Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Kaz myśli, że kupię jego grę i będę powtarzał te nudne wyścigi z żenującym AI, by kupić chociaż część samochodów dostępnych w grze to jest w ogromnym błędzie. Lubię jak czuć progress i trzeba się trochę wysilić, by zdobyć najlepsze auta, ale jest jakaś granica. Ile bym musiał grindować, by mieć w garażu chociaż 20 takich luksusowych wozów. No na pewno nie mam nic lepszego do roboty. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, elvis004 napisał:

Chyba zbiorowe seppuku zrobili w PD, w sm suchej nitki na nich nie zostawili, GT7 najniżej oceniana gra Sony (user score), a tu cisza ze strony PS/SONY/PD od 5 dniemoji854.png Zaraz kazek wrzuci filmik na you tube ze świat jest pełen hejtu, a oni przecież podjęli słuszna decyzje o z(pipi)aniu ekonomii w grzeemoji16.png

Ale coś w tym stylu wlasnie bedzie zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.03.2022 o 07:18, elvis004 napisał:

Chyba zbiorowe seppuku zrobili w PD, w sm suchej nitki na nich nie zostawili, GT7 najniżej oceniana gra Sony (user score), a tu cisza ze strony PS/SONY/PD od 5 dniemoji854.png

Gracze pokazali jaki mają stosunek do gier usług. Szykuje się najniższa sprzedaż i oceny w historii serii. Szacunek.
Myślałem przed premierą, aby kupić, ale po tym co czytam i co robią, to ogram karierę jak dadzą kiedyś tam w plusie. Gierki w takiej formie  naprawdę powinny być udostępniane tylko w jakiś growych abonamentach i być firmowane hasłem, lepiej nie mieć oczekiwań.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, eloszki napisał:

Jedyne co niepokoi to to ze kolejny dzień i nic, zero komentarza, patcha. Myślicie ze tak to już zostanie?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Myśle że cokolwiek by teraz nie zrobili to już temat jest pozamiatany.

Jak zrobisz klocka na imprezie na środku sali, nikogo już później nie interesuje ze  sam po sobie posprzątałeś.

Smród i opinia zostaje.

 

 

Edytowane przez RIfuk
Odnośnik do komentarza

https://www.google.com/amp/s/www.playstationlifestyle.net/2022/03/22/gran-turismo-7-cars-cant-be-sold/amp/

W skrócie wygląda to tak... 

Jak już ktoś na forum przytoczył. W opisie gry jest napisane, że można sprzedawać samochody, a tak się składa że nie można. 

Na reddicie chcą refundow za niezgodność z opisem produktu. 

No i jest trofeum w którym trzeba kupić ten sam samochód 10 razy... I nie sprzedamy tych aut:dafuq: Masakra 

Mam nadzieję że zrobi się z tym porządek 

Odnośnik do komentarza
https://www.google.com/amp/s/www.playstationlifestyle.net/2022/03/22/gran-turismo-7-cars-cant-be-sold/amp/
W skrócie wygląda to tak... 
Jak już ktoś na forum przytoczył. W opisie gry jest napisane, że można sprzedawać samochody, a tak się składa że nie można. 
Na reddicie chcą refundow za niezgodność z opisem produktu. 
No i jest trofeum w którym trzeba kupić ten sam samochód 10 razy... I nie sprzedamy tych aut:dafuq: Masakra 
Mam nadzieję że zrobi się z tym porządek 
No zrobią, zmienią opis.
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@Emet

 

A nawet nie wiem :hi: wrzuciłem to jeszcze za czasów GT:S na serwer.

 

Mi z GT:S przeniosło tylko te naklejki, które udostępniłem ponownie chwilę przed premierą GT7. Przeniosło mi też kaski i kombinezony. Jeszcze muszę sprawdzić malowania aut.

 

Może odpal GT:S i udostępnij ponownie swoje naklejki.

 

Chyba, że już okres przenoszenia minął.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...