Skocz do zawartości

Forspoken


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

może i by się dało w to pograć ale ta oprawa jest tak zdowngrade'owana do poziomu krawężnika że na to się momentami nie da patrzeć (woda z PS2 chyba?), ten engine to jakieś nieporozumienie raczej, a tak się napalałem kiedyś :/ 

 

te początkowe spelle to jakieś nieprzydatne kapiszony, parkour w tej grze sprawia że doceniam takiego Ass Creeda jeszcze bardziej...kto to w ogóle projektował, kto dał okejkę żeby wypuścić to demo? przecież to antyreklama, można pograć ale bardziej na siłę niż dla przyjemności, chociaż linie dialogowe Balinskiej to całkiem solidny cringe

 

bardzo ułatwili wybór, dzięki Squeenix :>  poczekam aż będzie za 39zł na black frajer

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.12.2022 o 10:12, Nemesis napisał:

nazwiskiem Henning na liście płac 


Nawet nie wiedziałem, ale po Uncharted 3 nie lubię tej siwej wiedźmy :reggie:
 

W dniu 12.12.2022 o 09:56, nero2082 napisał:

kto to w ogóle projektował, kto dał okejkę żeby wypuścić to demo?


Już wystosowali damage control, że w pełnej wersji będzie lepiej, aczkolwiek odnieśli się tylko do konstrukcji questów, więc to trochę mało optymistyczna wiadomość:

https://www.eurogamer.pl/demo-forspoken-z-mieszanymi-opiniami-square-enix-odpowiada-na-krytyke

Najlepszy jest ten odklejony (to musi być pracownik Luminous/SquareEnix) komentarz z reddita :kekw::
1178186206_ForspokenReddit.png.3a2360fdf32a22cf8f9887abd91e306a.png

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Data wypusku IMO najlepsza z możliwych dla niej. Gra konkuruje w zasadzie tylko z Monster Hunterem. Dead Space to odgrzewany kotlet, a RE4* , Wo Long i Star Wars dopiero w marcu.

Mi się demko nawet podobało. W tym miejscu pragnę jedynie wyrazić zdziwienie, ze niektórym demo nie spodobało się, bo nie jest wystarczająco reprezentatywne. IMHO pokazuje dość dobrze czym będzie pełniak. Ja może i bym się skusił, gdyby była choć kinowa lokalizacja.

 

* RE4 to krwisty befsztyk a nie kotlet

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Kojarzy mi się ta sytuacja z niektórymi grami Capcomu z ery PS3 (Lost Planet 3, DmC, Bionic Commando) gdzie poszli w postacie i trendy popularne na zachodzie łącząc to z arcade'owym, bardziej japońskim gameplayem. I o ile rozgrywka może się jeszcze będzie trzymać tak coś mi się zdaje że fabularnie wszystko będzie spóźnione o te 2 lata i wyjdzie trochę parodia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...