Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko, czy jak zjechaliście z deadzone w ustawieniach poniżej 5% to postać też sama chodziła przy mikro wychyleniu czy niestety efekt drfitu? Rzecz się dzieje na obu w miarę nowych padach, więc raczej ciężko powiedzieć że to usterka. Takie coś dzieje się tylko w Returnalu. Chyba rozumiem czemu domyślna jest 15%.

Odnośnik do komentarza
Takie pytanko, czy jak zjechaliście z deadzone w ustawieniach poniżej 5% to postać też sama chodziła przy mikro wychyleniu czy niestety efekt drfitu? Rzecz się dzieje na obu w miarę nowych padach, więc raczej ciężko powiedzieć że to usterka. Takie coś dzieje się tylko w Returnalu. Chyba rozumiem czemu domyślna jest 15%.
Też tak miałem.. poniżej 10 postać w lewo biegnie.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

3 boss wyjasniony i od razu doszedlem do 4ego ale na niego to juz troszke braklo :problem: Ale sciezka juz wydeptana

Do tego 3ciego bydlaka to przygotowalem sie lepiej niz do matury. 200% integralnosc, ulubiona giwera na 17stym lvlu i 7 apteczek. Po walce zostala mi jedna :pawel: Jak na zlosc tylko figurka nie chciala nigdzie wypasc.  

 

Gra daje taka satysfakcje z kazdego kolejnego kroku ze to jest niesamowite. Dla mnie najlepszy tytul jak do tej pory na PS5 i prawdziwy poczatek generacji bez dwoch zdan.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No, ja dzisiaj złomotałem drugiego bossa. Przygotowałem się metodycznie - znów wyczyściłem pierwszy biom, ponownie rozjechałem nawet pierwszego bossa (łatwo), bo miałem kostkę z artefaktem do zdeponowania, a o ile pamiętam, to mechanizmy do tego są tylko w komnatach zaraz za bossami. Potem drugi biom, który chciałem sobie zostawić już na jutro, ale tak komnata za komnatą, przeciwnik za przeciwnikiem i jakoś zleciało xd

 

Na bossa startowałem z ponad 200% HP, dwiema apteczkami (mała i duża), figurką astronauty i dojebaną giwerą. W sumie mogłem z nim iść na chamską wymianę ciosów i pewnie i tak bym wydolił, ale podszedłem do sprawy ambitnie, a ostatecznie zużyłem tylko małą apteczkę (trochę profilaktycznie, bo dałbym radę i bez niej). Chyba nieźle, jak na pierwsze podejście i nieznajomość jego ataków. Chyba się wyrabiam, ale trzeba zachować pokorę xd

No i trzeci świat przytłacza monumentalnością. Lubię.

 

Jutro wracam do gry, o ile mi rest mode nie wyjebie do tego czasu xd

 

Zajebiście się pyka.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz gra mnie wkurwiła, miałem juz dobry setup pod konkretny run, sporo życia jak na pierwszy biom, dobre artefakty i gra postanowiła się wykrzaczyć i wywalić mnie do menu.

Jakby coś takiego stałoby się pod koniec gry to bym pewnie we wtorek leciał po nowego pada :P

 

@Kmiot

Trzeci świat jeśli chodzi o design, zdecydowanie mój ulubiony.

Odnośnik do komentarza

Widzę Panowie, że wy już ostro ciśniecie :D Ja dzisiaj pokonałem pierwszego Bossa, telepaczka rąk i palpitacje jak podczas chyba Sierotki z dodatku Bloodborne XD

Gierka jest prze kozak. No kurde powtarzam się, ale dla mnie to jest Bloodborne PS4. Klimat, design poziomów, no deprecha w powietrzu. 

Chyba Re8 poczeka, bo szykuje się maaasa grania. Oby giera się sprzedała i pokazała, że chcemy więcej takich gier.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wątpię aby sprzedała się na tyle żeby Sony było zadzwonię. DG sprzedało się dobrze, a i tak dla nich była to za mała liczba... Po ostatnich wypowiedziach Jima widac, ze liczy się tylko okolica 90 na meta i sprzedaż w grubych milionach.

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem na resetera na zachodzie ludzie mają masę problemów z dostaniem fizycznych kopii gry, wyprzedane, możliwe że Sony tylko tyle płyt wydrukowało bo nie liczyli na aż tak duże zainteresowanie grą.

 

Ładny run wskoczył na koniec, zbierałem wszystko nie przejmując się czy zginę czy nie, staty na koniec 3 biomu:

E0bCD1vWQAAIvF0.thumb.jpeg.0a98a3cedce3be27149f179705ffa9ab.jpeg

Edytowane przez iks
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Starh napisał:

Wątpię aby sprzedała się na tyle żeby Sony było zadzwonię. DG sprzedało się dobrze, a i tak dla nich była to za mała liczba... Po ostatnich wypowiedziach Jima widac, ze liczy się tylko okolica 90 na meta i sprzedaż w grubych milionach.

