Skocz do zawartości

Forspoken


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

I demo dostało update. :P

 

Cytat

 

  • Button mapping functionality has been added.
  • Locked-on enemies that move off-screen will remain locked-on longer.
  • Certain text sizes have been adjusted.
  • Various technical issues have been fixed.

 

Przypomina się historia z FF XV.

Odnośnik do komentarza

Jak pisałem w temacie jakiejś gry multiplatformowej - pięknie widać w kolejnej grze co się szykuje dalej w tej generacji z wieloma grami jak devi nie będą musieli gimnastykować się by dany tytuł chodził na past genie. Po prostu wyyebane na optymalizację i jazda wydajemy xddd. Rycerze 4k i 60fps jeszcze zatęsknią za grami cross genowymi.

 

Co do samej gry...część mnie marzy by poległ ten tytuł sprzedażowo i recenzencko by się te studio ogarnęlo wreszcie 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Figuś napisał:

nie koniecznie, tak będą wyglądać teraz wymagania do AAA bez kagańca poprzedniej generacji

 

RTX2060 do 1080p30 na minimalnych ustawieniach incoming

 

W tym przypadku mówimy o grze, która na PS5 spada do 720p i nie prezentuje absolutnie niczego co kwalifikowałoby ją jako "next-gen".

 

Stawiam na kolejny optymalizacyjny gniot na Luminous Engine.

 

Poza tym 1440p30 na RX 6700 XT a na lepszym o zaledwie 20-25% RX 6800 XT już 4K60? Coś tutaj się nie zgadza.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Bigby napisał:

 

W tym przypadku mówimy o grze, która na PS5 spada do 720p i nie prezentuje absolutnie niczego co kwalifikowałoby ją jako "next-gen".

 

Stawiam na kolejny optymalizacyjny gniot na Luminous Engine.

 

Poza tym 1440p30 na RX 6700 XT a na lepszym o zaledwie 20-25% RX 6800 XT już 4K60? Coś tutaj się nie zgadza.

 

No z kartami na bank coś jest najebane, raczej nie przypadkowo, tylko sprawka AMD, bo fajnie wygląda w jednej tabelce 6800XT z 4080. Ale patrząc realnie to jeżeli te ultra są z RT to raczej 4080 jest tą prawidłową kartą, a Radeon powinien być 7900XTX.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.01.2023 o 18:15, łom napisał:

Kojarzy mi się ta sytuacja z niektórymi grami Capcomu z ery PS3 (Lost Planet 3, DmC, Bionic Commando) gdzie poszli w postacie i trendy popularne na zachodzie łącząc to z arcade'owym, bardziej japońskim gameplayem. I o ile rozgrywka może się jeszcze będzie trzymać tak coś mi się zdaje że fabularnie wszystko będzie spóźnione o te 2 lata i wyjdzie trochę parodia.


Akurat tytuły, które wymieniłeś (choć nie wiem, jak z Bionic Commando, bo tylko stoi na półce) były robione przez zachodnich developerów i fabularnie to im nawet na lepsze wyszło - LP3 i DmC są zajebiste, zarówno pod względem postaci jak i ogólnej historii. Gorzej jak za "zachodnie" wzorce biorą się Japończycy właśnie - wtedy mamy festiwal cringe'u i żenady.
 

W dniu 15.01.2023 o 19:26, Schranz1985 napisał:

Te demo w pewnym sensie przypomina mi demko FF15.
Puste marne tereny, kiepska walka i ogólnie nie za ciekawie ti wygląda.


Bo to ten sam silnik, a w przypadku FF15 to był nie tylko problem w demo, ale i normalnie w grze, więc tutaj też nie ma powodu sądzić, że w pełniaku będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.01.2023 o 20:40, Wredny napisał:

Bionic Commando, bo tylko stoi na półce) były robione przez zachodnich developerów i fabularnie to im nawet na lepsze wyszło - LP3 i DmC są zajebiste, zarówno pod względem postaci jak i ogólnej historii.

 

LP3 grałem raptem pół godzinki więc nie będę się wypowiadać ale w przypadku DmC jest dokładnie na odwrót. Festiwal krindżu i żenady bije japońskie deemceki na głowę. Lubię gierkę ale tutaj z argumentem totalne pudło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurcze, jak ff15 gardzę i uważam za kupę straszną to gierka miała momenty gdzie graficzka dawała radę. Przeszli na next gena, zaklepali konsolowa ekskluzywność, a mam wrażenie że technicznie się praktycznie zatrzymali z tym luminous engine. Jeszcze te wymagania z kosmosu.

 

A pamiętam jeszcze jak się w square napinali, że ten silnik będzie im każdą grę napędzać przez lata xd. Skończyło się na tym, że już parę lat temu ogłosili, że przechodzą na unreal engine, widać dlaczego xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...