Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

te 4K w mocnym cudzysłowie, bo na gameplayu w trakcie pokazu były zarówno elementy które renderowały się w natywnym 4K jak i 1080p, prawdopodobnie gra będzie korzystać z jakieś formy rekonstrukcji obrazu lub/i VRS, co pozwoli im zaoszczędzić trochę mocy obliczeniowej na Ray Tracing w trakcie gameplayu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Donatello1991 napisał:

A na xone?

Twórcy nie wykluczają wersji na XONE

Cytat

Q: You have announced that Forza Motorsport is coming to Xbox Series X|S consoles, Windows 10 PC, Steam, and Xbox Cloud Gaming (Beta), what about Xbox One?  

 

A: We’ll share more details on platform availability at a later date. 

Może wciąż starają się by jakoś to chodziło na Xbox One

Odnośnik do komentarza

Ja na razie nie widać żadnych ograniczeń, gra wygląda tak jakby zaliczyła prawdziwy przeskok generacyjny. A jeśli uda im się jakoś to zdowngrejdować by jakoś to ruszyło na starym sprzęcie to w sumie dla mnie bez różnicy, bo ważne że najlepsza wersja wygląda zajebiście.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że FM została zaprojektowana pod current geny i nawet jeśli wyjdzie wersja na XO to będzie jedynie cieniem oryginału.

 

Ostatecznie i tak pewnie skończy się na wsparciu przez Xcloud. Całe szczęście MS w końcu stawia na nową generację, a nie stoi w rozkroku jak Sony.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Lol. Myślę, że jednak w FM pokładają większe nadzieję w kwestii dotarcia do klienta, niż do mfs które było raczej wypromowana ciekawostką. 

Niby tak, bo to nie ta skala, ale mam wrażenie, że ten ostatni pokaz nie zostawił wątpliwości, która wersja jest bazową - ta na Seriesy. Jeśli jakimś cudem ktoś genialny inaczej będzie próbował przepchnąć wersję na XO to mam jakieś 95% pewności (5% zostawiam w zapasie, bo to MS i genialne inaczej pomysły nie są im obce), że będzie to krojenie jak się da next-gena, a nie odwrotnie i nie będzie tego jebanego "ograniczenia przez stare trupy", które dominuje w tej generacji.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, SnoD napisał:

To jest prawdziwy next gen co widać już od pierwszego pokazu. Temat zamknięty.

 

Ewentualna wersja na Xone albo przez xCloud albo orżnięty port jak z FH2 na dwóch generacjach.

 

Albo po prostu pierwsza FM od czasów FM1 która chodziłaby 30fps.

 

Zgadzam się że w porownaniu do FM7 przeskok jest ogromny (zwłaszcza otoczenie).

Ale jakby porównać do FH5 to na XSX jest to raczej zbliżony poziom a jednak wersja na ONE jest (w 30fps ale jest).

Odnośnik do komentarza

Tyle, że FH5 w wersji na XOS to naprawdę past-gen. Może nie poziom FH2 na X360, ale wygląda gorzej niż FH4 na tym samym sprzęcie. Osobiście liczę, że jeśli będą chcieli wydać to na poprzednią generację to niech będzie to oddzielny projekt.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Chwila chwila, bo ja akurat oglądałem te rozmowę na żywo i Dan wyraźnie powiedział ze faza produkcji ma się skończyć z końcem roku, a „polish phase” zacznie się, cytuję, „when we will be entering next year” (jak ktoś ciekawy to niech sobie przewinie do 40:00) a nie „sometime in the new year”.Chris z kolei wspomniał żeby community poczekało jeszcze „pare miesięcy” aż zaczną pokazywać i mówić więcej.

 

spring to okres od kwietnia do czerwca, wiec maja 4-6 miesięcy na szlifowanie. W jaki sposób na podstawie tego wywiadu mógł ktoś wydedukować ze będzie jakieś opóźnienie to nie mam pojęcia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...