Skocz do zawartości

Forspoken


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też przypomina FF15, co uznaję za minus, bo to był jeden z najnudniejszych i najbardziej pustych open-worlów w historii gierkowa.

W sumie jak sobie pomyślę to praktycznie każdy otwarty świat, zrodzony w japońskich studiach jest pusty, nudny i kartonowy - nie wiem czemu, ale oni od lat mają z tym problemy (FF15, NieR Automata, MGSV).

Podobno Elden Ring ma spoko świat, no ale to nie ta ekipa - ci tutaj są odpowiedzialni za przygody wesołego boysbandu, więc obawiam się najgorszego.

Odnośnik do komentarza

Zagraj w Xenoblade Chronicles 2. Albo Monster Hunter World.

 

W sumie to puste światy z poukrywanymi sekretami czy questami, które i tak gnają nas w jakieś jego dziwne zakamarki > najebane znaczniczków na mapie tak, że aż się człowiekowi odechciewa jej otwierać.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

Zagraj w Xenoblade Chronicles 2. Albo Monster Hunter World.

 

Do MHW robiłem już ze 4 podejścia i o ile ten akurat świat jest naprawdę fajny, tak chaotyczny system walki, dziwne lockowanie i totalny brak czucia mocy szlagów sprawiają, że zawsze porzucam.

 

1 minutę temu, Figuś napisał:

Ja rozumiem, ale w Y0 powinien każdy zagrać. Pamiętaj tylko żeby na pierwsze 3h kupić popcorn :sonkassie:

 

No właśnie tego się obawiam.

MGS4 też do dziś nie skończyłem, bo za dużo filmu, a za mało grania.

Odnośnik do komentarza

Yakuzy 0 można chyba tylko nie lubić jak

a)Człowiek nie zna się na grach wideo

b)kompletnie go odrzucają japońskie klimaty i głupoty

c) Nie lubi się jak jest dużo filmików/czytanka

Ta gra ma tyle zawartości co 5 innych gier ale trzeba pamiętać o złotej zasadzie Zaczynasz na yakuzie 0 i na yakuzie 0 kończysz :sonkassie:

Odnośnik do komentarza

Ja nie potrzebuje kolejnej gry, która mnie bardzo zaangażuje. Nie chcę eksplorować zakamarków, szukać sekretów. Zaraz będę to robić w Xenoblade 3.

 

Oczekuję efekciarskiej walki, wciągającej ale banalnej fabuły, szybkiego przemieszczania się, znaczków na mapie i możliwości ulepszania postaci, ale za bardzo bez losowego grindu.

 

Chcę skończyć fabułę, a później regularnie na godzinkę dziennie zanurzyć się w ten świat, biegać, czarować, tłuc potwory i czuć moc.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...