Skocz do zawartości

Kena: Bridge of Spirits


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Nemesis napisał:

Najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra w tym roku. Wygląda prześlicznie, jeszcze ten gameplay (zwłaszcza walka) kojarzy mi się z leciwym Star Fox Adventures. Jeśłi faktycznie był do materiał pochodzący z PS5, to nie mam pytań. 

O tak Star fox adventure także od razu skojarzyłem, jak zobaczyłem Kenie wywijającą tym patykiem, do tego jeszcze potforasy i otoczka jak z Fejbla i jest miazgunia.

Wezmę na PS4, a jak gra będzie bardzo dobra to pewno w późniejszym czasie - za jakieś 2,3 lata, zakupie jeszcze raz na PS5 i ogram w najlepszej jakości ;) 

Odnośnik do komentarza

Zupełnie mnie gra nie grzeje, mimo że gameplay wydaje się być w moim guście. Podobne gry już były... Starfox Adventures, Beyond Goood and Evil, Kameo a nawet z Horizonem mam skojarzenia. I może nie byłoby to złe, ale  game design za bardzo mi przypomina współczesne bajki ze strong female protagonist, których nie trawię, jak Moana, Brave albo nadchodzące Raya and the last dragon... 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Square napisał:

Po to samo co fizycznego?

Do perordera dodają kapelusz dla Rota jakby co.

Osobiście  biorę fizyka pre na gierki jak boje się, że może być za duże ssanie (np RDR) i zabraknąć dla mnie kopii lub jak jest dość niszowy tytuł i może nie dotrzeć do moich sklepów day one. W cyfrowym sklepiku raczej mi się to nie przytrafi.

 

No ale ten kapelusz grzechu warty:wujaszek:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Aj mea culpa, niepotrzebnie dodałem "tu" :facepalm:

Na forumku wyczytałem że jest tylko cyfra ale dwóch znajomych, którzy też niecierpliwie czekają na nowe gry plajstejszyn pięć, przekonywało mnie że "Stary, co ty, będzie wersja pudełkowa spokojnie".

Ale sprawdziłem parę minut temu czy da się zamówić w Game itp sklepach i jednak nie da się. Okazuje się że łgali i faktycznie dostępna będzie tylko cyfra, jak wyżej e-kolega Balon wspominał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...