Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no to średnio spoiler jest. Raczej oczywistość dla mnie. Ale racja, ktoś się może zrazić.

Dziwne, że jechał na fabułę w jedynce, a tu nawet nie wspomniał o tym.

Ja nrgeeka lubię i lubiłem głównie za crapy.

 

Btw  - ma być jego TECH-recencja też xd

Polskie DF xd


Dobra to jeszcze acg zobaczyć i może arhn i styknie.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem 6 przekupionych recenzji i jestem przekonany że płynnie kontynuuję przygodę po skończeniu Frozen Wilds, mnóstwo fajnych usprawnień, od menu, po walkę, koniec z zapełnionymi kieszeniami, fabuła bardzo sci-fi, poboczne zadania znacznie poprawione, grafika która zachwyca, i nadal brak QTE czyli ciągle rozgrywka to czyste mięso. Do tego minigra, 3 równoległe mapy zamiast jednej (latanie, chodzenie, pływanie).

Pop-up zadziwia, ale chyba tylko szaleniec nie zagra przez to w grę.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Czyli otwarte zakończenie na część 3.... no cóż mogli by dać jakieś pierdolnięcie.

 

Odnośnie fabuły 1 to tam był dość mocny twist fabularny. Połączenie historii + nowego IP i jego kreacji budziło wtedy nawet fajne emocje. Sam wbiłem w tej grze platynkę, bo grało mi się dobrze czyli takie 8/10.

 

Wydaję mi się, że recenzenci jak i gracze oczekiwali dużo większego "przeskoku" jakości w tej grze, a niestety Horizon to gra cross-generacyjna i z pewnością będzie to bardzo widoczne podczas rozgrywki. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Ja mam tylko jedną obawę, czy

  Pokaż ukrytą zawartość

w piątek będzie czas na zjedzenie obiadu.

 

Godzinę temu, Rtooj napisał:

Podczas jedzenia możesz czytać notatki

Albo możesz np poczytać i przypomnieć sobie  o postaciach, jak ci nie zapadło w pamięć min 5 bohaterów XD 

 

Co do pop up to on w każdym trybie występuje na PS5?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...