Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

I tak dobrze że dodali to auto zbieranie i przenoszenie do kufra zasobów. Biegniesz przez jagody czy tam drzewka i samo ci do kieszeni wpada. 

Co nie zmienia faktu że i tak trochę tego za dużo jest- tzn części maszyn do craftingu. Mi tego pełno w skrzyni leży i oprócz tego co można tylko shandlować to nic nie sprzedawałem, bo okruchów zawsze wystarczało. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

imo mogliby zmienić scenarzystów albo zatrudnić nowych żeby pomogli. poziomem scenariusza, dialogów i postaci horizon mocno odstaje od innych flagowców sony, jak tlou czy gowy.

teoretycznie fajnie, że mieli ambicje i wrzucili model budowania relacji z towarzyszami na wzór tego z mass effectów ale nie jest to dobrze napisane. nad alojką też mogliby popracować. w jedynce ta postać była trochę mniej jednoznaczna i rozwijała się na przestrzeni historii ale w dwójce mocno zahacza o archetyp marry sue - wszystko wie, wszystko potrafi i niemal dla każdego jest wzorem do naśladowania. jej biegłość w posługiwaniu się technologią jest wręcz niewiarygodna zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zaczynała z poziomu jaskiniowca.

 

aż prosi się, żeby dali opcję łapania się dinków jak w monster hunter.

 

Cytat

I tak dobrze że dodali to auto zbieranie

 

gdyby tego nie było to ojessssu. chyba dali to w patchu co nie ?

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Musiałbym mieć dobrego PC aby w ogóle to brać pod uwagę. Kolejne przejście wleci w tym roku, kusiło już zacząć, ale ostatecznie zrobiłem sobie tylko tutorial. No i dwa razy Burning Shores już pękło w styczniu i lutym i teraz skupiam się na zaległościach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To ensure the game runs on a wide variety of PC hardware, including portable gaming devices, we've included graphics presets ranging from very low to very high. This allows gamers with the latest hardware to push their systems, while also providing a great experience on less powerful PCs

Odnośnik do komentarza

Im9KD9U.jpeg

Kilka tygodni temu skończyłem tę grę i bardzo, ale to bardzo mi się podobała.:good2: Zgadzam się z tym, co w lutym napisał w tym temacie Rtooj.
Jeżeli Guerrilla Games utrzyma tę tendencję zwyżkową, i nie przekombinują przy tym, to Hori 3 będzie :yahoo:

Zero Dawn nie znalazło się w top moich ulubionych gier w 2017r. ale grało mi się dobrze w ten tytuł. Momentami bardzo dobrze. No i prezentowała się zjawiskowo. :fsg: Forbidden West natomiast jest w każdym aspekcie lepsza. No i JAK TO WYGLĄDA. :notlikethis:

Na gomoszczęka, ja zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy jest artystą - zdolniachą - specjalistą - rzemieślnikiem, ale po ograniu Horizon II, jak włączy się sporo innych gier, a tam, przy grafice kilka rzędów gorszej masz w trybie wydajności 1080p w 60 k/s, które jeszcze spadają do okolic 40, to :dunno:
Samą Alojkę też bardziej polubiłem niż w poprzedniczce. :Aloy_cool1:
Bardzo dobra pozycja. Bawiłem się przednio. Za jakiś czas kupię dodatek i powrócę do tego imponującego świata.

VKbSwMT.jpeg

heIsmpu.jpeg

HWfmKOq.jpeg

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, PiotrekP napisał:

Gierka wizualnie nadal bardzo mocno dowozi. A jak się pobawimy obiektywem w trybie foto, to detale na przybliżeniach :banderas:.  No i osobiście uwielbiam Alojke w tym outficie:18e29bf77ed86-screenshotUrl.thumb.jpg.8bb09515a8ba0fd3f4f8f1287d931b02.jpg

 

 

 

Też uwielbiam ten strój - liczę, że w Horizon 3 pójdą z kustomizacją postaci jeszcze dalej i będzie można ubierać osobno tors, spodnie, buty, itp. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
15 minut temu, Rtooj napisał:

Oni tam grają tylko w Palworlda i Minecrafta z odbiciami.

Czy widziałeś by ktoś  w temacie Returnal skończył grę po premierze PC? Były trzy pytania o to czy chodzi na Decku :D

qrwa magicy 

 

image.thumb.png.78b482c9e16be71ddab35361e8b5d1f5.png

 

Premiera jest chyba dzisiaj dopiero.

 

No ciekawe, jak z tym deckiem, może locked 30 pociągnie. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Rtooj napisał:

Oni tam grają tylko w Palworlda i Minecrafta z odbiciami.

Czy widziałeś by ktoś  w temacie Returnal skończył grę po premierze PC? Były trzy pytania o to czy chodzi na Decku :D


Znów nie poznała się branża/ludzie poza bańką PlayStation? Klasyczek.

 

:beka:

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Nikt z PCMR nie ogrywa? :/ 

Nie, jedynka mnie wymęczyła okrutnie po sześciu godzinach. Może zrobi się kiedyś trzecie podejście, ale na razie poza klawą grafiką to nie bardzo ten Horizon ciągnie do siebie czymkolwiek.

  • This 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, tjery napisał:

No w jedynkę, pomijając te wszystkie ubiszrotowe aktywności i poboczne questy, lecąc tylko fabułę, grało się całkiem fajnie. Walka z maszynami, grafika, nadrabiały.

No wielu na forumku się gra podobała, a są nawet ludzie co grali 1000h :). 

 

Co do portu, to widać jest świetny, Nixxes to jednak pierwsza liga pod tym względem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...