Skocz do zawartości

Kena: Bridge of Spirits


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

169zl tez bedzie ok bo osobiscie to juz sie obawialem jakiegos wyskoku Sony w stylu 250zl XD 

 

W kazdym razie gra wyglada kosmicznie. Jaram sie strasznie ale studio jednak anonimowe takze jak wjada pierwsze recki i technicznej kupy nie bedzie to day one

 

3 minuty temu, SebaSan1981 napisał:

Ładny trailer, setting i uniwersum tribalowo-dżunglowe trafia perfekcyjnie w moje gusta! Chętnie bym przytulił jakąś kolekcjonerkę z fajną, dobrze wykonaną dioramą ;)


No potencjal na jakies limitki jest ale gra wyjdzie tylko w cyfrze 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No patrząc na obecne ceny gierek to te 139-169 trochę niepokoi. 
 

Oby nie była to furtka do tłumaczeń typu „gierka za połowę  ceny (za 4zł) więc nie było co cudów oczekiwać...”

 

Bo tak to wsio cudowne, ale jestem trochę podejrzliwy (cena, mocno nieznany/mały dev)

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, balon napisał:

No patrząc na obecne ceny gierek to te 139-169 trochę niepokoi. 

nigdy nie brałbym ceny jako wyznacznik jakości gry, jest wiele gier przykładów gier które kosztowały 250-350 zł, które okazały się crapami, jak też wiele gier które kosztowały niedużo a okazywały się świetne

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

nigdy nie brałbym ceny jako wyznacznik jakości gry, jest wiele gier przykładów gier które kosztowały 250-350 zł, które okazały się crapami, jak też wiele gier które kosztowały niedużo a okazywały się świetne

Nie odnosiłem się do Ciebie, ale często na tym forum takie teksty się słyszy. 
Jednak nie to jest w tym najistotniejsze. Nic w naturze nie ginie i często tańsza cena coś kamufluje. Może gierka będzie na 4h?

Odnośnik do komentarza
Teraz, Ukukuki napisał:

Lubię krótkie gierki xd Ale dla mnie sensowny czas to min 7h. Chociaż wolę to niż rozwleczoną gierkę w otwartym świecie gdzie sporo czasu zabiera przemieszczanie się od misji do misji.

 

 

 
No ja też nie przepadam za długimi, rozwleczonymi grami, ale boje się, że tu może być bardzo krótko. No nic pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MLeKSk napisał:

ale na PSS spolszczyli tytuł, więc może? Oby trafiła do pudełek :-)

Ja w polskim sklepie widzę tytuł po angielsku. Gierka wychodzi tylko cyfrowo, więc nie nastawiałbym się na pudło. Może kiedyś tam od Limited Run czy innego wydania.

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4609-PPSA01802_00-KENAEUST00000005

Odnośnik do komentarza

Min req:

OS: 64-bit Windows 7/8.1/10

Processor: AMD FX-6100/Intel i3-3220 or Equivalent

Memory: 8 GB RAM

Storage: 25 GB

Direct X: Version 11

Graphics: AMD Radeon HD 7750/NVIDIA GeForce GTX 650 or Equivalent

 

Rec req:

OS: 64-bit Windows 7/8.1/10

Processor: AMD Ryzen 7 1700/Intel i7-6700K or Equivalent

Memory: 16 GB RAM

Storage: 25 GB

Direct X: Version 11

Graphics: AMD RX Vega 56/ Nvidia GTX 1070 or Equivalent

 

Hmm tylko mi wydają się dość niskie jak na to co pokazano?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...