Skocz do zawartości

Super Mario 3D All-stars


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak polecacie grać na dużym ekranie w Galaxy, joy conami czy pro controllerem? Jest to moja pierwsza styczność z tymi grami i najchętniej zagrałbym najpierw w Galaxy ale boję się, że później ciężko będzie zagrać w siermiężne 64 czy nawet w Sunshine, jaką kolejność polecacie dla świeżaka? (Grałem tylko w Odyssey).

Edytowane przez hennepin
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, hennepin napisał:

Jak polecacie grać na dużym ekranie w Galaxy, joy conami czy pro controllerem? Jest to moja pierwsza styczność z tymi grami i najchętniej zagrałbym najpierw w Galaxy ale boję się, że później ciężko będzie zagrać w siermiężne 64 czy nawet w Sunshine, jaką kolejność polecacie dla świeżaka? (Grałem tylko w Odyssey).

 

Nie wiem, może spróbuj na przemian, 5 gwiazdek tu, 5 tam? :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mnie w ogóle śmieszy, że ludzie mają większy ból dupy o limitowaną dostępność niż np. oto, że SM64 nie doczekał się prawie żadnych usprawnień. Tak na prawdę nawet nie wiemy do końca co się stanie po tym 31.03.21 - może po prostu tytuły z kolekcji pojawią się jako osobne pozycje w eshopie, czyli będzie jeszcze lepiej, bo jak ktoś będzie chciał ograć powiedzmy tylko Galaxy, to nie będzie musiał niepotrzebnie bulić za dwie pozostałe produkcje.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Faka napisał:

4:3? Halo, rok 2000 woła XD

Tak jak napisałem wcześniej nikt  w nikogo nie wmusza.

Owszem Nintendo pojechało po bandzie wydając tą składankę w takiej,  a nie innej (lepszej) formie, ale równie dobrze mogliby nie wydać takiego pakietu, a same gry wrypać każdą osobno cyfrowo i koniec imprezy.

I nie to, że ich bronie, ale i przy tym co jest, można się świetnie pobawić. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...