Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Broń i zużywalne, które masz na sobie dalej będziesz miał, ale np Figurka Astronauty odpala się jako pierwsza więc po rekonstrukcji zapewne nie będziesz jej miał.

Z Rekonstruktorem i bossami jest jeszcze bug w grze, że niekiedy się nie pojawiają i można przejść dalej. Nie wiem czy na wszystkich tak się może zdarzyć, ale na ostatnim jest możliwe. Nie wpada wtedy trofik za bossa, ale to zawsze można zrobić później.

 

Robisz cały biom czy lecisz od razu do bossa jak znajdziesz drzwi?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Square napisał:

Robisz cały biom czy lecisz od razu do bossa jak znajdziesz drzwi?

Gdzie tylko mogę wejść (np nie mogę na te wyższe platformy z pomarańczowym światłem, podejrzewam, że będzie jakiś perl do kombinezonu) to czyszczę co się da. No ale max chyba 3 poziom biegłości osiągam.  

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.01.2023 o 19:21, balon napisał:

Gierka dalej elektryzuje, ale niestety nie idzie mi:) 10 zgonów. Boss mnie wyjaśnia, choć nie czuje, że jest jakiś przegięty. Jaką broń na pierwszego? Zawsze chodziłem z karabinem, ale dziś chyba z paszczomiotem poszedłem i chyba było lepiej…

Ja na Phrike zginąłem 5 razy i dopiero za szóstym podejściem pokonałem ją właśnie paszczomiotem. Tylko broń Boże nie idź z traitem szeroka paszcza. Ciężki pocisk dobrze się sprawdzi. Zachowasz dystans a i DMG solidny powinieneś zadawać. Iksjona w biomie 2 stuknąłem za pierwszym podejściem. Podobnie z resztą jak pozostałych bossów, więc nie ma co się bać. Aczkolwiek faktycznie pierwsze spotkanie z zerwanym w B2 też ledwo przeżyłem :)

 

Moja rada na Phrike?

Najważniejsze to w spokojny sposób unikać pocisków a nie napinczalać giwerą za wszelką cenę i zgarniać na klatę każdą kulkę ;) Tam jest naprawdę względnie spokojnie z tymi atakami tylko spokój trzeba zachować.

 

@Square Grzesiu może jutro coop? :D Myślałem, że dalej ciśniesz HFW a tu z jakimiś randomami się męczysz :D 15-16 będę dostępny.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio po prostu nie patrzyłem kto w co gra ze znajomych. A ukryty muszę zacząć wyłączać, bo przyzwyczajenie zostało jak dawałem cały czas kiedy byłem na L4 i nie chciałem, żeby ziomki z roboty widzieli, że sobie pykam:rofl:Nie że się chowam przed Tobą :)

 

BTW dzisiaj globus wpadł dwa razy w jednym runie :)

Odnośnik do komentarza

Jak celujesz w punkty to zabójstwa ostrzem w powietrzu dają najwięcej. Przeniesienie od razu do kolejnego pokoju daje do 50 obolitu. W Fabrykatorze kupuj obrażenia/ochronę, chyba, że jest jakiś fajny artefakt, po każdym Algosie masz ulepszenie integralności więc nie ma co tracić obolitu na to.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zostały mi już "tylko" 4 artefakty do ukończenia badań na 100% 

1. Wypaczony Kauczuk - 4 razy

2. Ekstraktor obolitu - 8 razy

3. Roztopiony globus - 15 razy

4. Pozytywka - 31 razy :(

Do tego jeszcze wypaczony automat chyba 6 razy ubić o ile dobrze pamiętam.

 

No i range zwiadowcy dobić na 99. Tu też będzie długo jeszcze.

 

@Square Ile w sumie jest pomieszczeń? Ja mam odkrytych 392.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wreszcie jakieś przełamanie i postępy w 5 biomie. Byłem tak blisko zdobycia tych 3 kluczy, ale dwóch Zerwanych mnie dopadło. Jest ciężko. Na drony wykorzystuję sposób nooba - stoje za zamknietymi drzwiami i gdy się otwierają to leci krótka seria pocisków. Potem szybki odwrót i drzwi znów się zamykają.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, balon napisał:

Dobra gra ma cudowny klimat, gameplay, AV, ale niestety nie dla mnie :yao:Nie dla typa co ma średnio 8-10h na granie w tygodniu. 
Jest jakiś tryb easy albo trik abym mógł przejść, zobaczyć lokacje  i przeżyć tę historię? Pewno nie ale się zapytam.

 

No pytanie czy można te 8-10 h lepiej wykorzystać przed konsolą ;]

 

Ludzie marnują 1000 godzin na granie w jakieś LOL, zbieranie w ubisoftach, przechodzą 5 raz elden ring w kalesonach, każda minuta na Atropos to jak pobyt w bibliotece!

Odnośnik do komentarza

No kiepsko, coop zrujnuje Ci doświadczenie tak naprawdę.

Ale jak nie dajesz rady to widocznie nie dla Ciebie gra albo nie zrozumiałeś jej mechaniki (zrywy, walka mieczem, przeładowywanie w odpowiednim momencie, korzystanie z alternatywnego ataku)

Czyszcząc cały biom powinieneś mieć trochę energii już, figurkę robota, i doświadczenie by jakoś trzyrękiego pokonać, tym bardziej że, naprawdę, ma jeden atak który jest ciężko przewidzieć (laser poziomo po całej planszy), cała reszta jest dobrze sygnalizowana.

Żałuj, bo naprawdę dużo byłoby przed Tobą fantastycznych miejscówek i kawał wspaniałej opowieści Selene.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Square napisał:

Może przejdź Phrike w coop i dalej spróbuj solo, bossów trzeba pokonać tylko raz aby odblokować kolejne biomy.

 

Ogólnie to taka trochę beka, się przypomina forumkowa draka o Kene na easy.


Ee e

 

Kenę to nawet nie pomyślałem aby włączyć na easy :problem: 

No i jakbym był jakiś tryb easy to za uja nie twierdziłbym, że nie ma to wpływu na odczucia z gameplayu, który jest mega, wymagający i dający satysfakcję, ale po tych x godzinach ginięciu na pierwszym bosie już mi się nawet nie chce robić kolejnych podejść w tym pięknym i tajemniczym świecie.

Do tego inne gierki czekają na dysku, w usługach i półce. 
 

Jakbym miał więcej czasu to bym na bank się zaparł i przeszedł. Jeszcze kiedy może wrócę, emerytura wydaje mi się idealna na takie pochłaniacze czasu przy ślimaczym progresie. 
 

Odnośnik do komentarza

No ale atakowałem ostro, ale już mi się odechciewa x raz te same pokoje aby dojść do bossa. 
No a na gierki inne też mam ochotę i listę do ogrania, a na horyzoncie majaczy VR2 z Horyzontem ;) 

Dla mnie w gamingu jedna z podstawowych wartości,  to różnorodność, a tego zaczyna mi brakować przez utknięcie (lamienie) na pierwszym bossie. Mimo kapitalnego klimatu rzygam już powoli tym bioemem i znam go na pamięć.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...