Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zupełnie przeoczyłem ten gameplay, a czytając Wasze wrażenia, odpalałem go, spodziewając się strasznej kupy i...
Nie powiem, że jest super, ale też nie widze powodów, by narzekać na coś innego, niż design bohaterów (choć Batgirl fajna laska, ale kostium festyniarski).
Nie wiem, może to podświadome porównywanie do Marvel's Avengers, którego wiem, że po ograniu bety nie tknę kijem, ale tym tutaj nadal jestem wstępnie zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, 20inchDT napisał:

Problemem dla wielu jest to, że gra ma opcjonalny co-op. Oprocz expa i lvli wyglada jak stare batmany. Artstyle super, bardzo mi sie podobają postacie.

Ja nawet nie wiedziałam wcześniej że to ma mieć coop. Ja po prostu odpaliłem gameplay i widzę to samo w co grałem 5, 7, 9 i 11 lat temu tylko w wersji RPG + pewnie GaaS. W dodatku głównymi bohaterami są totalnie nijakie postaci, które już były w AK w DLC robione przez to samo studio i kur.wa te DLC były TRAGICZNE. 

Odnośnik do komentarza

No przez to, że jest tyle postaci może być lekka kupa fabularna. Chociaż może zrobią tak, że daną misję trzeba zrobić jakąś postacią. No zobaczymy. Na razie to wygląda jak typowy Batman tylko, że z bardziej festyniarskim stylu. Na pewno będę chciał zagrać, ale pewnie to będzie gra na 7.

Odnośnik do komentarza

No niestety lipa. Zamiast zwyklego Batmana jakas kupa, glowny target to chyba soyboye czekajace z wypiekami na twarzy na jakies (pipi)filmy Marvela. Ten gameplay wyglada nijak, jakies cyferki latajace co to kur.wa ma byc? WoW? Jeszcze jest mowa o przejmowaniu dzielnic, juz tym rzygam bo bylo w praktycznie kazdym sandboxie. Ogra sie jak trafi na promocje games under 20E.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

Zupełnie przeoczyłem ten gameplay, a czytając Wasze wrażenia, odpalałem go, spodziewając się strasznej kupy i...
Nie powiem, że jest super, ale też nie widze powodów, by narzekać na coś innego, niż design bohaterów (choć Batgirl fajna laska, ale kostium festyniarski).
Nie wiem, może to podświadome porównywanie do Marvel's Avengers, którego wiem, że po ograniu bety nie tknę kijem, ale tym tutaj nadal jestem wstępnie zainteresowany.

 

13 minut temu, Najtmer napisał:

pytanie czy gra bedzie dolaczana do gazety "Poczytaj mi Mamo"? bo to chyba ten target wiekowy

No to są próby włażenia do tyłków wszystkich targetów: i wyjadaczy serii Arkham i nowego narybku. Stąd design Batgirl oparty o run z Rebirth (który jest skierowany do konkretnego przedziału wiekowego). Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.

Nie wiem czego się spodziewaliście ale od początku było wiadomo, że to nie będzie poziom serii Arkham bo i kierunek był inny. 

Zamiast BGK i tej gierki z Suicide Squad wolałbym wskrzeszenie i dopracowanie Gotham City Impostors. Grałem w bete i była to całkiem fajna odskocznia od "poważnych klimatów". Poprawiliby gameplay i byłoby cacy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...