Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lord Protector napisał:

To tam musi być grubiej niż ten 1-2 fpsy...

Tu chodzi nie o typowe spadki fps ale właśnie takie 1-2, może 3 fpsy jakby jednocześnie co powoduje chwilowe przeskoki, nie stałe zejście fps / płynności.

Efekt podobny jak przy złym frame pacingu.

Coś zjebawszy przy tym patchu bo te rwanie występuje w sytuacjach gdzie nie ma do tego żadnych powodów.

Np. jadę wyścig,  mam przed sobą 10 samochodów i wszytko ok, a później na którymś okrążeniu na ekranie nie ma żadnego samochodu poza moim i pojawia się rwanie.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, eloszki napisał:

Czy ktoś podpowie w którym miejscu jestem w stanie zobaczyć aktualny przebieg samochodu, ale nie w trakcie wyścigu? Była taka karta na 99% a nie potrafię znaleźć. 

W swoim profilu Lewy górny róg na górnej belce znaczek GT

Odnośnik do komentarza

Dobrze widzę, że w trybie Sport zablokowali możliwość konfigurowania samochodów? Nie jestem pewien, ale nie mogę nic zmieniać mimo sporych ulepszeń samochodu. Jeżeli wrócili do tego co było w poprzedniej odsłonie to spoko. Gdy zamierzałem pograć kilka wyścigów online, to ostatnie co chciałem robić, to właśnie siedzenie w menu i przesuwanie suwaków. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Wjechał dzisiaj taki cudak do Legendarnych aut. Przegapiłem Saubera  ale tego dziś kupię. Cena 6 miliardów, brakuje mi dwóch dziś będzie grind kredytków w Gran Turismo 7 World GT Series Championship bo mam już odblokowane i w ciągu godziny mogę zgarnąć 600.000 więc w sumie to 4 godziny grania i nabijanie kilometrów zwieńczone pięknym zakupem. :banderas:

 

FPZ2d4-UWYAMOZe-C.jpg

 

I druga sprawa. Wczoraj odblokowałem ostatnie mistrzostwa i w trakcie ich trwania odkryłem taki oto detal, którego nie byłem świadom. Dojeżdżam do Nissana GTR, ten skręca w prawy zakręt ale jednocześnie kierunkowskazem sygnalizuje zjazd w lewo. :obama: Zrobiło to na mnie wrażenie. 

 

 

 

 

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

W końcu po 3h jazdy udało się zaliczyć licencje s10 na złoto z czasem 2:25:955 xd uff licencje zaliczone wszystkie na złoto, teraz sprawdzę czy warto robić wszystkie misje na złoto by jakaś fajna furka wpadła 

@darkos

twoj czas 2:24 przyprawia mnie o ból rąk xd

Edytowane przez Redmitsu
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

U mnie pękło 50 godzin gry, z czego prawie 16 godzin samej jazdy. A on-line jeszcze nie ruszony :hi: Przyjemnie się gra mimo tych wszystkich wad. Czekam na nowe zawody i kolejne auta.

 

 

Polecam stronę

 

https://ddm999.github.io/gt7info/

 

Macie tutaj info o tym co aktualnie jest w autach używanych i legendarnych oraz ile dni zostało na zakup.

 

Jest też info o aktualnych zawodach on-line.

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...