, że czytelnicy dopuszczają i tolerują arty na całą stronę, jeśli to są dobre arty graficzne. Cofnąłem się na pierwszą stronę, przejrzałem je, spróbowałem się postawić w roli kogoś, kto nie czyta PE regularnie i trochę rozumiem o co chodzi @Redmitsu.

Z tym, że te skany nie oznaczają jeszcze, ze tak wygląda całe pismo. Po prostu pokazywanie ocenzurowanych stron ze środka artykułu byłoby jeszcze mniej reprezentatywne. Ogólnie zapewniam Cię @Redmitsu, że w PE jest znacznie więcej treści, niż zdają się sugerować te skany z pierwszego posta.

 

Ech, czytam ten wywiad Rogera i trochę smuteczek. Trzeba będzie wziąć prenumeratę. Mam nadzieję, że Roger już zaczął urabiać Papkina, aby ten czasem coś gościnnie napisał do PE ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MYSZa7 napisał:

Wywiad z @Rogerem o kondycji prasy growej w Polsce. Przeprowadzony przez byłego redaktora CDA, Papkina, który w porę uciekł z tonącego statku.

 

https://polskigamedev.pl/naczelny-psx-extreme-system-blokuje-i-dusi-dziennikarzy/

 

 


 

Cytat

 

Jak w PPE.pl funkcjonuje gatekeeping (selekcja informacji – dop. red.)?

Nie wiem, czy mogę o tym mówić (śmiech).

 

:shieeet:

Odnośnik do komentarza

Bardzo zrobiło mi sie przykro z powodu Cd-action. Nie jestem ich fanem ale od czasu do czasu ich kupowałem zwłaszcza jak byłem na urlopie w Polsce. To cała historia branży. Nie ważne nawet że to nie ten sam team. Wychowałem sie z nimi. W końcu wydawali to pismo od 90 lat. Wychodziło razem z Secret Service.

Szkoda ich. Powiem rodzinie żeby mi kupiła ten historyczny numer. Może jeszcze ich uratują. Już tak niewiele zostało tych magazynów. To już nie konkurencja. Teraz to chyba już wszyscy się wspierają. Kiedyś było z 10 lub więcej jednocześnie na rynku o tematyce growej. No cóż. Ja czytam z powodu nostalgii. Wspomnień z dzieciństwa. Kiedy czekało się do 1 aby uzyskać nowy numer i dostęp to ludzi takich jak my. Miałem teczkę w kiosku i pani odkładała mi zawsze Top Secret i SS. Reszta magazynów wpadała w pojedynczych numerach.

Przykro też mi sie zrobiło jak przeczytałem w specjalnym numerze o sp Krzysztofie Kubeczko, który tak jak ja czytał to samo pismo.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...