Skocz do zawartości

The Last Of Us Part II TEMAT SPOILEROWY


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba czego najbardziej się boję w kontekście trójki, to że skoncentrują się głównie na Absie i zrobią z niej główną postać:( Druckman w jednym z wywiadów mówił, że bardzo szybko podjęli decyzję o uśmierceniu Joela bo już nie mieli pomysłu na tą postać, za to widzieli potencjał w Ellie. Obawiam się, że teraz mogą iść podobnym tokiem rozumowania:(

Odnośnik do komentarza

No akurat z tym Joelem to wiedziałem, że będzie problem, bo jaką on miał tam rolę pełnić? Staruch na bujanym fotelu? Wujek, którego od czasu do czasu odwiedzimy na ganku?

Żeby jeszcze mieli jakąś łączność, to Ellie by mogła mieć w uchu słuchawkę i Joel robiłby za batmanowego Alfreda :yao:
Wiadomo było, że skoro główną bohaterką będzie dorosła Ellie to Joel jest piątym kołem u wozu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Żona jest psychofanką (choć aktualnie jest załamana poziomem tego), ale powiem, że do ósmego sezonu to jakoś się trzymało, a teraz nie dość, że jakoś ch#jowo jest to kręcone (widać brak budżetu, całość zamiast filmowego klimatu, jedzie sitcomem typu "Na Wspólnej") to jeszcze decyzje fabularne, plus nowe postacie - dramat, żenada i poziom tych g#wien z SyFy.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Shen napisał:

Oglądanie tego serialu, gdy na rynku jest komiks to niezły heroizm. Gdzieś po trzecim sezonie już miałem dosyć tych głupot i dłuzyzn.

 

Tak jest. Przestałem to oglądać na trzecim sezonie, albo na pierwszym czwartego odcinka. Żenada. I jak ktoś napisał w tym temacie, cały sezon to pier.dolenie i debilizmy i czeka się na te 2-3 świetne odcinki.

Odnośnik do komentarza

Skrót myślowy, nie bierzcie wszystkiego tak dosłownie :lapka:

Uwielbiałem komiksy, sam je również rysowałem, ale z biegiem czasu, oraz jego mniejszą ilością, parę hobby poszło pod nóż (właśnie komiksy, ale także oglądanie sportu w TV, czy czytanie szmatławca). 

Seriali też nie oglądam, oprócz tego jednego, właśnie ze względu na żonę.

Odnośnik do komentarza

Akurat skończyłem, moim zdaniem gierka zasługuje na 10-. Kompletnie nie rozumiem tego bólu dupy który był na metacriticiu co stulejmany dawały  ocenę 1 że Joel zginał.

Trochę szok że zginał w ciągu 2 godzin gry ale dobrze że nie zrobili z tego kolejnego uncharted czyli tasiemca o niczym bez fabuły i że wszystko się dobrze zawsze kończy.

 

Abby z początku irytowała ale mi się akurat podobało pokazanie strony wlf, potem ich nawet polubiłem i chciałem żeby Ellie zginęła, fajnie się w kręciłem w historie scenarzystów którzy chyba mieli na celu przemaglowanie gracza z jednej strony na drugą i pod koniec zakończyć to niezłym mindfuckiem.

Trochę żenujący element zmiany płci przez małego chińczyka tutaj poczułem to lekkie pranie mózgu :potter:

 

Zdarzały mi się pod koniec lekko nużące momenty zbieractwa i biegania, gra jakby traciła niekiedy ten impet i zbyt się rozwlekała, chyba najbardziej to czułem 3 dnia Seattle jako Abby. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
W dniu 23.07.2020 o 09:07, qraq_pk napisał:

Jedyny prawdziwy absurd to ta nieszczęsna Mel na misji. Ok, wiem że kobieta w 8-9 miesiącu ciąży może być nad wyraz sprawna. Żona w 9 miesiącu, 3 dni przed porodem łaziła po lasach i skałach. ALE nie potrafiłaby się wspiąć na linę czy wysoką krawędź. No brzuch to uniemożliwia. To jest tak głupie że aż boli. Początek ciąży potrafi być ciężki, więc normalne że Dina osłabła. Rozumiem że skapnęła się o ciąży już w trakcie podróży bo jak nie to lol.

 

Wiem ze odkopuje ale wielkie xddd

jestes jakims debilem w wieku 13 lat? Kobieta w ciazy w ciagu dnia ze wzgledu na koktajl hormonalny czuje sie roznie. Jednego dnia kompletnie nie widac ze zle sie czuje w czasie ciąży aby następnego zygac i ledwo sie poruszac. To wiedza z podstawówki z biologii

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.