 

 Bo ja wiem... Sony regularnie daje zielone światło grom, które nie trafią do masowego odbiorcy. Bloodborne nie sprzedał się w dziesiątkach milionów, a jednak dali zielone światło dla remake’u Demon’s Souls? Do tego Niohy, Dreams, The Last Guardian, teraz Returnal. Widac wiec, ze Sony ciagle trzyma sie tych projektow „niszowych”, nawet jesli to nie gry 1st party to dla gracza nie ma to znaczenia. Moze sie to teraz zmieni, ale juz teraz zainwestowali w czasowa wylacznosc Deathloop, ktore tez raczej nie trafi do mainstreamu.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Ja się boję, że w cholere ludzi się odbije od tej gry. Kilka zgonów i będzie out. Nie mówiąc już jak się sama gra wysra w endgame, bo zapisu nie ma... Sony chyba pokiwa palcem na HM i szybko dodadzą jakieś dodatkowe checkpointy.

Osobiście bawię się wyśmienicie, ale wczoraj sam odczułem brak klasycznego Save & Quit. Umarłem około godziny 21, a wiadomo że kolejny run zajmie co najmniej kilka z nich, więc już nie odpalałem gry bo trzeba spać zaraz. Bolało mnie to i zacząłem rozumieć, czemu tak cisną na brak zapisu.

Poza tym ta gra to sztos. Wczoraj miałem już naprawdę dobra postać, fajna broń, po czym w 2 biomie za trójkątnymi drzwiami była taka czerwona podłoga i lasery. Dash się wyłączył, a podłoga zaczęła mnie lać... Nie wiem jak to przejść, chyba że potem dostaniemy jakiś przedmiot. Co prawda była to boczna ścieżka, no ale...

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Patricko napisał:

Poza tym ta gra to sztos. Wczoraj miałem już naprawdę dobra postać, fajna broń, po czym w 2 biomie za trójkątnymi drzwiami była taka czerwona podłoga i lasery. Dash się wyłączył, a podłoga zaczęła mnie lać... Nie wiem jak to przejść, chyba że potem dostaniemy jakiś przedmiot. Co prawda była to boczna ścieżka, no ale...

Też tam byłem i też się wycofałem, zakładając, że jeszcze nie mogę śmigać po tego typu powierzchniach (podobnie jak w pierwszym biomie w czymś w rodzaju zbiorników wodnych). Nie wiem czy słusznie, ale trudno, stało się już.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wkoncu to odpalilem

 

Za pierwszym razem doszedlem do bossa z pistoletem wiec wynik mogl byc tylko jeden.

Za drugim zapuscilem sie w zla dzielnice i na rwz wyskoczyl mi wiekszy pies i z 5 kolejnych przeciwnikow.

 

Ale gra mi sie fajnie, nie czuje zeby to bylo ekstremalnie trudne tylko bardziej ze nie mam jeszcze zbyt duzego pojecia o mechanice gry.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Kmiot napisał:

Też tam byłem i też się wycofałem, zakładając, że jeszcze nie mogę śmigać po tego typu powierzchniach (podobnie jak w pierwszym biomie w czymś w rodzaju zbiorników wodnych). Nie wiem czy słusznie, ale trudno, stało się już.

Ja normalnie też odpuściłem, ale w pewnym momencie jak nie miałem za dużo do stracenia to przeszedłem taki poziom aby tylko sprawdzić czy dam radę. Ogólnie z tego co widzę to często jest tam fabrykator.

Odnośnik do komentarza

Nier "skończony" to korzystając z tego, że długi weekend to przynerdziłem do 4 rano w Returnala i o boże ale ta gra czasami potrafi ciary przyprawić :fsg:

Dwa pierwsze runy to przy pierwszym wyeksplorowany na tyle na ile mogłem pierwszy biom i śmierć na bossie po zdjęciu mu dwóch pasków.

Drugi to już jazda bez trzymanki bo co pomieszczenie to jebany killroom ze spawnującymi się co chwila latającymi gównami albo te zamykające za tobą drzwi gdzie nie ma wyjścia i walcz albo giń z kurwiakami

XD

Już trochę przysypiałem i jak wrota mi sie zamknęły to obsrałem zbroję bo późno już było i człowiek zmęczony położyłby się spać, a jak zobaczyłem czerwoną kulę wiedziałem co zaraz z niej wyjdzie XD na szczęście nie było tragedii i nie straciłem astronauty bo szedłem już na bossa.

 

Zauważyłem że jak RNG wylosuje teoretycznie trudniejszy run to uczciwie po cięższych killroomach masz dużo więcej spoko rzeczy do podniesienia, po tej walce praktycznie miałem uzupełnione zdrowie na maxa i spokojnie mogłem iść na bossa który padł(astro się przydał ;) )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.