Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś już może prosem Aori Nishimura i zrobił challenge Blow the horn w Venice? Bo mi za cholerę kompletnie nie wchodzi, grinduję robiąc tylko jednego flipa i na koniec graba, a i tak coś nie zalicza.

 

Aa, dobra, już zrobiłem, dokładnie nie przeczytałem, ma być bez graba XD

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Nie no, ja bardzo doceniam upór i niewątpliwe umiejętności, ale w sumie dość kiepsko się to ogląda, bo w końcu to tylko i AŻ 10 minut ciągłego powtarzania opanowanego do perfekcji dziesięciosekundowego cyklu. 

Widziałeś jeden rekord - widziałeś wszystkie.

Znacznie bardziej od kręcenia rekordów punktowych jarają mnie te wszystkie Get There i już zaczynam żałować, że nie ma ich więcej. Nie ma to jak na czilu sobie pomanualować przez pół poziomu, bez ciągłych bunnyhopów. 

No i szukanie Gapów jest miłe. No, może poza Skate Heaven, bo tamte bywają kompletnie nieintuicyjne i wyciągnięte z kapelusza - bez podpowiedzi na YouTubie większość jest niezwykle trudna do odkrycia samodzielnie (na czele z przygłupim "Feed Me"). 

 

Na tych dwóch czynnościach póki co się skupiam i wymaksowałem sobie już THPS1 (Get There + Gapy), a teraz pomału dziobię THPS2 i wczoraj na dłużej utknąłem przy School II, bo tamtejszy Get There jest póki co jednym z trudniejszych. Wiem, że można go wykonać spektakularniej, ale lubię minimalizm w stylu ;]

Przy ostatnim manualu pozostaje się tylko modlić, by akurat nie jechał ten zjeb na wózku, a wiele nie brakowało, bo przejechał mi zaraz za plecami xd

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja to póki co to maksuję wszystkie prosy z challenge i filmy oglądam, przy okazji robiąc zwykłe gapy w skateparkach. A no i jeszcze w speed runy się bawię, prawie całe thps1 zrobione i trochę w thps2, przyznam, że fajnie się robi te runy. Wystarczy dobrze wiedzieć jak zacząć i skończyć poniżej ustalonego czasu. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

No, jestem lvl 66 i do tego 70 to jakoś doleci, ale potem to bym musiał zacząć robić czelendże, na które nie mam ochoty (pomijając już takie absurdy jak 100 000 lip tricków czy 10 godzin lipów xd), albo mielić pojedyncze sesje/multi. A to i tak ledwo się ciurla ten exp, niezależnie od wyniku.

Cóż, do gry i tak będę wracał, więc prędzej czy później wpadnie, ale zapewne później.

 

Chyba ze spatchują ilość expa, albo dodadzą jakiś content.

Odnośnik do komentarza

No, po pierwsze ilość stoi tam nad jakością, bo np. są dwie identyczne, stojące obok siebie drabinki, ale każda ma własny grind-gap. Nie wiem po co. Albo każdy zakręt w tym wężowym kanale ma osobny gap + istotne jest od której strony zaczynamy.

Po drugie wiele z nich jest po prostu bez sensu i niełatwo je odszukać samemu. W dodatku są mocno nieprzyjemne i mało intuicyjne w wykonaniu.

 

Ogólnie polecam pojeździć trochę samemu, ale bez wyrzutów sumienia skorzystać również z YouTube. Zaliczyć i zapomnieć, bo imo to słaba, przekombinowana mapka.

Odnośnik do komentarza

Te dwa zepsute o dziwo mi weszły za pierwszym razem. To znaczy - nie za pierwszą próbą, ale jak już siadło, to zaliczyło gapy. Natomiast Feed Me pomógł mi ten filmik, bo wcześniej skakałem z innej miejscówki (bardziej w prawo).

Kiepskie jest to, że masz tylko ok. minutę na próby, a potem znowu trzeba śmigać na rail, by odpalić wulkan. Bez odpalonego nie robi teleportu i zalicza bail.

 

5 minut temu, elvis004 napisał:

Może i głupie pytanie ale jak zrobić challenge party timeemoji854.png

Musisz mieć znajomego z THPS1+2 i go zaprosić do gry, a on musi to przyjąć. Czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...