Skocz do zawartości

Spider-Man Miles Morales


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Ten remaster po Milesie to juz mi gorzej smakuje akurat. Nie wyobrazam sobie wracac znowu do sloneczego NYC w dwojce po tym zajebistym zimowym w MM. Musza zrobic 4 pory roku, pewnie dwoch grywalnych bohaterow no i generalnie to beda musieli troche pomyslec co dalej bo sami nowi przeciwnicy nie wystarcza. Drugi raz to samo to troche slabo. Nie wymysla przeciez Manhattanu na nowo, a nie wydaje mi sie zeby wyszli poza Nowy Jork

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Kraboburger_SpongeBoba
20 minut temu, funditto napisał:

W Nowej Grze + trzeba ze wszystkim lecieć od początku ? Są tam jakieś dodatkowe misje czy tylko dodatkowe umiejętności dochodzą ?

 

"Nowa Gra +", sądzę dla "Spider-Man: Miles Morales", została stworzona (podobnie jak w części pierwszej "Marvel's Spider-Man") tylko i wyłącznie do przejścia głównej fabuły gry jeszcze raz, aby finalnie pomogło nam to zdobyć upragnioną ,,platynę"; jest to oczywista oczywistość! Poza koniecznością wypełnienia growej powinności w tej produkcji, jaką jest z perspektywy gracza zrealizowanie wszystkich trofków systemu PSN, przechodzenie "Nowej Gry +" w innym przypadku... yh, cóż, co najmniej mija się z celem. I tak, ten tryb specyficznej rozgrywki, mówiąc zwięźle umożliwia przechodzenie w "Miles Morales" wszystkiego od początku, dosłownie wszystkiego: nie tylko głównej linii fabularnej, ale i każdej pierdołki, znajdźki, misji pobocznej etc. Jeśli jesteśmy w tą grę naprawdę ślepo zapatrzeni, i chcemy wszystko przeżyć od początku jeszcze raz, to można ładować całość na full, od nowa. "Nowa Gra +" potrzebna będzie graczowi również do wbicia maksymalnego poziomu umiejętności, we wszystkich poziomach, rozgałęzieniach etc., co również staje się mega-kluczowe w zdobyciu ,,platyny". 

Odnośnik do komentarza

Ok, przeszedłem i bawiłem się lepiej niż przy poprzedniej części. Jednak PS5 robi robotę z nowym padem, w trybie z ray-tracig wygląda turbo ale spadki animacji przy większych akcjach mnie zaskoczyły. 

Co mnie zmęczyło to muzyka i cały ten plastikowy okołorapowohiphopowy „klimacik”. 
 

Spoiler

No i te znajdźki z samplami Wujka i nieskończonym projektem...

 

 

Odnośnik do komentarza

Panowie kody na ps5 są jakoś blokowane regionalnie? Pamiętam że za czasów ps3 coś takiego było że kody z gier działały tylko z regionem gry. Konto mam na Polsce a myśle o kupnie Spiderka + remastered by ograć DLC ale nie mam pewności czy kod na Remastered zadziała.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hej Brygada! Ogrywał ktoś może Spidermana Miles Morales na playce 5 ? Mam problem z nową ps5 - który wygląda następująco, od początku gry wszystko fantastycznie chodziło, płynnie itd - doszedłem do mniej więcej 14 poziomu postaci i gra zaczęła strasznie mulić- ewidentny spadek klatek!!! Myślałem, że może coś z konsola się dzieje - ale uruchomiłem tą grę od nowa na drugim zapisie i znów gra chodzi płynnie. Sprawdzałem, na wszystkich możliwych ustawieniach graficznych. Ktoś jakieś rady ?

Odnośnik do komentarza
Hej Brygada! Ogrywał ktoś może Spidermana Miles Morales na playce 5 ? Mam problem z nową ps5 - który wygląda następująco, od początku gry wszystko fantastycznie chodziło, płynnie itd - doszedłem do mniej więcej 14 poziomu postaci i gra zaczęła strasznie mulić- ewidentny spadek klatek!!! Myślałem, że może coś z konsola się dzieje - ale uruchomiłem tą grę od nowa na drugim zapisie i znów gra chodzi płynnie. Sprawdzałem, na wszystkich możliwych ustawieniach graficznych. Ktoś jakieś rady ?
A czy przypadkiem nie zmieniłeś stroju na ten z animacji?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Wątek tematyczny jest, sądzę, odpowiedni, dlatego postanowiłem zasięgnąć opinii w tej ,,spidermanowej" sprawie. Otóż interesuje mnie kupno

Spoiler

 Skina do PS5, w modelu Milesa Moralesa z gry Studia Insomniac Games. Skin kosztuje na Allegro około 100zł. Ponoć łatwo jest to ,,coś" nakleić na konsolę i pady; równie łatwo jest to odkleić... Bez szkody na urządzeniu etc. Czy ktoś z Was korzystał z tego rozwiązania... kiedykolwiek? Czy macie któreś z tego rodzaju skinów na Ps5? A jak widzi się Wam ten model z Milesem? 

 

spacer.png

 

P.S. Tak poza tym, "Marvel's Spider-Man: Miles Morales" jest pierwszą grą pudełkową na Ps5, którą splatynowałem! Trofki... complete! 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kraboburger_SpongeBoba napisał:

Wątek tematyczny jest, sądzę, odpowiedni, dlatego postanowiłem zasięgnąć opinii w tej ,,spidermanowej" sprawie. Otóż interesuje mnie kupno

  Pokaż ukrytą zawartość

 Skina do PS5, w modelu Milesa Moralesa z gry Studia Insomniac Games. Skin kosztuje na Allegro około 100zł. Ponoć łatwo jest to ,,coś" nakleić na konsolę i pady; równie łatwo jest to odkleić... Bez szkody na urządzeniu etc. Czy ktoś z Was korzystał z tego rozwiązania... kiedykolwiek? Czy macie któreś z tego rodzaju skinów na Ps5? A jak widzi się Wam ten model z Milesem? 

 

spacer.png

 

P.S. Tak poza tym, "Marvel's Spider-Man: Miles Morales" jest pierwszą grą pudełkową na Ps5, którą splatynowałem! Trofki... complete! 

 

mnie osobiście też nie podobają się te skiny... Gratuluje platyny ;) To będzie moja druga platyna na ps5, pierwsza było astro bot :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...