Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, Square napisał:

Tak, jest dostępny na mapie. Ze skanowaniem jest ten myk, że jeżeli zginiesz przed kolejnym checkpointem to trzeba skanować na nowo.

Behemoth mimo skanowania w misji z tym wnuczkiem babci kogut nie trafił do mojego pokedexa :( 4 razy skanowałem, nawet dostałem jakiś puchar za zniszczenie robotów transportowych.

Odnośnik do komentarza

Bugi w grze są przepyszne. Te znikające elementy otoczenia boskie. Ale dzięki temu, krokodyl alpha się zawiesił w wodzie i mogłem go bezkarnie torturować. 

Zwoje w milionach ale różnice w stylu tu 6 a tam 8% robią śmietnisko i przestaje się na to zwracać uwagę. Te wyzwania na arenach też super, na mapie combosy wchodzą jak z płatka, wejdź na arenę to Aloy zapomina jak trzy razy uderzyć z R1. Nie na moje nerwy to....

 

Edytowane przez addhoc
Odnośnik do komentarza

Myślałem, że przy lataniu ptaszorem będzie momentami większy pop-up niż na ziemi, ale nie. 

Zaś samo fruwanie jest mega przyjemne i czemu nie można bardziej oddalić kamery w trybie foto? Wtedy by widoki można było łapać.

No i ułatwia to dostawanie się na żyrafy czy inne miejsca, choć czasem Aloszka lubi zeskoczyć z niego nie tam gdzie chcemy. 

FNWXwzCWUAkvFcI.jpeg

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Trafiłem na pierwszego "transa" w grze i to jeszcze u tych twardych, indiańskich Tenakhtów, żeby kontrast był wyraźniejszy :D
 

Spoiler

gender.thumb.jpg.982f903ab836dbb4f3357358317cd330.jpg


W jednym z zadań pobocznych Aloy trafia na obozowisko i jak gdyby nigdy nic sama do siebie mówi "This person seems to be in charge. I should talk to them.".
Na początku nie zwróciłem na to uwagi, ale chwilę później stało się jasne, że nasza bohaterka jest biegle przeszkolona w stosowaniu odpowiednich zaimków - w czasach bez facebooków i twitterów - niesamowita dziewczyna :fsg:

  • Plusik 1
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj łupałem 7h bez przerwy, przez 5h próbowałem dojść do misji Posejdona, po drodze niestety zawsze odbijałem do znaków zapytania i miast i jak nie wyścigi, szukanie źródła fal to ratowanie zalanej wioski.  A jak już popływałem sobie w masce to kopara opadła. A procenty progresu lecą jak smarki z nosa, co mnie jednak cieszy. Ledwo pół mapy odkryte.

Musze przyznać że pierwszy raz widzę taką animację twarzy jak w przypadku Aloy, przez te gałki oczne nie można oderwać swoich od cut-scenek. Dla mnie to prawdziwy next-gen.  Wspomnę też że walki są znacznie trudniejsze w tej części, nie dość że maszyny są piekielnie szybkie to często biorą na strzałą.

Teraz, Wredny napisał:

Trafiłem na pierwszego "transa" w grze i to jeszcze u tych twardych, indiańskich Tenakhtów, żeby kontrast był wyraźniejszy :D
 

  Pokaż ukrytą zawartość

gender.thumb.jpg.982f903ab836dbb4f3357358317cd330.jpg


W jednym z zadań pobocznych Aloy trafia na obozowisko i jak gdyby nigdy nic sama do siebie mówi "This person seems to be in charge. I should talk to them.".
Na początku nie zwróciłem na to uwagi, ale chwilę później stało się jasne, że nasza bohaterka jest biegle przeszkolona w stosowaniu odpowiednich zaimków - w czasach bez facebooków i twitterów - niesamowita dziewczyna :fsg:

Ma dostęp do zapisków przedwiecznych, możliwe że w 2035-2060 ludzie  przestali żywić nienawiść do lgbt, a może i lgbt przestało być śmieszne,

Odnośnik do komentarza
Teraz, Square napisał:

To tak nieźle musiałeś zboczyć z drogi skoro idąc na południe skończyłeś na północy.

 

No wstawki są cudowne i żałuję, że już wszystkie zrobiłem.

