Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lukas_AT napisał:

Wreszcie jakieś przełamanie i postępy w 5 biomie. Byłem tak blisko zdobycia tych 3 kluczy, ale dwóch Zerwanych mnie dopadło. Jest ciężko. Na drony wykorzystuję sposób nooba - stoje za zamknietymi drzwiami i gdy się otwierają to leci krótka seria pocisków. Potem szybki odwrót i drzwi znów się zamykają.

Na początku ze strachu przed zgonem też tak próbowałem, niestety z marnym skutkiem i nie raz dostawałem kulę w pysk. Odpuściłem ten soosob bardzo szybko. Dużo łatwiej walczy się z nimi robiąc dash do przodu w momencie kiedy strzelają. A kiedy jest ich dużo, po prostu okrążasz plansze daszhując w bok co chwilę. Oczywiście w tym samym czasie trzeba do nich walić :)

 

Co do zerwanych to zakładam, że wiesz w którym momencie robić dash, kiedy zerwany się teleportuje w Twoją stronę?

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.05.2021 o 11:10, Rtooj napisał:

Wczoraj zgodnie z planem pełne przygotowanie:

E0c1ACEXIAAxAyb?format=jpg&name=4096x409

 

5 pasożytów, w cieniu wygląda się jak choinka, astronauta, apteczki, i save w maszynie za 6 etherów. No i przepiękna broń.

Poszło nieźle, ocaliłem astronautę i jedną apteczkę, potwierdzeniem była radosna "K%$!A" na cały dom.

Rozochocony ruszyłem na 3-ci biom, bo po drodze tak jeszcze dopakowałem że czułem się jak Rambo - chyba najlepszy pasożyt to ten odnawiający życie do minimum.

3-ci biom przepiękny i pękł razem  z bossem za pierwszym razem, metoda wolnych kroczków i pełne skupienie zaowocowało nadal zachowaniem astronauty co jak pokazała linia fabularna nie zostało docenione w biomie czwartym.

Najpiękniejszym dotychczas dodatkowo, po jednym zgonie w zapadni (te fioletowe lasery :( ) zebrałem klucze i uśpiłem konsolę.

Ta gra to calkowicie nowe doznanie dla mnie, trzeci boss... nie pamiętam kiedy ostatnio byłem tak podekscytowany.

 

Do dziesiątek zalet doszła kolejna -

  Pokaż ukrytą zawartość

broń na pręty

- geniusze.

Aż się łezka w oku kręci, te kryzysy gdy się myślało że gry się nie przejdzie :D

Odnośnik do komentarza

Ja to gralem jak w formue 1. Wbiegalem do pomieszczenia i sie na chwile nie zatrzymywalem tylko robilem kolka po arenie i jak cos wyskakiwalo pod lufe to... :steamroller:

Ogolnie na poczatku tez mialem z kilka(nascie?) podejsc do pierwszego bossa ale gamplay w tej grze to dla mnie bylo cos niesamowitego czego w jeszcze zadnej grze nie uswiadczylem, no pieknie sie steruje Selena i to jest chyba jedyna gra do ktorej wracam po wbiciu wszystkich pucharkow i zamierzam od nowa grac jak tylko wyjdzie na piecu.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie 1 biom to też była mordęga że miałem myśli żeby odpuścić grę po 10 zgonach i 5 próbach bossa, ale dałem radę i dla mnie Returnal zaczął się od drugiego biomu, pierwszy to taka skromna w bronie rozgrzewka. 

Balon pewnie ma złe wzorce i nie rośnie mu skill. Przywołaj sobie do co opa jakiegoś randoma wymiatacza z dużą rangą i obserwuj jak gra. 

Agresja i parcie do przodu popłaca, a chowanie się za winklami sprawdza się bardziej na mini bossów. Po ewentualnym zabiciu bossa rozłącz się i sam leć dalej. Ogólnie  lepiej grać solo, bo poznaje się fabułę, sporo jej jest.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Square napisał:

Nie lepiej się nauczyć jak z nimi walczyć? Odblokowałeś Nosiciela? Odblokowujesz/ulepszasz traity na broniach?

Odblokowałem. Tym razem Zerwani w Challenge room byli jacyś słabi i ten pojedynek był mega łatwy. Nosiciel to bron bardzo dobra, ale do tej pory wyuczylem sie tak grac, by ostrzeliwac wrogow z daleka. Teraz musze zmienic taktyke.

 

Odnosnie tych bossow, to oni nie sa az tak trudni. Trudnosc polega na tym, ze trzeba zaczynac od poczatku i nie ma sie czasu wyuczuc ruchow. Bossowie w soulsach i takie Valkirie w God of War to bardziej wymagajacy przeciwnicy. Fajnie by bylo zobaczyc jakis tryb treningu walki z przeciwnikami, ale z przyczyn oczywistych go nie moze byc. 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Szermac napisał:

No ja właśnie ostatnio jakiś czas temu robiłem kilka runów do tego 6 biomu i nie mogłem znaleźć tego tałatajstwa. Albo przebiegałem za daleko, albo niestety ginąłem przed xD

Musisz pamiętać, że ta lokalizacja nie jest widoczna na mapie. Trzeba się rozglądać za kulą co otwiera platformy. Ta lokalizacja może być za równo na pierwszym poziomie ale również na tym dolnym pod fabrykatorem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jak już jest wymóg to powiedziałbym, że w B4 trzeba, ale chyba obojętne.

1 godzinę temu, Szermac napisał:

No ja właśnie ostatnio jakiś czas temu robiłem kilka runów do tego 6 biomu i nie mogłem znaleźć tego tałatajstwa. Albo przebiegałem za daleko, albo niestety ginąłem przed xD

Trza było pisać, byś miał w jednym runie wszystkie :Aloy_cool1:

Odnośnik do komentarza

@łom ostatnio dyskutowaliśmy trochę o optymalizacji, zobacz, kolejna gra (tym razem robiona juz tylko na PS5), do ktorej do ustawien z PS5 wystarcza 2070s

 

To sie Sony rozpędziło na początku roku, w takim tempie na koniec 2023 powini ze starszymi grami być już na czysto. Ale tu pomiędzy Returnal a Tlou 2 tygodnie? Dziwna decyzja.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...