Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię kiedy w soulslike'ach jest zachowany balans między eksploracją, a walką z bossami, bo oba elementy są dla mnie równie istotne. W końcu nie ma to jak przypadkowo zabrnąć w jakąś boczną ścieżkę i znaleźć kozacką broń lub NPCa z questem, sama walka dosyć szybko może się przejeść. Póki co jestem nastawiony bardzo sceptycznie co do Wu Konga.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Szermac napisał(a):

Przecież premiera 20 sierpnia na konsolach, chyba, że piszesz o kc2 xD
Ja sceptycznie podchodzę z tego względu, że chciałbym też poeksplorować, a nie tylko pizgać się z bossami, którzy wyglądają kozacko swoją drogą, no ale still.

Na pewno? Wydaje mi się, że premiera na pc w sierpniu, a na konsolach jeszcze nie wiadomo.

E: o kurwa masz rację :O

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Gra chyba zaliczyła też lekki downgrade, dużo lepiej wyglądała na pierwszych trailerach, 80 bossów niepokoi też trochę, może być dużo walk kopiuj wklej, tyle, że w innym kolorze. Raczej to nie będzie taki typowy soulslike, tylko taki slasher z elementami soulsów, coś jak Stellar Blade. W newsie przeczytałem, też, że nie będzie trudną grą, szkoda bo liczyłem na coś pokroju Sekiro, chyba się już nie doczekam w swoim życiu na podobne doświadczenie, bo coraz bardziej casualizuje się dzisiejsze gry.

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Siema!!!  Jak dla mnie walka tak na 7+ się prezentuje na wczesnych gameplayach.Widać trochę za bardzo ten techniczny(drętwy,skokowy) model animacji w tych walkach, niestety to nie jest Sekiro, które dla mnie jako gracza jest 10/10.Zobaczy się jak będzie finalnie.Dla komentarzy, to moja lista systemów walki pod względem miodności,animacji i innowacji  w Soulsach itp.                                      Sekiro=10,  Demon souls=9  , Dark souls 3=9,  Lies of P=8+,  Bloodborne=8+,  Nioh 1/2=9,  Wo-Long= 8+,  Elden Ring = 8+, Rise of the Ronin=8,  Lord's of the fallen 2023= 7+,  Stellar Blade 7+, Tunic= 6.

Edytowane przez panborysek
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Bzduras napisał(a):

Pudelka :fsg:


Niezły bajer z tym tłumaczeniem, że to ich pierwsza gra i nie podołają fizycznej dystrybucji (ale pudełko, okładka i kodzik w środku to się jakoś da rozdystrybuować).
Tym sposobem pozbyli się klienta, bo w sumie i tak miałem wątpliwości przez ten cały boss rush.
W przypadku Alan Wake II się złamałem, bo survival horror to jeden z moich ulubionych gatunków, ale tutaj nawet mi powieka nie drgnie, olewając tę chińszczyznę.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Szermac napisał(a):

Nie potwierdziło, był jakiś kiedyś kilkunasto minutowy z totalnym korytarzykiem. A tak to same boss fighty xd

Tak właśnie to na razie wygląda, jakby było coś więcej, już dawno by się pochwalili. 

W wypadku tej gry jakoś ciśnienia tez nie mam, poczekam na recki, jednak Chiny to nie Korea Płd. w gierkach :sonkassie:

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Wredny napisał(a):


Niezły bajer z tym tłumaczeniem, że to ich pierwsza gra i nie podołają fizycznej dystrybucji (ale pudełko, okładka i kodzik w środku to się jakoś da rozdystrybuować).

Masz rację, komedia. Wydanie kolekcjonerskie z naszyjnikiem, pierścionkiem, figurką, mapą itd. - brakuje tylko małpiego chuja. No ale płyta z grą jest zbyt trudna do ogarnięcia. :dafuq:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza


 

W dniu 9.06.2024 o 09:42, Rotevil napisał(a):
Brak dema i denuvo, no i nie podobasz mi się już, dodatkowo wymagania na pc z kosmosu, czuję tu crapa

 


Wymagania takie mogą być dosyć standardowe dla gier na UE5. IMO tylko "prawa strona tabelki" - dla włączonego ray tracingu, path tracingu i innych wizualnych cudów - wieje grozą. Lewa wydaje się być w granicach rozsądku.

Z drugiej strony dla od początku gierka wygląda trochę "too good to be true", no ale czekam, obserwuję.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...