Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ASX no ale jakich zasobów? Przecież ta gra będzie miała na mocarnych PC z dlss 200 klatek lekko, skoro tu jest opcja 4k rt 30. Więc nie muszę mieć pojęcia o grafice 3D aby wiedzieć, że lusterko nie weźmie 150 z 200 klatek. Zresztą, w czym problem żeby dać taką opcje? Nawet jak spadnie do tych 30-40 klatek, to za 2 lata wyjdą karty które to pociągną. Nie oszukujmy się, Forza właśnie staje się grą usługą. Kolejna część już nie powstanie, dlatego porzucili cyferki w nazwie. Terez będzie tylko dodawanie elementów. I tych lusterek już nigdy nie zmienią. 

 

@Bartg No problem w tym, że od lat w każdej grze jest to samo na PC. Przecież Forza 7 i Horizon 5 na PC w kwestii lusterek jest tylko ciut lepiej niż na Xbox. 

Odnośnik do komentarza

W sumie w trakcie gry to nie ma prawie żadnego znaczenia, bo przy FOV z kokpitu w Forzie (zakładam, że nadal nie regulowanym suwaczkiem) i tak lusterek praktycznie nie widać i szybciej jest wdusić przycisk i spojrzeć w tył, niż szukać wzrokiem lusterek. Przy VR to by bardziej bolało, bo człowiek naturalnie patrzy w lusterka.

Odnośnik do komentarza

https://www.ppe.pl/news/326508/forza-motorsport-w-jakiej-plynnosci-i-rozdzielczosci-zagramy-w-wyscigi-znamy-jakosc-na-xboksach-i-pc.html?fbclid=IwAR2zLttza3mD1iT5Py2Qn-j8cH7KH57xi0XSsXVQE7TvSndbhwFs29kTbCg

 

Nie wygląda to źle. W zasadzie na XSX 4k + rt + 60 fps i jedynie w otoczeniu będą braki odbić 

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, easye napisał:

xD Niezła wyparcie po sprzedaży PC xD

Ani 4k, bo dynamiczna rozdzielczosc, ani RT w 60 fpsach nie będzie, podobnie jak efekty beda przyciete - chyba normalne...

 

No wiadomo, że na PC lepiej. Ale tu chociaż nie będzie zacinać. Bo pewnie Cię zaskoczę, ale FM 7 na 4090 + i9 + 32GB RAM potrafił w każdym wyścigu zrobić 2-3 mikro zacięcia, czego na XSX nigdy nie było. Pomijając, że nie wiem po co w ogóle te przytyki z dupy znowu o PC. 

 

Masz RT i 60 fps. Tyle, że odbicia tylko w autach. Jak już pisałem kiedyś, jadąc z kokpitu to i tak bez znaczenia bo nie ma jak tego zobaczyć. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, easye napisał:

Nigdy nie mialem zadnego problemu z Forza 7 na PC, no ale co konfiguracja to inne problemy. Pod wzgledem ostrosc obrazu AA zas to 2 zupelnie inne gry.

Kiedyś na 2070 Super i i5 też nie miałem. No ale jest jak jest. Nie zgodzę się. Odpaliłem XSX i PC na 77 calach i w obu wygładzanie jest słabe. Druty, liny od prądu, krawędzie karoserii. Też myślałem, że na kompie będzie ideolo, ale jest po prostu lepiej. No ale gra jest stara, więc może teraz temat ogarną lepiej tu i tu. 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Michał102 said:

Czy dobrze tam widziałem, że modele felg dalej robią brutalny przeskok z modelu 3d na 2d w zależności od prędkości? 

 

Był taki moment, jak HokiKoshi mówił o starych modelach, ale pokazywał photomode z FH5 i tam mówił o przeskoku itd to może stąd, nie kojarze nigdzie indziej tego motywu, ale no nie zdziwi mnie jak np w Performance z RT taki przeskok nadal będzie.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Kiedyś na 2070 Super i i5 też nie miałem. No ale jest jak jest. Nie zgodzę się. Odpaliłem XSX i PC na 77 calach i w obu wygładzanie jest słabe. Druty, liny od prądu, krawędzie karoserii. Też myślałem, że na kompie będzie ideolo, ale jest po prostu lepiej. No ale gra jest stara, więc może teraz temat ogarną lepiej tu i tu. 

 

Przecież na 4090 i 13900K Forza 7 chodzi w 8K w koło 200 fps na max ustawieniach. Nie wiem gdzie Ty tam widziałeś słabe wygładzanie przy downscalingu z 8K do 4K.

 

Co do nowej to na tych gameplayach póki co wygląda to średnio.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
13 hours ago, PiPoLiNiO said:

 

Trochę im się wersje rozjechały, w Forza Monthly Chris Esaki mówił, że wycięli ileś torów, bo nie pasowały im do "circuit racing", a w tym materiale mówią, że zabrakło im czasu, zeby wszystkie tory odświeżyć, ale mają teraz dobre narzędzia które pozwolą im umieścić w przyszłości wszystkie fan favorites :kaz:

A jednak jest regulowany FOV w widoku z wnętrza, w końcu :sadkek:

 

Odnośnik do komentarza

z tymi narzedziami to ma sens. Zapewne te same narzędzia pozwoliły w Horizon dodawać na bieżąco nowe auta, Forizon stories i pojedyncze nowe wyścigi. Dlatego czuje ze nowe FM będzie wspierana comiesięcznie nowymi rzeczami, a teraz takie są czasy ze lepiej wydac niepełna gra i potem dodawać co miesiac content by być gAmE aS SeRviCe i chwalić się monthly active users. Jestem pewien ze niektóre trasy już maja gotowe w zanadrzu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...