Skocz do zawartości

PSX Extreme 274


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też przejrzałem i znalazłem swój list. Przeczytałem odpowiedz i tyle. Czekam na wersję papierową a do tego czasu mam 3 cd action do przeczytania. Prawdopodobnie ostatnie. Jeden dają za darmo w pdf i dwa papierowe. 

Widzę że ma być prawdziwe retro dla kogoś kto się urodził w latach osiemdziesiątych. Jak and Daxter to nie retro w moich standardach. No i te wozy Drzymały.

Odnośnik do komentarza

Tym razem wysyłka była naprawdę szybka. Tym bardziej, że numer zamówiłem dopiero w poniedziałek, a poprzednio zawsze w piątek zaraz po ogłoszeniu numeru. Drugi raz otrzymuję szmatławca w kopercie bąbelkowej i po raz drugi jest w idealnym stanie, więc mam chyba szczęście do tych kopert. 

Edytowane przez Butt
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No to nie dziwne, że nie dostałeś, bo "premiera" dopiero jutro w kioskach :turned:

Trzeba było prawilnie zamówić na stronie, to byś już dziś miał elegancko do wieczornego kakałka numer przyniesiony przez pana/panią listonoszkę. Ja zamawiałem w weekend i już mam. Nic nie pogniecione, a w kopercie bąbelkowej tylko było. No, ale trzeba szanować markę PP :potter:

Polecam taki styl życia :sir:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Szanowanie! Drodzy Czytelnicy, przypominamy, że dzisiaj nowy numer trafił do ogólnopolskiej sprzedaży. 

 

Ponadto dla tych, którzy wolą wersję cyfrową:

a) http://shop.psxextreme.pl/ - tutaj kupisz wydanie w PDF-ie lub - jeśli jesteś prenumeratorem - pobierzesz je ze swojego indywidualnego konta

b) http://www.publio.pl/psx-extreme,p519092.html - a tu inna opcja zakupu wersji cyfrowej

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

 

No nie wiem, prawie dwa dni po kupnie zapach wyczuwałem nawet po wejściu do pomieszczenia, w którym leży pisemko xd

No bez kitu, jak numer poleży na książkach na komodzie koło łóżko, to fetor przechodzi na książki po paru dniach.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, dee napisał:

Umiejętność docenienia wytrawnej i unikalnej nuty zapachowej świeżego egzemplarza PE odróżnia koneserów i dżentelmenów od prostaczków i profanów.

Przecież ten smród to taki Harnaś wśród zapachów farby drukarskiej, więc beka mocno z takich koneserów. :pawel:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...