Skocz do zawartości

Kena: Bridge of Spirits


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Square napisał:

Coś tam widziałem, że do platyny dwa przejścia, bo najwyższy poziom trudności jest zablokowany na starcie. Szkoda, oby nie było za łatwo.

Zgadza się. Żadnych trofeów do pominięcia wiec można zrobić wszystko na 1 przejściu a potem na sam koniec przejscie na najwyższym. Coś co powinien mieć Ratchet. 
 

Ogladam recenzje Skill Upa i to jest absurd jak ta gra wyglada. 

Odnośnik do komentarza

Jak na pierwszą grę to chyba musieli to być jacyś oblatani w branży goście, bo gra się bardzo dobrze, wygląda bardzo dobrze, rusza bardzo dobrze i brzmi wspaniale :obama: Świetny to okres dla graczy. tyle dobra ładuje się do sprzęciwa raz za razem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bzduras napisał:

Jak na pierwszą grę to chyba musieli to być jacyś oblatani w branży goście, bo gra się bardzo dobrze, wygląda bardzo dobrze, rusza bardzo dobrze i brzmi wspaniale :obama: Świetny to okres dla graczy. tyle dobra ładuje się do sprzęciwa raz za razem.

Kolesie robili animacje

 

 

 

Optymalizacje na PC mają obcykaną

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Ma_niek napisał:

Na switcha to nie sądzę bo pewnie sporo by trzeba ciąć. Na xa będzie pewnie

Czy ja wiem? Odpaliłem na chyba 7-mioletnim laptopie mojej lubej, żeby też mogła sobie pograć (w sumie to kupiliśmy Kenę na pół z tym założeniem). 900p, 30 klatek i low, ale śmiga stabilnie i płynnie, a i wcale nie wygląda jak "low graphics" z rozpaćkanym wszystkim dookoła. Port na Switcha? Wierzę, że jest na spokojnie do zrobienia.

Odnośnik do komentarza

Heh, ja dopiero 1.5h i mam podobne odczucia co Bzduras, a ten jeszcze pisze że im dalej tym lepiej :notbad:

 

Tak, potrafi być trudno ale to raczej przez brak przyzwyczajenia się do sterowania. Poruszanie przy free roamingu trochę drętwe, ale walka już jest cymesik. Nie żałuję że kupiłem, choć przez brak jakichkolwiek informacji o grze przed premierą trochę cykałem się wtopy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja juz po dobrej godzinie. Jest swietnie. Styl designerski wymiata. Antagonista rowniez fajnie zrobiony

Spoiler

E_1DgPJUUAAgJDx?format=jpg&name=4096x409

 Jak narazie przeciwnicy nie stawiaja zadnego oporu. Poki obrywaja nie sa w stanie wyprowadzic kontry. Chyba ze jest ich kilku. Sa jakies skile wiec watpie aby gra stanowila jakiekolwiek wyzwanie, ale jeszcze to sie sprawdzi :lapka:

Odnośnik do komentarza

Kurla te wasze opinie, a szczególnie Bzdurasa mogą spowodować, że nie doczekam do listopada do wersji pudełkowej.

- kiedy to ma dokładnie wyjść w boxie?

- jak z tymi ustawieniami, 60 klatek coś tną oprócz rozdzielczości? Niech ktoś sprawdzi kto ma wersję na PS5 czy jest jakaś różnica w detalach i efektach,

 

Super, że po Ratchecie, Psychonauts 2 wychodzi kolejna „większa” gierka, którą można pokazywać co to dusza w grach ;) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...