Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Daffy napisał:

7 miała 32 lokacje. Pewnie dużo im zajęło ogarnięcie wszystkiego stricte pod nextgena. 

Od premiery siódmej części minęło 5 lat. Dla mnie będzie zawodem, jeśli będzie mniej torów niż w Forzy 7. Prawda, że liczy się jakość, ale tym razem mieli długi okres dewelopingu. Ale zobaczymy, za wcześnie na osądy.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

Śmiesznie jak za każdym razem podkreślali że nowa Forza będzie doświadczeniem nowej generacji i jakiego to skoku nie zaliczyli względem poprzedniej części i chociaż nazwa tej gry nigdy nie padła to wszyscy wiemy do jakiej produkcji się odnosili.

 

Co do samej gry to nie ma co pisać, wygląda to pięknie. Ale niepokoi mnie brak konkretnej daty premiery. Liczyłem na wczesną wiosnę, a zaraz okaże się gra wyjdzie latem lub jesienią.

 

Jesienią jak każda Forza bez zaskoczenia  :)

Odnośnik do komentarza

Z otoczeniem popracowali, szczególnie roślinność poszła do przodu i zdecydowanie lepsze oświetlenie. W stosunku do FM7 przepaść, w stosunku do też GT7 jest lepiej, przede wszystkim bardziej równo bo tam mamy stojące obok siebie ładne drzewka 3D, jak i te płaskie. Jeśli wziąć FH5 jako przykład to otoczenie będzie wyglądać zajebiście.

Szkoda tylko, że modele samochodów nadal pamiętają czasy X360 i niewiele poprawili w kwestii odwzorowania lamp.

Taki przykład:

1088962596_forzacomparison.thumb.webp.103ff9a0d71b71c2c4c68c0b6a896e4a.webp

FM

fm8.thumb.webp.c7f0648f43bf8662669c2d53f2aec31d.webp

GT7

362697316_gt7m3.thumb.webp.44a43d79e6c4a3ba8834055e2039a7f1.webp

 

 

Edytowane przez Emet
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie póki co zawód fhui. 

Graficznie nie robi to żadnego wrażenia głównie przez gorsze niż w GT oświetlenie i modele samochodów. 

Na cuda w fizyce absolutnie nie liczę, bo od tego są symulatory pokroju ACC, więc nastawiałem się na prawdziwie nowo generacyjny strzał graficzny. Póki co dostałem tylko kopa w jaja i leże na podłodze kwicząc z bólu :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wystarczy że dadzą ciekawsze trasy niż te wszystkie realne tory co są w GT bo wygląd samochodów mnie mało obchodzi, nie będę podczas wyścigu przyglądał się czy lampa jest idealnie okrągła i czy ma logo producenta. Liczę na przynajmniej parę tras w miastach i wymyślonych przez twórców (jakieś góry, lasy, cokolwiek żeby było na czym oko zawiesić) i już będę bardziej zainteresowany ograniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Emet napisał:

Z otoczeniem popracowali, szczególnie roślinność poszła do przodu i zdecydowanie lepsze oświetlenie. W stosunku do FM7 przepaść, w stosunku do też GT7 jest lepiej, przede wszystkim bardziej równo bo tam mamy stojące obok siebie ładne drzewka 3D, jak i te płaskie. Jeśli wziąć FH5 jako przykład to otoczenie będzie wyglądać zajebiście.

Szkoda tylko, że modele samochodów nadal pamiętają czasy X360 i niewiele poprawili w kwestii odwzorowania lamp.

Taki przykład:

1088962596_forzacomparison.thumb.webp.103ff9a0d71b71c2c4c68c0b6a896e4a.webp

FM

fm8.thumb.webp.c7f0648f43bf8662669c2d53f2aec31d.webp

GT7

362697316_gt7m3.thumb.webp.44a43d79e6c4a3ba8834055e2039a7f1.webp

 

 

 

Pierdolone lenistwo zarówno u Polyphony jak i Turn 10. Ci pierwsi robili kiedyś kopiuj wklej autek z PS2 do GT5, a Turn 10 teraz pakuje modele aut które pamiętają X360. Jak dla mnie to można te starocie wywalić z gry jeśli nie są skłonni zrobić na nowo niektórych modeli aut. Nowa generacja to powinny być tylko samochody o poziomie wykonania tego niebieskiego Forda GT z filmiku.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Z jednej strony 500 samochodów, z drugiej spora ich część to wciąż modele z Forzy 3. Wolałbym żeby ich mniej, ale wszystkie  prezentowały odpowiednio nowogeneracyjny poziom.

 

Ale samochody to tam chuj, bardziej boje się recyklingu tych samych torów z poprzednich cześci, bo nic nie wywołuje u mnie takiego wrażenia deja vu, gdy gram w kolejną część jakieś ściagałki i znowu godzinami ściagam się po tych samych torach. Więc mam nadzieje że w tych 20 lokacjach które zapowiedzieli będzie kilka nowych torów, a te co powracają zostaną odpowiednio odświeżone w stylu Maple Valley.

Odnośnik do komentarza

Obecnie gram w Assetto Corsa. Te pierwsze z 2016 :kekw: nawet nie Competizione. To jak mocno mam wyjebane na graficzkę to nawet nie macie pojęcia. Liczy się tylko zajebisty model jazdy. Agresywni przeciwnicy ustawieni na 100% i poziom trudności Alien. 

 

Forza Motorsport? No sprawdzę jak wyjdzie ale nie sądzę że wyjebie mnie z butów sparko, w których śmigam na Fanatecu :reggie:

Odnośnik do komentarza

Jak widać, przy przejściu na nową generację zawsze mamy zacofanie jeśli chodzi o content, bo twórcy muszą mierzyć się z nową jakością grafiki i budować wiele rzeczy od zera. GT3 miało mniejszy content niż GT2, GT5 mniejszy niż GT4, FM5 mniejszy niż FM4 i teraz nowa Forza prawdopodobnie mniejszy niż FM7.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, ASX napisał:

No cóż wybór nie jest prosty, ale chyba wolę ładniejsze otoczenie niż lampy.

 

Polecam obejrzeć materiał w 4K i przyjrzeć się tym lampą, bo wyglądaj tak jak trzeba, wrzucanie jakiegoś rozmazanego screena no cóż... pozostawię to bez komentarza. 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Soul napisał:

 

Polecam obejrzeć materiał w 4K i przyjrzeć się tym lampą, bo wyglądaj tak jak trzeba, wrzucanie jakiegoś rozmazanego screena no cóż... pozostawię to bez komentarza. 

No w 4k wygląda dokładnie jak na screen lampa z BMW. Także koledzy wyżej mają rację. 

Screenshot_2023-01-26-17-35-48-72_f9ee0578fe1cc94de7482bd41accb329.jpg

Odnośnik do komentarza

kolejne porównanie lamp, tym razem tylne. 

 

FM

f4wlp06iudea1.jpg?width=1080&format=pjpg&auto=webp&v=enabled&s=85f5507487b4565655c303226c5669d47f9aef70

GT

lnr1hg9iudea1.jpg?width=3840&format=pjpg&auto=webp&v=enabled&s=bb9c921627a8b790396aa55ec5b8c5f850af9519

 

na streamie powiedzieli że nowa Forza będzie więcej nowoczesnych wozów niż w poprzednich odsłonach, gra bardziej skupi się aspekcie sportowym, kompletnie przebudowali AI (śmiał się że AI przeciwników już nie będzie musiało oszukiwać by dogonić gracza jak w poprzednich częsciach, a w przyszłych miesiącach podadzą więcej informacji o kampanii i trybie multi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...