Bo kliknąłem teleport do ogniska przy laboratorium max. na północ, nie kojarzyłęm co to za miejsce ukryte  całe za mgłą. Jak skojarzyłem że to ze scenki z zeniciarką to stwierdziłem że idę pieszo na południe, a tam to wiadomo, zalana  wioska,  itd. itp. ;] No i ten najdłuższy lot  po zdobyciu sygnału na górze. Potęga.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Wredny napisał:

Trafiłem na pierwszego "transa" w grze i to jeszcze u tych twardych, indiańskich Tenakhtów, żeby kontrast był wyraźniejszy :D
 

  Pokaż ukrytą zawartość

gender.thumb.jpg.982f903ab836dbb4f3357358317cd330.jpg


W jednym z zadań pobocznych Aloy trafia na obozowisko i jak gdyby nigdy nic sama do siebie mówi "This person seems to be in charge. I should talk to them.".
Na początku nie zwróciłem na to uwagi, ale chwilę później stało się jasne, że nasza bohaterka jest biegle przeszkolona w stosowaniu odpowiednich zaimków - w czasach bez facebooków i twitterów - niesamowita dziewczyna :fsg:

 

W ogóle cały ten quest to jedno wielkie Brokeback Mountain i już nawet pomijając fakt, że chodzi o wspinaczkę na górę właśnie :reggie:

Odnośnik do komentarza

Przechodzi ktoś te tereny łowieckie albo arenę na hardzie wzwyż? No albo poziom trudności w nich i czasówki są wyjebane pod sam kosmos (jak ten z mamutem i kłami) albo już naprawdę jestem pysda w gry.

 

W ogóle już pomijam kwestie łowow czy areny to na hardziej uważam te gre za zajebiście ciężka. 3/4 maszyn ma nas na 3 strzały, większość jest jak naćpana z trybem walki ustawionym nonstop na rage i atakowanie. No naprawdę czuję się tutaj jak zaszczute babsko gdzie byłe czujka chce mnie dosłownie rozjebac o posadzkę.

 

@devilbot raz sie wysil i skrobnij coś skąd te wszytskie emotki zdziwienia się biorą bo już któryś raz się zastanawiam i nie mogę rozgrysc. Jedyne co przychodzi do głowy to że limit na granie się znowu skończył i nie masz co robić w życiu a stara nad uchem jazgocze :( bo jeszcze jakbyś choć 5 minut zagrał to wiedziałbym że jestes pro a ja pysda w tej grze, a tak to nie wiem.

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Pisz pisz, dobrze wiedzieć że inni też mają źle ;]

Ja zrobiłem na razie 2 areny (walki wręcz z ludźmi) i dwie serie łowów na złoto, te pierwsze raz były trudne (dwóch na jedną) ale łowy na razie spoko były.

Najwięcej na razie ginę od niszczycieli, strasznego mają berserkera, w zasadzie strzały nie można czasami przeładować bo już atakują.

Na pewno gromoszczęk ma z 3 razy dłuższą serię tych min z powietrza, no nie ma zmiłuj.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, GSPdibbler napisał:

A ile silnych kobiet :obama:

 

Oj tak - co ważniejsze stanowisko to baba - oczywiście najtwardsza i z największym posłuchem.

Mogliby to jakoś wypośrodkować, bo groteskowo to wygląda, gdy zawsze baba hersztem, a facet to przeważnie nieudacznik, albo menda.

Uwielbiam tę grę i nawet na przytoczone przez Ciebie poboczne złego słowa nie powiem, ale męczy mnie to upychanie "diversity and inclusion" w każdy aspekt życia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał:

 

Oj tak - co ważniejsze stanowisko to baba - oczywiście najtwardsza i z największym posłuchem.

Mogliby to jakoś wypośrodkować, bo groteskowo to wygląda, gdy zawsze baba hersztem, a facet to przeważnie nieudacznik, albo menda.

Uwielbiam tę grę i nawet na przytoczone przez Ciebie poboczne złego słowa nie powiem, ale męczy mnie to upychanie "diversity and inclusion" w każdy aspekt życia.

Bzdura, w misji posejdon masz trzech chłopa na jedną Aloy, w bazie masz po równo, większość plemion to w zarządzie mają raczej facetów. Bez przesady.

W świecie gdzie na każdym rogu są maszyny które mogą zabić podejrzewam że jest inny model rodziny niż facet z maczugą a kobieta w kuchni.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wredny napisał:

Oj tak - co ważniejsze stanowisko to baba - oczywiście najtwardsza i z największym posłuchem.

No np. Hekarro się kłania, btw w angielskiej wersji aktor głosowy jest wręcz kosmiczny. 

 

Edit - w USA gra na pierwszym miejscu sprzedażowym w kategorii PlayStation, Elden Ring pokonany komercyjnie^^

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...