Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

16 hours ago, eloszki said:

Czy zostało gdzieś opisane jak samochody wpadają do tych legendarnych? Jest jakaś rotacja czy samochód którego się nie kupiło przepada bezpowrotnie ( tu akurat średnio wierze ). Czy już ktoś to rozkminil?
@darkos kupiłeś? :)

Jeszcze 1.000.000 które dziś wyjeżdżę, wczoraj nie dalem rady ale i tak wbiłem 1.500.000 credytkow. 

Sam nie wiem, ale wydaje mi się ze te auta które znikły będą do kupienia ponownie lub do wygrania w tych wyścigach sezonowych. 

Odnośnik do komentarza

Nie no wiadomo, że w salonie legend będzie rotacja tych aut. Gdzieś pisali, że obecnie jest 70 legend, także zanim to przeleci i zaczną się pojawiać te same to trochę potrwa. Chociaż mogą wrzucić powtórki w między czasie, to wiedzą tylko oni co się pojawi (chociaż znana rotacja mocno by ułatwiła polowanie).

Odnośnik do komentarza

Jedno z wyzwań w tamtej dziesiątce to drifft. Czego nie umiem i nie lubię robić więc gdyby nie drifft to już bym miał Chaparrala. 

 

  

3 hours ago, Redmitsu said:

Chaparrala możesz wygrać w ostatnich misjach przechodząc je na złoto, one nie są takie trudne jak się mogą wydawać :) 

Dzisiaj trening codzienny wbiła mi się ruletka 6* a w niej otrzymałem 1mln creditsow :o chyba gra się popsuła 

 

A u mnie wpadły 3 złote sztabki więc przygarnąłem 500.000 cr :obama:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Luqat napisał:

No, nie możesz grać online, czyli z innymi graczami. Sam/a/o sobie odpowiedziałe/a/oś :reggie: Nie wiem, co innego miał/a/obyś tracić :philosoraptor:

Hmm np. jakieś licytacje jak w formie horizon i czasowe eventy w stylu zrób x na trasie y wygraj z, zrób 200 wyścigów na trasie świątecznej i wygraj x. O takie aktywności mi chodzi

Odnośnik do komentarza
38 minutes ago, Chmielinski said:

Warto robić circuit experience. Za Nordschleife 6 milionów, za tory typu Szuzuka, Spa, Barcelona ponad milion, za najmniejsze typu Blue Moon Bay, Northern Isle, BB Raceway 100-200k. Myślę, że spokojnie można z tego trybu uzbierać 30-40 milionów.

Jeśli tak bo nie wiedziałem to dla samej kasy i zebranego doświadczenia za naukę optymalnej linii toru to warto. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, ginn said:

Jeżeli zrobiłem praktycznie całego Nordschleife w złocie, to wypłacą mi kredyty wstecz? 

 

Tak. Ale tylko za całe okrążenie w złocie. Natomiast jeśli wszystkie sektory są złote a całe okrążenie srebrne to dostaniesz kredyty za brąz. 

 

Mój Boże jak teraz kredytki łatwo I szybko wpadają. Wydałem 15.000.000 na Mercedesa i McLarena :banderas:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

W Internetach piszą że Ford GT to prawdziwy masakrator tamtych wyścigów, ale ja je zaliczam swoim McLarenem 650S GT3 ’15, żadna to rewelacja i mocno odstaje od stawki wyścigu ale mam frajdę z kolejnych prób i błędów jakie popełniam przy ustawieniu auta. Teraz skupiam się jednak na zaliczaniu Track Experience. Bo pomagają mi nauczyć się toru i dzięki temu jestem szybszy. A i jeszcze miliony cr wpadają na konto. 

4tjyxucg30d11.jpg?auto=webp&s=746f3987d2

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...