Skocz do zawartości

Fable


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, easye napisał:

Patrząc na to ile im zajmuje pokazanie czegokolwiek od momentu zapowiedzi hud zobaczymy zaraz po trailerze "25 years in development"

E tam w przypadku Starfielda to było, że Todd myślał na kiblu, żeby takiego Morrowinda se w kosmosie zrobił, a robili relanie parę lat

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, RoL napisał:

Ale co wygląda bardzo dobrze?

Trailer wygląda bardzo dobrze.

 

A co do problemów to faktycznie pojawiały się informacje o jakiś problemach, ale najnowsze informacje mowią że rok temu poradzili sobie z nimi i development przebiega sprawnie. 

 

Swoją drogą dużo było wątpliwości co do silnika, czy będzie Forza Tech czy może Playground zdecyduje się na Unreal Engine 5, ale widziałem przed chwilą post grafika Playground i trailer działał na Forza Tech jednak.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o to że ludzie nie wierzą że to będzie tak wyglądać, tylko o to że nie wierzą że to jest prawdziwy gameplay. Gdyby mieli gameplay do pokazania, to by go pokazali. Dali cinematiki przemieszane z kilkoma sekundowymi ujęciami z "gameplayu" żeby ludzie się nie czepiali że kilka lat od pierwszej zapowiedzi nadal nie ma żadnych materiałów z gry.

Odnośnik do komentarza

No ja jestem jedną z tych osób która bierze bardziej na poważnie developera który pracuje nad grą, niż internetowym ekspertów którzy mówią że to CGI :dunno: No ale spokojnie, prędzej czy później się przekonamy, a graczom jak się okazuje nie dogodzisz, normalnie jest narzekanie na mały przeskok graficzny, a gdy pojawia się trailer gry wg słów developera i opisu działa na XSX i która wybija się poziomem oprawy to jest narzekanie i niedowierzenia że to nie może tak wyglądać i że to pewnie jakiś mockup albo CGI.

 

Poza stojącym na bardzo wysokim poziomie depht of field i bardzo dalekim rysowaniu cieni na trailerze bez shimmeringu, nie widziałem na tym trailerze niczego, czego nie powinniśmy wymagać od gier na tej generacji konsol. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiosna 2025 i będzie git ;)

A tak już poważnie to nigdy nie grałem w Fable, na tym też już postawiłem krzyżyk. Ale po tym trailerze, (cgi nie cgi) chciałbym żeby doprowadzono to do końca. Widać tu jakis zamysł artystyczny, klimat właśnie taki awanturniczo baśniowy. Nawet ten wygląd baby z widłami ze Shreka głównej bohaterki mi nie przeszkadza, a nawet pasuje.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...