Skocz do zawartości

Kena: Bridge of Spirits


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

no było do przewidzenia to wszystko, ale to trzeba być ludwesdramusem, c'nie

 

a tak już bardziej serio, to w sumie im dłużej od zapowiedzi, tym i coraz chłodniejszym okiem patrzę na ten tytuł - no szczerze mówiąc to coraz bardziej myślę, że będzie to ladna, ale niestety średnia, gierka

Odnośnik do komentarza

I jak trzeba poczekać miesiąc dłużej to jednak się rozmyślasz i nie czekasz?

 

Szkoda, ale po prawdzie to mam w co grać i nie pali mi się do Keny. Opóźnienie troszkę zabolało, ale na czillu dolecę sobie do września. Lepiej tak niż miała by wyjść Cyberkena.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Bzduras napisał:

Użycie słowa "czekałem" sugeruje, że już przestałeś.

za bardzo analizujesz i niepotrzebnie łapiesz za słówka

nie mam zamiaru tłumaczyć się z czegoś czego nie powiedziałem, ale dla twojego spokoju mogę napisać że wciąż czekam z ciekawością na to co wyjdzie z tej gierki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.