Skocz do zawartości

Kena: Bridge of Spirits


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, _Red_ napisał:

Czasem jest różnica, np. w Guardiansach, które ograłem w quality + RT. Mniej detali, gorsze tekstury, brak refleksów / raytracingu. Tu jednak nie widziałem sensu tracić fps bez widocznego opadu szczeny.

Nie wiem, dla mnie nawet jak są jakieś widoczne różnice w grafice (choć nigdy to nie jest jakaś przepaść), to różnica między 60 a 30 ks jest tak wielka, że nie mam dylematów. Nie mówię już nawet o komforcie grania i głowy (oczy), ale nawet mechaniki zdecydowanie lepiej działają w 60 ks (skoki, uniki, pary).  

Odnośnik do komentarza

Drugiego bossa z trzech Gatewayów próbuje ubić (Huntera). No przyznam, że gra stoi naprawde dobrymi walkami, trzeba się mocno gimnastykowac i nie ma tu press pifpaf to win (poziom trudności caly czas 'spirit guide'). Jak w totalnym chaosie na 1% energii próbuje wyciągać łuk i strzelać rot bombe zamrażająca wrogów, potem rozpaczliwie ich naparzac i ginę w ostatniej chwili, to mam ochotę na rage quita xd

 

Wg How Long To Beat to gra na 9.5h, nie wiem, ale mam wrażenie jakbym juz 3x tyle miał na liczniku, tyle się dzieje podczas naszej duchowej wędrówki.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Red_ napisał:

Kena jest pierwszą grą, w której słyszę cewki PS5 xD A myślałem, że to jakiś forumowy mit.

 

Kena - <bzzzzz>

Przycisk PS i powrot do menu konsoli - <cisza>

Znowu Kena - <bzzzzz> 

 

:dynia:

 

to samo zauważyłem po przełączeniu na 60fps. niestety ale w 30fps to na hardzie w to nie da się grać, za duży lag przy robieniu uników.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Wg How Long To Beat to gra na 9.5h, nie wiem, ale mam wrażenie jakbym juz 3x tyle miał na liczniku, tyle się dzieje podczas naszej duchowej wędrówki.

Mi 14:30 (realnego czasu) zajęła, bez czyszczenia wszystkiego. No ale fakt niektórych bossów trochę powtarzałem.

 

Godzinę temu, _Red_ napisał:

Drugiego bossa z trzech Gatewayów próbuje ubić (Huntera).

Masakra to dopiero przed tobą niezłe hardcore… :)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

@balonnastraszyles a Warrior padł sa pierwszym, powolniak jeden z przewidywalnymi ruchami, najgorszy chyba byl Hunter bo latał jak poyebion. Teraz chyba już ścieżka do Tosziego, to pewnie ten hardkor będzie :geek:

 

edit

eh mial na strzala energii, ale im bardziej panikuje tym wszystko bardziej mi sie pierdzieli i nie umialem wystrzelić rot bomby na czas xD Ogolnie latwo, dash, zamrozenie, combo, ucieczka.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, _Red_ napisał:

 

@balonnastraszyles a Warrior padł sa pierwszym, powolniak jeden z przewidywalnymi ruchami, najgorszy chyba byl Hunter bo latał jak poyebion. Teraz chyba już ścieżka do Tosziego, to pewnie ten hardkor będzie 

 

Oj ci z tych ścieżek to mi w ogóle problemu nie sprawili :)

Odnośnik do komentarza

Toshi zalatwil mnie z 8 razy i z ciekawości wbiłem lżejszy poziom (Story mode). Porobiony bez uzywania rotów. Ee, skopali troche z balansem. Na moje odczucie Story to takie very easy, a Spirit Guide na mój gust przekracza klasyczny normal. Brakuje chyba trochę czegoś pomiędzy. Na wyższe (hardy itp.) nawet nie wchodzę, bo nie lubię powtarzać czegoś po sto razy :D

 

No ale ogółem genialna gierka, najadłem sie i na razie mi wystarczy tego klimatu. Jeszcze chyba jakiś boss i finito.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, _Red_ napisał:

Ale tego ostatniego to ja bym na normalu nie chciał powtarzać :obama: Niech challenge mają twardziele, ja wole niedzielny mode. Ile faz, bez checkpointow o jenysiu...

No nie powiem byłem bliski zjechania na easy, właśnie przez te całe fazy do powtórki, ale odpuściłem męki, włączyłem next day i poszło na loozie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Daj spokój Red tak się upodlic i zejść do poziomu EZ to już lepiej byś dla siebie takie info zostawił.
Po tylu h z gra nie ogarnąć normala to znaczy że nie wiesz ocb w grze gdzie system walki sprowadza się do 2 ataków na krzyż uniku i odpalenia skilla jak się nabije pasek.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Cisnę od początku na Normal i.. zatrzymałem się. Ale nie, nie zaciąłem się jeszcze na bossach czy coś. Po prostu dokończę (a może zacznę sobie od nowa?) już na PS5 bo skoro mam nową konsolę to chcę doświadczyć tej gry w lepszych detalach i klatkarzu. Tyle że teraz przez pracę nie mam kiedy podpiąć i zrobić transferu danych i ogarnę to na najbliższym wolnym. A sama gra cudo, EmberLab ma u mnie ogromny kredyt zaufania jeśli chodzi o nowe tytuły.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Daj spokój Red tak się upodlic i zejść do poziomu EZ to już lepiej byś dla siebie takie info zostawił.
Po tylu h z gra nie ogarnąć normala to znaczy że nie wiesz ocb w grze gdzie system walki sprowadza się do 2 ataków na krzyż uniku i odpalenia skilla jak się nabije pasek.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

Uwielbiam komenty w stylu "nie wiesz o co chodzi" xD Tak, cała gre przelaziłem na pałę mashujac R1 :dynia:

Po prostu nie mam ochoty powtarzac trudnych momentow, jestem każulem i chce to skończyć zanim znowu wstanę o 5 rano pieluchy przebierać :wujaszek: Wolny czas to skarb. Żem usatysfakcjonowan przygodą, nawet jesli przy ostatnim bossie musiałem odpuścić poziom.

 

edit

a czekaj, chyba ze złapalem sie na podwójna ironie, sory pozno i slabo juz kumam i nie nadganiałem całego lore tematu związanego z easy modem.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...