Skocz do zawartości

Kena: Bridge of Spirits


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Gierka ukończona. Miło spędzony czas, ale krótka i w sumie chyba dobrze, bo i tak nużyła. Jednak trzeba przyznać że walki z bossami super. Reszta zbyt sztampowa. 7/10

 

19 minut temu, Donatello1991 napisał:

Licznik na ps5 pokazuje 8h. Na łatwym grałem i nic nie maksowalem. Tylko szybko fabuła xd 

 

Jak typowy redaktorek z jakiegoś ign czy innego gamespotu :reggie:

Weź ty lepiej zostań przy customizacji padów, bo jak człowiek czyta twoje gierkowe perypetie to się zastanawia, po co się tu w ogóle rejestrowałeś :yao:

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Corupted Taro u mnie w miarę gładko poszedł.
Większe problemy miałem z corupted chestami nieraz.
No i teraz wyjaśnił mnie boss w tej 2 krainie na koncu, co jest taki kryształ chroniacy go.
Kurde już mialem go prawie ale zdechłem.
Jest ciut chaotycznie ale dziś go walne.
Dość trudno jest mimo wszystko, na najwyzszym jest duża różnica?
Bo myślałem o platynie.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

Też się boję smile.gif

Edit.
Hard zrobiony.
Czuję się przygotowany na mastera....
Korci oj korci choć wiem że taki wooden knight to będzie koszmar jeśli faktycznie 2/3 hity i rip.

Moja ocena gierki 10/10
Ma jakieś drobne wady ale nie rzutują na całość za(pipi)istego ogółu.
Grafa muza klimat eksploracja bossy.....
Poki co top 3 tego roku obok
returnala i tormented souls.

Myślę też że do gierki warto wrócić po latach bo raczej wiele nie znajdziemy takich doznań w branży.




Odnośnik do komentarza

No ja skończyłem właśnie przed chwilą:problem:

Finałowy boss też mi dał popalić.  Co to była za walka, wieloetapowa, no epicka bym rzekł. 


Tak jak kolega wcześniej napisał, uwielbiam takie baśniowe klimaty. No zagrało tu mi wszystko. Rozgrywka (mix platformówki, zagadek środowiskowych, eksploracji i walki), cudowna, kolorowa grafa, piękna muza, sztywniutkie 60ks, wymagająca, dość długa (15h), a nie wymaksowałem, choć trochę czasu poszły powtórki z szefami (finałowy na loozie z 1h mi zabrał). 9/10. Dziękuje Keno.

 

Dobra to kwestia goty się rozstrzygnęła. Co fajne, w top3 trzy kolorowe gierki, gdzie skaczemy, eksplorujemy, zbieramy i walczymy. Trochę czasy PS2 mi się przypomniały.

Odnośnik do komentarza

Tu brzmisz bardzo sensownie i ogólnie zgadzasz się z @Nyu:

10 godzin temu, suteq napisał:

No na easy w tej gierce to przeciwnicy prawie nie atakują bo też testowałem kilka różnych miejscówek z ciekawości. Pamiętam że w Jedi Fallen Order było dosłownie to samo: na normalu - normalne zachowania, czasem nawet mocno agresywne niż normalnie a na easy to jak przeciwnicy wykonali jakiś atak to bylo święto lasu. Dlatego nie lubię poziomu trudności w obecnych gierkach bo często są zrobione na odpierdol i zdecydowanie preferuję grę bez żadnego poziomu trudności. Wtedy wiem że twórca bardziej przylożył sie do całości (a przynajmniej powinien) aniżeli tylko stworzył 3 pliki w których wrzucił puste statystyki odnoszące się do poziomów trudności i zapisał. 

 

A tu wychodzą wyrzuty sumienia po DOOM Eternal :kaz:

 

7 godzin temu, suteq napisał:

Mam wrażenie że chcesz zabronić ludziom wypowiadania się o grze bo grali na poziomie trudności niższym niż normal mimo że mają x lat doświadczenia w gierkach co nie do końca jest sensowne. Teraz pytanie: jak ja prawie w ogóle nie gram w strategie/RTS ale jak odpalam takiego raz na 5 lat i gram na easy, bo to kompletnie nie jest mój gatunek ale lubię sobie odpalić coś takiego od czasu do czasu, to mam się nie wypowiadać w ogóle na temat tej gry? W ogóle skąd Ty wiesz jaki refleks i wyczucie pada ma osoba odpalająca grę na easy nawet jak ma 15 lat doświadczenia w gierkach? Bo ja mam wrażenie że na wszystko patrzysz przez pryzmat swoich umiejętności i preferencji i nie potrafisz na temat spojrzeć szerzej. Ja gram na PC regularnie od 2 lat, myszka i klawa to moje główne kontrolery i teraz naprawdę nie wiem czy byłbym w stanie grać bez żadnego problemu w jakiegoś szybkiego FPS-a na padzie tak samo dobrze jak 5 lat temu bo zwyczajnie się odzwyczaiłem. A może Donatello nie chce grać na wyższych poziomach trudności bo dla niego to strata czasu? I mimo łatwego poziomu trudności i tak czerpie radość z samej gry? Czynników jest tak wiele że naprawdę bycie w tej sprawie zerojedynkowym jest dla mnie niezrozumiałe. 

 

Ja w 99% gier gram na normalu ale w sumie według Twoich kryteriów powinienem grać na hardzie+. Nie robię tego. Dlaczego? Bo mi się nie chce, bo nie czuję takiej potrzeby, bo w trakcie kiedy Ty spędziesz w jednej grze 40h , ja już będę kończył drugą albo trzecią bo taki jest mój styl grania i to mi sprawia przyjemność. Może Donatello ma podobnie? Nie wiem, nie oceniam ale prawo do wypowiedzi ma jak każdy z nas. Właśnie troszkę przez taki gatekeeping (że tak użyję brzydkiego określenia) tak mało się udzielam w tematach growych bo napiszesz tylko jedno słowo inaczej i zaraz zlecą się eksperci 'poprawnego' grania w daną grę i cię zaczną pouczać jak powinieneś grać w daną grę (wskazówki nobodiego odnośnie tlou <3) zapominając że jest się na forum dyskusyjnym a nie w sądzie. 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Posprzątane.

Jak macie jeszcze jakiś problem z tym czy powinno się grać na easy, czy na hardzie to macie wiele fajnych do tego tematów w Graczpospolitej, jako że te prawie 150 postów dotyczyło w 99% tego jak powinno się grać w Kenę dyskusja została przeniesiona do jednego zalinkowanego tematu żeby nie zastała pozbawiona kontekstu i wskazane jest żebyście tam prowadzili dalej tą dyskusje

 

Jeżeli będziecie dalej rozpierdalać tematy growe jałową dyskusją to pomyśli się nad odpoczynkiem od forum na święta.

Pozdro 600

839269892854382622.gif?size=44772541396656848896.gif?size=44808060574733697105.gif?size=44

 

 

PS. Jak jeszcze coś was trapi w giereczkowie i nie wiecie gdzie zapytać i rozpocząć dyskusję, zapraszamy tutaj

 

https://www.psxextreme.info/forum/212-graczpospolita/

 

Jeżeli nie znaleźliście tam odpowiadającego tematu nic nie stoi na przeszkodzie żebyście założyli takowy.


 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...