Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

IMG_20160717_151840.jpg

 

Nameless. Nowe i podobno dobre, paczuszka z Amazona przyszła przed chwilą, więc jeszcze w filii. Ale zostanie w niej aż skończę Supermana, czyli gdzieś do 18 :P

 

IMG_20160717_151906.jpg

 

Dostawa z czwartku.

 

tutaj klasyk nad klasykami. Została mi jeszcze 1/3 do końca. Czyta się wybornie, bo dochodzi jeszcze sentyment z czasów podstawówki. Całość podkreśla najujowszy papier w dziejach. Chyba ten sam na którym drukowane było komiksy pod szyldem TM-Semic.  Wszystko co do tej pory kupiłem od DC, było na pięknym i pachnącym kredowym. Superman jest na toaletowym. No nie wiem co tak słabo. :dunno:

Kupiłem również Outcast . Nie popełnię tego samego błędu co z TWD i zacznę od pierwowzoru, mam nadzieję,że się nie zawiodę. 

 

 

IMG_20160717_151931.jpg

 

te okładki :banderas:

 

comic-books-comic-books-store-gif-jim-pa

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Serial jest kozak, daj znac jak komiks Outcast bo tez mam w planach kupic.

 

Możesz sobie ściągnąć na próbę ze dwa zeszyty z grupy cfc.

 

Po jakiś sześciu zeszytach mogę powiedzieć ze serial lepszy niż papierowa wersja. Jest ciekawiej poprowadzony i ma jeden wątek więcej póki co. Komiks oczywiście warto też czytać i porównać z serialem. :)

Odnośnik do komentarza

IMG_20160717_151840.jpg

 

Nameless. Nowe i podobno dobre, paczuszka z Amazona przyszła przed chwilą, więc jeszcze w filii. Ale zostanie w niej aż skończę Supermana, czyli gdzieś do 18 :P

 

IMG_20160717_151906.jpg

 

Dostawa z czwartku.

 

tutaj klasyk nad klasykami. Została mi jeszcze 1/3 do końca. Czyta się wybornie, bo dochodzi jeszcze sentyment z czasów podstawówki. Całość podkreśla najujowszy papier w dziejach. Chyba ten sam na którym drukowane było komiksy pod szyldem TM-Semic.  Wszystko co do tej pory kupiłem od DC, było na pięknym i pachnącym kredowym. Superman jest na toaletowym. No nie wiem co tak słabo. :dunno:

Kupiłem również Outcast . Nie popełnię tego samego błędu co z TWD i zacznę od pierwowzoru, mam nadzieję,że się nie zawiodę. 

 

 

IMG_20160717_151931.jpg

 

te okładki :banderas:

 

comic-books-comic-books-store-gif-jim-pa

 

Ten Nameless i Śmierć Supermana to skąd? 

 

Pamiętam jak za Śmiercią latałem do kiosków co miesiąc. Co to były za piękne czasy. 

Odnośnik do komentarza

Brytyjski Amazon. Tam jest wszystko co chcesz, oczywiście w oryginale. To printy z USA i Canady z okladkowymi cenami w dolcach. W ofercie jest tona klasyki w zbiorczych wydaniach. Jest nawet 1000 stronicowy omnibus Śmierci Supermana.

Również biegałem po komiksy tm samic, pamiętam ostatnią okładkę Supermana. Krwawiace S na czarnym tle i to, że numer miał mało stron jak na polskie wydania.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Ja kupuję w zasadzie tylko na nieprzeczytane ze względu na najniższe ceny i różne możliwości wysyłki - ja preferuję odbiór osobisty na poczcie. Szybko przychodzi i jeszcze nie miałem żadnych przypadków pogiętych rogów czy innych uszkodzeń -wszystko zapakowane w grubą tekturę. Teraz jeszcze mają komiksy Muchy, więc coraz większy wybór, chociaż bez porównania do Gildii. No, ale tam biorę jeśli czegoś nie ma na nieprzeczytane.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...