Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chris85 ten Outcast ma jakies dodatki? Bo zamawiam w przyszlym tygodniu i jestem ciekaw

W sensie artworki i okładki? Chyba nie. Nie pamiętam a jestem teraz na wakacjach. W każdym razie komiks specjalnie mnie nie porwał. Jest poprawny nic więcej. Kupię drugą część, może się rozkreci.

Odnośnik do komentarza

Bekarty są w planach, tak samo jak. Prenumerata WKK DC . Chyba przerzuce się z Amazona na polskie sklepy, bo jednak komiksy są tańsze i większość w twardych oprawach. Chciałem kupić od razu dwa tomy Wampirów, podobnie jak Skalp, ale ten drugi jest niedostępny.

Odnośnik do komentarza

Proste na Amazonie to tylko omnibusy i te komiksy, których nie ma w Polsce (trzeba wspierać polski rynek komiksowy :)). Ja np zamawiam teraz na Gildii, są zapowiedzi na kilka miesięcy do przodu z 30% rabatem, świetnie pakują i co mnie bardzo cieszy mają bardzo niską cenę wysyłki za granicę. Ja niestety WKKDC muszę odpuścić za dużo kasy by mi schodziło co miesiąc tym bardziej jak Lucky Lucka teraz zapowiedzieli a jeszcze mam tyle komiksów nie kupionych, że hej. Wampira tom 2 to nie wiem czy gdziekolwiek dostaniesz, nawet w sklepie Egmontu już nie ma, zostało tylko polowanie na Allegro lub Oxl.

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Do komiksów wróciłem niedawno i wszystko kupowałem na Amazonie. Ale tam za twardą oprawę, którą preferuje trzeba dać ok 18 funtów i nie ma znaczenia czy jest to nowość, czy komiks, który ma 3 lata na karku. W polskich dyskontach jest dużo taniej. I o dziwo rynek radzi sobie na prawdę dobrze. Swoją przygodę z komiksem skończyłem w okolicach upadku Mandragory, potem tylko okazyjnie kradlem CBRy z neta. Kilka tygodni temu przypomniałem sobie o swojej starej miłości i dziś mam na półce kilkanaście albumów, które pochłaniam jak za czasów "Świata Komiksu". Od teraz będę robił zakupy np na nieprzeczytane.pl do domu w Polsce a z domu ktoś mi wyśle komiksy przewoźnikiem do UK. Oszczędzam hajs i wspieram rodzimy rynek.

Odnośnik do komentarza

Na same nowości i zapowiedzi sprawdź Gildię 30% rabatu, czasem robią promo na wszystkie komiksy 35%. Wysyłkę za granicę mają bardzo tanią, ja ost za 16 komiksów (niektóre cięższe inne lżejsze) zapłaciłem około 60zł, a kurierem musiał bym zapłacić około 100zł + ktoś musiał by to spakować itp. Mi się to lepiej kalkulowało niż nieprzeczytane+ wysyłka w własnym zakresie, plus dodatkowo mają na bieżąco nowości od Muchy czy innych wydawnictw.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Taki dobry? To też zamówię. Właśnie skończyłem pierwszy tom Amerykańskiego Wampira. Czytało się świetnie, teraz jak nie znajdę sklepu który ma tom 2, to chyba zacznę gryźć jak Skinner.

Amerykański Wampir obok Lock Key najlepszą obecnie rzecz, która wychodzi w częściach.
Odnośnik do komentarza

Pewnie zaraz zostanę zrugany, ale przeczytałem pierwszy tom i tak średnio mi podszedł. Co ciekawe to główny bohater mnie nie przekonuje, bo historia jest aż albo tylko ok. No i rysunki też niczego sobie i pasują do treści. Dam jeszcze szansę i przeczytam drugi tom, z tym że mam szczęście, bo mam dobrze zaopatrzoną bibliotekę i nie muszę wydawać kilkudziesięciu dukatów, żeby się przekonać czy komiks jest dobry. Ogólnie to dzięki niej zaoszczędziłem kupę kasy i miejsca, abstrahując od pytania. Natomiast gdybym miał porównać to ciężko mi powiedzieć do czego, no ale nie czytałem jeszcze np. Bękartów z południa czy Ludzi gniewu i może podobieństwa są, ale to już niech kto inny się wypowie.

Odnośnik do komentarza

Mnie średnio podeszło na początku przez rysunki właśnie ale po kilkunastu stronach wpadłem jak dzik w maliny.

Dla mnie też kreska to największy minus Skalpu. Momentami kadry są wręcz nieczytelne. Natomiast kolorystyka jest świetna, idealnie dopasowana do klimatu opowieści.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...