Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


Dorzucę jeszcze zwiastun. Z siódemka spędziłem, podobnie zresztą jak z szóstką, kilkadziesiąt godzin i bawiłem się znakomicie.
O jakość gry jestem spokojny, ponieważ od lat Turn 10 trzymają w tym segmencie niezwykle wysoki poziom. Graficznie poszczególne odsłony również prezentują się świetnie, zatem i o ten aspekt można być spokojnym. Będzie grane. Szkoda tylko, że nie w listopadzie bieżącego roku. :/

 

Odnośnik do komentarza

W ogóle muzyczki do trailerów to słaba strona marketingu MSu, bo czy oglądam reklamę konsoli, Game Passa czy jakiejś gierki to leci adhd rap murzynów, który niby w każdym filmiku jest inny, a brzmi kurwa dokładnie tak samo jak te pięć poprzednich.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Magik napisał:

Przydałby się jakiś tryb bez RT

Pisałem to już przy FH5 że dla mnie RT to taki sobie bajer, Forzy mają świetne odbicia otoczenia na samochodach a że teraz dodatkowo będą się odbijać samochody przeciwników na karoserii? No spoko, są osoby które będą się jarać ale liczę też na tryb bez RT.

 

Gra wygląda rewelacyjnie ale do jednego trzeba się przyczepić, po bocznych światłach na samochodach (zwłaszcza migacze) widać że dalej będą stare modele, mogli już zaktualizować to w samochodach przy wejściu w nową generację.

Odnośnik do komentarza

screenshot2022-06-13aqgkcx.png

9c2fc807-af04-4b41-aavwkpu.png

 


 

Spoiler

screenshot2022-06-13ar0jgy.png

c526d86c-0d4f-4146-8cc7j4t.pngscreenshot2022-06-13a2nkzn.png

7493255e-4dd0-4944-b8hkkrp.png

 

screenshot2022-06-13ayokqj.png

cab83496-d17d-453a-bfk0ke6.png

 

tutaj chyba nie trzeba podpisywać screenów, bo noowa Forza to jedna z tych nielicznych gier w której na pierwszy rzut oka widać przeskok generacyjny. 

 

to zabawne też jak szybko zestarzała się Forza 7 po zobaczeniu nowej odsłony, jeszcze kilka dni temu wyglądała naprawdę dobrze, a dziś nie mogę już patrzeć na te kartonowe drzewa 4d

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2022 o 21:50, Emet napisał:

(...)prawdopodobnie Ray-Tracing podczas wyścigu (chyba, że te hasło "on track" to taka zmyłka mająca dać do zrozumirnia że nie tylko w menu / forza vista jak w FH5... ale obstawiam jednak RT w czasie wyścigu).(...)


Jestem prawie pewny, że coś jest na rzeczy z tym. Oglądając prezentacje natychmiast to wyłapałem i coś mi sugeruje również, że jest tak jak mówisz. 
Oczywiście nie potwierdzenie RT do teraz, jeszcze bardziej mnie upewnia, a jakiś czas jak wypłynie to info, będzie meltdown w Internecie xD 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, 20inchDT napisał:

przeciez podczas gameplay dema pokazywali  w spowolnieniu odbicia innych samochodow podczas wyscigu to jakiego potwierdzenia jeszcze chcesz. Kilka razy mowili o rt podczas prezentacji.


Wiesz, w trailerach Horizona 5 też pokazywali odbicia RT, a później okazało się, że ich w grze nie ma. Jak potwierdzą, że in gameplay jest RT to super, na ten moment pachnie mi to zagrywką w stylu właśnie FH5. Czyli RT - yes, but actually no.

Odnośnik do komentarza

 

IMO nie ma ściemy, bo jakby chciali ściemniać to ukryliby zmiany LOD ;)

W krótkim fragmencie gameplayowym widać to że ten pierdolnik na dachu odbija się w karoserii, czyli mamy self reflection.

 

Jednak sam fakt że trzeba sie upewniać czy jest RT czy nie, pokazuje że raczej nie jest warte toto utraty 10-15fps (taka jest różnica na PC po włączeniu RT w FH5).

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...