Skocz do zawartości

Forspoken


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Demko uratowało moją kasę, bo na premierę to nie ma nawet co się zastanawiać - za max 50zł może kiedys do kolekcji przytulę.
Brzydkie to strasznie, obojętnie w jakim trybie, a tylko w jednym grywalne (60fps).
Pusty open world w stylu tego z FFXV, co zresztą przewidywałem już dawno temu.
Irytująca główna bohaterka i te jej pseudo-cool-yo-yo-teksty, jaka to ona zajebista nie jest - wymiany zdań z panem bransoletkiem mega żenujące i nie wiem, pod kogo to robione?
Walka nawet spoko, tyle że chaotyczna, ale efekty ładne, a i możliwości jakieś są, jak się pokombinuje, ale komu by się chciało, jak ognisty miecz wszystko kosi :dunno:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Technicznie to pewnie poprawią bo performance wygląda słabiutko, w 40 quality (bo to chyba 40 jest bardzo płynnie jak się nic nie dzieje) jest OK ale w walce jak np zrobi się ten krąg płomieni i napierdala z kilkoma krokodylami to dropi bardzo. 

 

Powinni dać demko z jakiegoś wcześniejszego etapu gry, dla mnie tak samo pierwsze 5 min to myślałem ale guwno ale jak zacząłem ogarniać to walka, zmiana skilli czarów i sam movement jest bardzo spoko. No ale Setting i te gadki murzynki sprawiają że to raczej nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, addhoc napisał:

Widzę, że tu sami PRowcy SquareEnix. Jaka szkoda?Jaka krzywda? Powinniśmy być im wdzięczni, że nie dali rady oszukać tym razem tym paździerzem i wiele osób zaoszczędzi swoje ciężko zarobione pieniądze.

 

Myślę, że square chyba za bardzo wierzyło w ten projekt i sobie mega krzywdę zrobiło tym demem. Na innych kanałach koneserów ta sama narracja co na forumku - 10min i cofanie preorderów :trap:

Odnośnik do komentarza

Wyrzucanie i przekreslanie gry po 10 minutach gameplayu w brzydkiej scenerii na starym może buildzie to akurat robienie krzywdy sobie.

Zelda też ma puste jednokolorowe przestrzenie. Tutaj z czasem można zobaczyć ładne miejsca i rozbudowany system. Poruszanie się też jest całkiem fajne.

Poczekajmy na ostateczny produkt, na trailerach było mnóstwo fajniejszych miejsc i akcji.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że będą spoko lokacje i ciekawi przeciwnicy, ale core gry będzie dokładnie ten sam - jeśli np fabuła nie dowiezie, a jej wydarzenia nie będą nas interesować to zostaniemy z pustym open-worldem rodem z Boysband Fantasy XV (zresztą na tym samym silniku) i wk#rwiającą bohaterką, sklejoną na dzisiejszą modłę strong-female protagonist, która za wszelką cenę musi być bezczelna i niesympatyczna.
Ja przeszedłem całość, włącznie z dodatkowym bossem, obiegłem mapę od palisady aż do niewidzialnej granicy, wytłukłem masę wrogów, otworzyłem sporo skrzynek, w tym chyba cztery te z puzzlami i mam jakiś pogląd na gierkę.
Nie mówię, że wszystko jest tu złe, ale na pewno przed reckami nie kupię, a często tak robię.

Kuźwa, ta woda - przecież to wygląda jak Dragon's Dogma z PS3 :kekw:
Jak w czasach RDR2, Days Gone, Horizonów, Death Stranding i Ghost of Tsushima można wydać takiego paszteta? :philosoraptor:

184fd2489b878-screenshotUrl.thumb.png.0e72b6da15cd0d3441b273edd80d1a37.png

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Ins napisał:

Doszło do mnie, że chyba zadna gra/demko mnie tak szybko nie odrzuciło jak ten twór. 

 

Bardzo ciekawi mnie co ich skłoniło by wrzucić to na serwery. Przecież musieli sobie zdawać sprawę jakim kasztanem jest ta gra.


Bo oni uważają, że sklecili coś fajnego najwyraźniej.
Widząc ten chujowy silnik z FFXV od samego początku obstawiałem, że tak to będzie wyglądać, a bohaterka skrojona jest pewnie pod dzisiejszego gracza Fortnite, upośledzonego tiktokiem i nikt nie uznał, że to coś złego :dunno:

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ins napisał:

Doszło do mnie, że chyba zadna gra/demko mnie tak szybko nie odrzuciło jak ten twór. 

 

Bardzo ciekawi mnie co ich skłoniło by wrzucić to na serwery. Przecież musieli sobie zdawać sprawę jakim kasztanem jest ta gra.

 

skłoniło ich słabe zainteresowanie przed podaniem dema.

 

 

dialogi w tej grze to jakiś kompletny żart :F

Odnośnik do komentarza

Zagrałem w demo, rzuciłem jakimś fireballem, babeczka krzyknęła do wrogów "eat shit!" i musiałem trochę to rozchodzić :shieeet: Myślałem z początkowych trailerów, że to będzie jakiś mistycyzm w świecie magii itp. a nie zwykła babka z ghetta, która dostała magiczne moce czy coś i będzie mi tu grypsować.

 

Parę kroków pustym kanionem, trochę drętwego dialogu, kilka mobków chodzących bez ładu i składu w każdą stronę - pew pew pew czarami, idź dalej.

Ojej, moje oczekiwania były trochę inne :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...