Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się ten Cycu wyrobił w tych porównaniach odkąd ostatni raz oglądałem, analiza z komentarzem prawie jak Digital Foundry, z naciskiem na słowo prawie xd

 

Ale pomijając sama jakość analizy, to być może jestem ignorantem graficznym, ale jakoś wciąż nie widzę tego oświetlenia i materiałów które biją na głowę nextgenową Forze, więc poczekam lepiej na jakąś bardziej szczegółową analizę, najlepiej od DF właśnie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Miałem nie oglądać, ale widzę że fajna dziewczyna prowadzi i jednak się skusiłem.

 

- na razie powiedział że wszystkie trasy w grze stworzone są od podstaw dla FM8

- potwierdził że  będzie Ray Tracing trakcie rozgrywki 

- na powtórkach będzie Global Ilumination Ray Tracing

- trochę szkoda mi tej dziewczyny bo koleś jest pasjonatem i przez kilka minut opowiada jak dynamiczna pora dnia i pozycja słońca wpływa dynamicznie  na temperature na torze, zachowanie opon i model jazdy, a ona tylko przytakuje i wydaje się zagubiona 

 

 

 

 

Dobra Panowie, można się jarać bo to wszytko brzmi zajebiście

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

- the cars confirmed so far hint at the focus of the whole game: a focus on actual Motorsport

to najbardziej cieszy. dość miałem kariery gdzie 75% to jakieś cywilne złomy a faktycznego motorsportu tyle co nic. mam też nadzieję że przemodelują proporcje w wyścigach. nic tak nie wkurzało jak 5 okrążeń jakimś b-klasowym badziewiem a w R czy P klasie 3 kółka i nara. serio to mnie triggerowało jak wiele czasu i kariery było poświęcone wolnych autom a wyścigówki można było objechać w dwa popołudnia. wiem że był suwak i można było wydłużyć czas wyścigu ale właśnie o te proporcje chodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Colin napisał:

to najbardziej cieszy. dość miałem kariery gdzie 75% to jakieś cywilne złomy a faktycznego motorsportu tyle co nic. mam też nadzieję że przemodelują proporcje w wyścigach. nic tak nie wkurzało jak 5 okrążeń jakimś b-klasowym badziewiem a w R czy P klasie 3 kółka i nara. serio to mnie triggerowało jak wiele czasu i kariery było poświęcone wolnych autom a wyścigówki można było objechać w dwa popołudnia. wiem że był suwak i można było wydłużyć czas wyścigu ale właśnie o te proporcje chodzi.

Może nie idealne, ale zdrowe proporcje są w Project Cars 3. Nie oszukujmy się zdechlaki były i będą. Ważne żeby zepchnąć je na margines. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DF mówi o RT to, co pisałem wcześniej ale oczywiście bojownicy jak zwykle próbowali mnie wyśmiewać :turned: 

Ale jak mówił ASX chyba czas zacząć ignorować fanbojów bo szkoda życia na użeranie się z głupotą. 

Wracając do FM to szkoda, że wychodzi dopiero w następnym roku bo chciałbym już osobiście protestować fizykę i grafikę... ale trudno, czekam na kolejne materiały. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.06.2022 o 16:39, Emet napisał:

DF mówi o RT to, co pisałem wcześniej ale oczywiście bojownicy jak zwykle próbowali mnie wyśmiewać :turned: 

Ale jak mówił ASX chyba czas zacząć ignorować fanbojów bo szkoda życia na użeranie się z głupotą. 

Wracając do FM to szkoda, że wychodzi dopiero w następnym roku bo chciałbym już osobiście protestować fizykę i grafikę... ale trudno, czekam na kolejne materiały. 

 Co pisałeś wcześniej i kto Cię próbował wyśmiewać?

Odnośnik do komentarza

Kilka postów w tym mój, który rozjuszył fanbojów (gdzie pisałem m.in. o RT, co później potwierdziło DF) zostało usuniętych lub ukrytych.

Niestety na forum (czyli miejscu do dyskusji) o grach nie można normalnie o tych grach dyskutować w przypadku gier na Xboxa bo niektórzy zieloni nie potrafią rozróżnić CW od pozostałych działów forum (ostatnio było to widac np. w temacie o Starfieldzie).

Edytowane przez Emet
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

o boze, a ten znowu płacze w kolejnym temacie. Najpierw sie wywyzsza, ze dostrzega wiecej niz 90% ludzi i pisze jakies wysrywy o cw zanim ktokolwiek mu cos odpisał, a jak dostaje minusy to brnie dalej. Dawaj nam te screenshoty na ktorych gt7 ma lepsze materialy niz nowa forza. Tylko tym razem sie pospiesz, bo znowu colin usunie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.