Skocz do zawartości

Super Mario 3D All-stars


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie grałem wcześniej w żadną część ze składanki, zacząłem Sunshine i bawię się przednio. Tak, żal 60 klatek i potencjalnych usprawnień do graficzki, ale zapowiadali to jako kolekcję, pokazali, że to będą porty i to dostarczyli.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Sebas napisał:

No spoczko to Galaxy.

 

Odyssey nadal najlepszy platformer w jakiego grałem.

:dunno:

 

Przejdź całe, bo gra zaskakuje pomysłami do samego końca.

 

2 godziny temu, beardo0 napisał:

No, Odyssey jest kozak

 

Obadaj Mario 64 - to taki prototyp Odyssey

 

W zasadzie SM64 jest najlepiej wyważone, pomiędzy szukaniem gwiazdek, a platformowaniem. W SMO zabrakło mi więcej klasycznego skakania, ale i tak gra jest wybitna i posiada cudne etapy 2D. No fajne jest te rzucanie czapeczką, szkoda że nie wszystkie pomysły i światy mi się podobały. Gra to taki misz masz wszystkiego co im wpadło do głowy i hołd złożony całej serii, a New York rozwala system. Jednak bardziej przemawia do mnie estetyka SMG1 i 2 oraz power upy: pszczoła, sprężynka, świder, a jest ich w obu częściach około 20 (z Yoshim). Oprócz tego ten dwupack zawiera multum innych pomysłów i najlepszych w serii bossów. W tym masę platformowania, nie tylko po kulistych levelach, ale i po klasycznych płaskich. W ogóle klimat przebywania w kosmosie mnie po prostu urzekł, z tymi wszystkimi zawieszonymi planetami.

 

Godzinę temu, aph napisał:

Nie zawsze, ale moim zdaniem powinni to zrobić. Ponoć na emu już się udało. To jest takie rozsądne minimum.

 

No chyba, że by zrimejkowali, to co innego.

 

Myśl dalej, dlaczego nie dali 60k/s, a ja wracam do gry, mam już 70 gwiazdek :obama:

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Gwiazdki wbijam jak dziki, a czas - przy tej składance, jest pożerany jak szalony, takie to dobre.

Mam akurat świetny czas na granie, a Next geny na chwilę obecną mam w dupie wiec rozproszenia zbędnego brak,  także raczę się tym miodkiem, aż miło.

I grając tak sobie ochoczo, nie raz naszła mnie refleksja, że to właśnie takie platformery z prawdziwego zdarzenia to prawdziwa esencja konsolowego szarpania w gry, a nie tam jakieś interaktywne growe filmy.

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dobra, sunshine ukończony i 80% wszystkich gwiazdek, wspomnienia i skill pozostał. Teraz ruszam w galaktykę i jakie to miodne, najlepsze Mariany ever. Niech się tasują nad next genami ale prawda jest taka że Nintendo dowaliło konkretnie, jeszcze jak wydadzą trylogie Metroid Prime i Zelde TP plus SS to pozamiatane z czasem i powrót do klasyki konsolowej

  • Plusik 1
  • Haha 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj zacząłem grać w Sunshine. To jedyny Marian ze stacjonarek, którego nie mam na koncie, ponieważ nigdy nie mailem gamecuba.

No i jest bardzo dobrze. Po 3 godzinach grania, 10 słońcach i odkryciu 4 światów. Szczerze to trochę obawiałem się, że ta armatka wodna to będzie główny motyw, a przez to będzie mało Mario w Mario. Jednak jak narazie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, a woda to tylko dodatek do prawdziwego 3D Mario. Trzeba kombinować, jest dużo skakania, fajne levele czyli to co tygryski lubią najbardziej. 

Jak poziom się utrzyma to będzie mocna 8. 

Odnośnik do komentarza

Mario Sunshine ma najlepsze sterowanie i najbogatszy zasób ruchów w tej kolekcji, finezja z precyzją, hydraulik robi dokładnie to co zamierzam nacisjakąc przyciski i o to chodzi w grach platformowych. Graficznie nawet dziś ten tytuł to wizualny fajerwerk. Nic tylko biegać i skakać.

Ja ukończyłem Galaxy i jest to też gra wybitna. Nie bardzo lubię grać w stare gry, jeśli nie miałem ich z okazji premiery a tu (pipi), 242/242 gwiazd za mną i utknąłem w tym kosmosie na dłużej niż planowałem. Plansz z purpurowymi monetami nie zapomnę, niektóre nawet trudne, ale trudne ja lubię. Gra zaprojektowana perfekcyjnie.

Chyba już czas zamówić Odyssey.

 

e: ciekawostka:

 

Edytowane przez Ali G
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...