Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Zajcik napisał:

A czy w te dodatki do podstawki na PS5 można zagrać bez ogrywania głównej fabułki? 

Ograłem już tę grę na PS4 i nie chcę powtarzać drugi raz tego samego - interesuje mnie tylko Miles Morales i DLC.

Musisz w podstawce zdobyć Advanced Suit (to ten z okładki).

Odnośnik do komentarza

Można. Ja po skończeniu fabuły zrobiłem wszystkie znajdzki i dzielnice na 100% po czym odpaliłem ng+ (gdzie wszystkie znajdzki, gadżety, skille itp przechodzą dalej) i zrobiłem story w niecałe 3h i :platinum: wpadla az milo.

Wkurzały mnie tylko powolne sekcje chodzone których i tak było znacznie mniej niż w poprzedniej części.

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba
W dniu 23.02.2021 o 10:37, PanKamil napisał:

Platynka wbita i giera zrobiona na 100%:sir: swietny spin off i pomost miedzy pierwsza a druga częścią. Ocena 8/10.

 

"Marvel Spider-Man: Miles Morales" nie jest grą o żadnym statusie Spin-offu, tym bardziej pomostu (pomostu, ale w stosunku do której/których gier z Uniwersum Marvela? Bo chyba nie chodzi o "Marvel Spider-Man" z 2018 roku?) do ,,pajęczej" gry sprzed dwóch lat. Oj nie, za żadne skarby tegoż świata! Growe przygody Milesa to sequel tego, co gracz doświadczył z wcześniejszego tytułu od Insomniac Games, gdzie Peter Parker zmagał się m.in. z korpo Oscorpu i Doctorem Octaviusem.

 

A wracając do sedna wypowiedzi, również i ja zdobyłem platynkę w tej grze. I nigdy, w żadnej do tej pory produkcji nie widziałem, aż dopiero doświadczyłem tego w tej ,,pajęczej" grze od "Insomniac Games", tak genialnego silnika gry w akcji, i to dopracowanego pod możliwości konsoli nextgenu, Ps5; silnika, który obliczałby miejsce każdego drobnego elementu gry, widocznego na ekranie, jak: fraktura koszuli Milesa, czy jego kurtki z dokładnym rozłożeniem włókien bawełny, czy innego materiału, ich jakością, grubością siatki, które tworzą włókna etc. To tylko jeden z dzylionów elementów kunsztownie naniesionych do świata tej gry, na tyle na ile da się to zrobić w grze video tak nowoczesnej jak ta, dzięki tak zaawansowanemu silnikowi gry. Coś niesamowitego! I tak, ta gra to idealna pozycja na rozpoczęcie przygody z Ps5 dla gracza, który ma dodatkowo jakiś mocno, najlepiej OLEDowy, z dużą matrycą ekranu telewizor!

Odnośnik do komentarza

U mnie w nocy wpadla platyna. Gra technicznie wymiata. Glownie dlatego splatynowałem. 60fps przy takiej grafice i dynamice zachecalo do szukania wszystkiego. Na plus brak praktycznie loadingow pozwolil mega szybko przemieszczac sie metrem z punktu do punktu. Dlugosc gry tez na plus bo ng+ zajal mi jakies 4h i po krzyku.

 

Gra takie 7/10

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Donatello1991 napisał:

Gra dobra, ale w kolejnej części życzyłbym sobie, żeby poszli w bardziej mroczny klimat. Morbius, Carnage, Venom czy Goblin. Tego mi głównie brakuje. Z filmami z Holandią już straciłem nadzieję, bo to film młodzieżowy.

To nie w spiderku. Pająk ma taki klimat jaki powinien być.

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba
8 godzin temu, Nemesis napisał:

Akurat końcówka Moralesa mówi chyba wszystko, kogo należy się spodziewać w następnej grze. 

 

Całkiem możliwe jest to, że ten niby wielki zły ,,o którym mówimy", pojawi się w sequelu "Marvel Spider-Man: Miles Morales". W trzeciej grze od Insomniac Games, z pajęczej serii, to

Spoiler

Harry Osborn, ujawni się światu jako (jeśli się nie mylę) Venom, albo coś jeszcze bardziej przerażającego: jako Goblin-Venom.

Jeśli więc moja teoria nie wypaczała by idei ,,w naszych marzeniach" kolejnej gry z tego cyklu, jej płynności, pięknie nakreślonych wątków postaci etc., to wychodzi na to, że kwestią dwóch lat, albo nawet krócej będzie premiera tego sequela grywalnego Milesa Moralesa. Rozgrywkę wyobrażał bym sobie następująco: gracz ma do dyspozycji dwie grywalne postacie: Milesa, Petera; kto wie być może również inną spidermenowatą bohaterkę / bohatera z innego wymiaru: Gwen Stacy. 

 

... Chyba że tego kogo nam się zapowiada, że nadejdzie, zobaczymy w którymś DLC do "Milesa Moralesa".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...