Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

1 milion lol. Ale łaskawcy. MUSZĄ naprawić jakoś zbieranie hajsu w tej grze. No nie wyobrażam sobie, żeby tego nie zrobili. Żeby na JEDNO auto tyle zbierać to jest niepojęte. Ale nadal mi się fajnie gra. A i wibracje w padzie to coś pięknego.

Coraz bardziej wkurzają te lotne starty. Ileż można.

 

A i muza poza dwoma kawałkami to dno.

Muzyczka z dwójeczki (heart)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Patricko napisał:

Co do 3 legendarnych aut do trofeum, pojawiła się teoria, że trzeba będzie je wygrać w wyścigach długodystansowych, a nie kupić w salonie legend. Na razie nikt trofeum nie ma, pomimo zakupu trzech aut spełniających wymagania do pucharka.

W sensie, ze dali na premierę pucharek, który dopiero będzie można odblokować kiedyś tam? Tego chyba jeszcze nie grali.

Odnośnik do komentarza
W sensie, ze dali na premierę pucharek, który dopiero będzie można odblokować kiedyś tam? Tego chyba jeszcze nie grali.
Jest też trofeum za zakup 10 razy tego samego auta, co jasno sugeruje że możliwość sprzedawania fur miała być dostępna od początku. Fakt braku jakichkolwiek wyścigów długodystansowych sugeruje, że gra została wypuszczona zbyt szybko, co akurat nie jest niczym nadzwyczajnym dziś.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Patricko napisał:

Co do 3 legendarnych aut do trofeum, pojawiła się teoria, że trzeba będzie je wygrać w wyścigach długodystansowych, a nie kupić w salonie legend. Na razie nikt trofeum nie ma, pomimo zakupu trzech aut spełniających wymagania do pucharka.

 

Nikt nie wie jakie samochody spełniają wymagania, są tylko domysły, bo gra nie obsługuje śledzenia postępu w trofeach. IMO to będzie Ford GT40 Mk4, Jaguar XJ13 i Ferrari 330 P4, bo był też podobny pucharek w GT5. Z tych trzech nie było jeszcze u dealera Ferrari.

Edytowane przez Chmielinski
Odnośnik do komentarza

XJ13 nie brał udziału w LeMans, w dodatku opis tego trofeum w różnych językach jest zupełnie inny. U niektórych jest to, że auta które wygrały 24h wyścigi, a w innych które zostały stworzone do tego. W japońskim chyba dosłowne tłumaczenie było "urodzone". Opis też mówi "pozyskaj", a nie "kup", tak jak w innych trofeach, gdzie trzeba kupić jakąś furę, więc tu też rodzi się pytanie.

Nie ma co, trzeba czekać. Patrząc na to co PD wyczynia to naprawdę nie zdziwię się jak te fury trzeba będzie wygrać.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Patricko napisał:

XJ13 nie brał udziału w LeMans, w dodatku opis tego trofeum w różnych językach jest zupełnie inny. U niektórych jest to, że auta które wygrały 24h wyścigi, a w innych które zostały stworzone do tego. W japońskim chyba dosłowne tłumaczenie było "urodzone". Opis też mówi "pozyskaj", a nie "kup", tak jak w innych trofeach, gdzie trzeba kupić jakąś furę, więc tu też rodzi się pytanie.

Nie ma co, trzeba czekać. Patrząc na to co PD wyczynia to naprawdę nie zdziwię się jak te fury trzeba będzie wygrać.
 

 

W opisie po angielsku jest "destined to win", więc nie musiał brać udziału, wystarczy, że powstał po to, żeby wygrać. Ba, jeśli trzymać się co do słowa opisu "were once destined to win" wskazywałoby, że miały wygrać, ale z jakiegoś powodu się nie udało. W kwestii pozyskanie vs kupienie może równie dobrze chodzić o ruletkę, niekoniecznie wygranie w evencie, ale fajnie by było gdyby to w ten sposób ułatwili.

Generalnie jest niejasny opis, więc ciężko mówić coś definitywnie dopóki nie przeleci cała rotacja dealera, ale teoria z koniecznością wygrania ich w wyścigu, którego nie ma na premierę trochę się nie klei, bo te wytrzymałościowe mają być chyba dodane w odpowiedzi na krytykę graczy.

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja póki co odpuszczam grindowanie i kupowanie wszystkiego co się pojawia u dealera i czekam aż gracze dojdą do tego co trzeba kupić. I tak nie ma gdzie tych samochodów wykorzystać, a jeździć 500 razy tego samego wyścigu mi się nie chce. Nie muszę być pierwszy na świecie z platyną.

Edytowane przez Chmielinski
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, darkos napisał:

Społeczność rozpracuje to trofeum, to tylko kwestia czasu. Lepiej skupic się na najbardziej czasochłonnych. Wg moich wyliczeń calaczek wpadnie mi gdzieś w okolicy października. :obama: Bo najbardziej czasochłonne będą trofea online. A reszta wpadnie bez problemów. 

 

Ale trofea online to tylko 50 wyscigów w trybie sport, nic więcej. Nawet nie trzeba ich wygrywać...

Edytowane przez eloszki
Odnośnik do komentarza

Dali nam takie demo niestety,wszystkie wyścigi prawie takie same brak kwalifikacji start lotny,gdzie pola startowe może że 3 wyścigi  tylko,brak info pogodowego przed wyścigiem, względem gt sport zepsuta praca kamery z kokpitu efekt pływającej Łodzi, niektóre auta przy nagłym skrecie jakby miały 3 koła ,spadki animacji ps5 trasa trial mountain,suzuka,

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Sebastian 13 said:

Dali nam takie demo niestety,wszystkie wyścigi prawie takie same brak kwalifikacji start lotny,gdzie pola startowe może że 3 wyścigi  tylko,brak info pogodowego przed wyścigiem, względem gt sport zepsuta praca kamery z kokpitu efekt pływającej Łodzi, niektóre auta przy nagłym skrecie jakby miały 3 koła ,spadki animacji ps5 trasa trial mountain,suzuka,

 

:mog: jak to spadki animacji na PS5. Gram na PS4Pro i jeszcze żadnego nie miałem. A tłukłem z sentymentu Trial Mountain i Suzuke RedBullem X1. 

 

Jestem trochę wkurzony bo postanowiłem zamiast nowego FXX KK kupic Saubera C9 z legend ale zniknął :/

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...