Skocz do zawartości

The Last Of Us Part II TEMAT SPOILEROWY


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Square napisał:

Remastera TLoU i tryb multi za trzy i pół bomby każde dostaniesz, a nie nowe IP.

Frakcje 2, jezuśku przenajświętszy, mesjsza multi nadchodzi, znów lata grania, a później nowe IP, niesamowite studio.

Jeszcze Barlog robi nowe IP, ależ piękne czasy nadchodzą. :banderas:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Pupcio, wyobraź sobie, jakie te Frakcje 2 muszą być dopieszczone, skoro tyle czasu przy tym siedzą i tyle ludzi przy tym dłubie. Będzie cudownie, ND znów uratuje gatunek gier multiplayer :banderas:

 

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Ciekawe czy się wyrobią się na premierę PS6.

Na premiere PS5 Pro to juz na pewno.

:sapek:

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

Tyle czasu siedzą bo chujki zaczęły dopiero tworzyć Multi jak zobaczyli że ZDENERWOWALI graczy. 

Mimo wszystko wciąż czekam bo Multi w jedynce było wspaniałe

Te fragmenty, które wyciekły, to jest kod który istniał sporo przed premiera gry. Multiplayer był oficjalnie zapowiedziany wraz z pierwszą zapowiedzią gry. Opcje są dwie, albo gra naprawdę się tak rozrosła (stawiam ze to będzie oddzielny produkt), albo kasowali to po drodze kilkakrotnie.

 

3 minuty temu, ASX napisał:

xd

Grałeś w multi mesjasza jedynkę? Nie, to wypad czyścić kible na kajucie. :yeti:

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ASX napisał:

zapytałbym raczej czy ty grałeś w jakiekolwiek multi od czasu Tlou na PS3 , bo takie teksty że:

sugerują że przespałeś ostatnie 8 lat i straciłeś kontakt kontakt z rzeczywistością.

Grałem i większość to strata czasu. Najlepsze multi w jakie grałem, TLoU, Resistance 1, Halo2/3, Girsy1/3, Uncharted 2/4, BF4, Apex. Możliwe, że o czymś zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie no, wypadałoby w końcu coś wydać, bo na PS5 jest bieda jeśli chodzi o porządne, skillowe multi. 

W produkcji jest kilka tytułów nastawionych na multi, min. jedno od Firewalk (twórcy Destiny, Apex), czy Devation (byli pracownicy Treyarch). GG drugi projekt też oparty jest multi (ludzie od R6 Siege). Sony wie, że przespało na tym polu, a kasa z gier multi jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, YETI napisał:

Grałem i większość to strata czasu. Najlepsze multi w jakie grałem, TLoU, Resistance 1, Halo2/3, Girsy1/3, Uncharted 2/4, BF4, Apex. Możliwe, że o czymś zapomniałem.

no i czym wyróżnia się "mesjasz ratujący branże" na tle tych gier?

 

TLoU1  było bardzo fajną grą i być może druga część też taka będzie, jak już kiedyś tam wyjdzie. Ale to żaden "mesjasz" jak próbujesz to przedstawiać który "ratuję branże" tylko po prostu jedna z wielu gier, która nawet na konsolach Sony, nie cieszyła się jakąś największą popularność, nie mówiąc już o innych systemach.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Popularność jest czymś co takie multi trzyma przy życiu. ;)

No i Multi tlou ma się świetnie do tej pory więc chyba jest popularne. Nawet bym powiedział że musi być skoro te sc0rwensyny z sony nie zamknęły serwerów A przecież to ich ulubione hobby po godzinach pracy 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
20 minut temu, Nyu napisał:

Ciezko sie nie zgodzic, mam dokladnie takie same odczucia, a mowi to ktos, dla kogo jedynka to duzo gorsza gra overall. 

To jest poza dyskusją i nie ulega najmniejszej wątpliwości. Dwójka jest grą znacznie lepszą od jedynki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...