Skocz do zawartości

Super Mario 3D All-stars


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Taki sam gameplay w THPS? Jeśli pominąć spine transfery, flatland, switche na lipach i grindach, reverta i wallplanty to nawet by się zgadzało. Tylko, że pomijać te aspekty to jak mówić, że trochę popadało wypływając z domu kajakiem ratunkowym po powodzi.

 

Ciekawe, czy MM zrealizuje zamówienie :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza

Praktyka Nintendo z czasową dostępnością Mario 3d All Stars nie jest dobra, bo to wciąż korporacja i jest pazerna jak wszystkie inne.

 

Nie wiem kto się spodziewał, że dostanie remake wszystkich części z pocałowaniem ręki i jeszcze dopłacą, żeby ludzie wzięli :D

 

Ładniejsza oprawa graficzna byłaby bardzo fajna, ale też nie zawsze się to sprawdza, np. dla porównania pierwszy Mario z All Stars NSO z oryginalnym Super Mario - ten z All Stars jest ładniejszy, ma malowane tła, żywszą muzykę, przez co gra się w niego trochę inaczej, ale i tak wolę oryginalną część z klockowatą grafą. 

 

Niedługo Tony Hawk będzie chodził po 50 zł używany, a kolekcja Marianów po 300 zł

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Niesamowite są te nfagi, co bronią tego allstars. Jakby chociaż dali calkowity remake tego Mario 64 to by było ok. Coś  jak Mafia, gdzie pierwsza część jest robiona całkowicie od podstaw, a dwójka remasterowana. Na dodatek wszystkie gry będziesz mógł od razu kupić i to na zawsze, a nie z lufą przy skroni, bo masz czas tylko do marca. 

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, beardo0 napisał:

Niedługo Tony Hawk będzie chodził po 50 zł używany, a kolekcja Marianów po 300 zł

No właśnie, a Ty w Activision widzisz wrogą korporację. Ja wiem, że wiele można jej zarzucić, ale akurat za remake Tony'ego to należy im się pocałowanie w rękę. W ogóle remake'i wypuszczają świetne (np. trzy Crashe w 1, czy też wypasiony CTR).

 

Gry powinny tanieć wraz z czasem, jaki upłynął od premiery. Nintendo cen swoich gier praktycznie nie obniża, a teraz przez sposób dystrybucji tych trzech Marianów sprawi, że dodatkowo gra będzie prawdopodobnie drożeć.

Trudno to nazwać pro-konsumencką praktyką.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Crash, Spyro i Tony to remake praktycznie a nie remaster.

Szanuje w opór za te gierki.

 

W ogóle nie rozumiem tego porównania. I po co je robić.

 

Niny się ceni. I odwala porty. Po taniości - przecież Galaxy to też port z Shielda.
Czy źle, czy smutno, czy kapitalistycznie - nie wiem. Ogólnie pewnie tak.

Na pewno chciałbym, żeby co najmniej zrobili remake Mario 64. Sunshine też.

Ale to wtedy byłyby gierki po 60$ każda.

Dla mnie spoko.

 

Także - czemu kupujesz i wspierasz złą korporację. Bo mogę i chcę.

Dla mnie to jest przede wszystkim Galaxy. Reszta to dodatek.

 

To już DLA MNIE lepiej jakby wywalili SM64 i Sunshine, a dali Galaxy2.

Ale dodajmy, że w USA i Japonii ludzie się tam na tych gierkach wychowali, a nie jak w Polsce na Crashu.

Odnośnik do komentarza

SM64 to kultowa gra, żeby zrobić dobry remake musieliby się mocno postarać. Oczywiście, że SMG1 wystarczyło lekkie podrasowanie, SMS zremasterowanie, a SM64 przydałby się remake. Wystarczyło dać 16:9 w SM64, bo na kwadracie się dziwnie gra, z paskami po bokach. I SMG2. Wtedy chyba nikt by nie narzekał, ale Ninny dało absolutne minimum, które wystarczyło, żeby ludzie pobiegli do sklepu, czyli SMG1 i SMS z podniesioną rozdziałką. Każdy kto lubi SMG1 i każdy kto nie grał i je polubi z pewnością wyłoży kasę na SMG2, a Ninny o tym dobrze wie.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, pawelgr5 napisał:

Ja ostatecznie odpuszczam, dam się ogolić przy podobnej zagrywace za rok na 35 lecie Metroida. Smutne troche że im to przejdzie ale skoro ludzie chca płacic to ich wybór.

O ile w Nintendo w ogóle będą w ogóle pamiętali o jubileuszu Metroida. Dałbym się ogolić za MP trilogy albo remake Super Metroid :) , albo chociaż Metroid 2D collecion.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Jeez_PS napisał:

O ile w Nintendo w ogóle będą w ogóle pamiętali o jubileuszu Metroida. Dałbym się ogolić za MP trilogy

Już wiele dziennikarzy (m.in. Schreier) potwierdzało, że trylogia MP jest już dawno gotowa i tylko czeka, aż ninny zdecyduje się na wydanie. Prawdopodobnie dostaniemy właśnie na jubileusz. Swoją drogą w przyszłym roku nintendo będzie miało co świętować, bo jeszcze dochodzi do tego zelda (też 35lecie) i donkey kong (40lecie).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MBeniek napisał:

Już wiele dziennikarzy (m.in. Schreier) potwierdzało, że trylogia MP jest już dawno gotowa i tylko czeka, aż ninny zdecyduje się na wydanie. Prawdopodobnie dostaniemy właśnie na jubileusz. Swoją drogą w przyszłym roku nintendo będzie miało co świętować, bo jeszcze dochodzi do tego zelda (też 35lecie) i donkey kong (40lecie).

Wiem, o MP trilogy już się długo słyszy. Ciekawe jak by rozwiązali kwestię sterowania, wilotem było świetne i mega immersyjne. Na 35 Zeldy stawiam że głównym daniem będzie WW i TP porty z WiiU...i nowy trailer siquela BOTW :) 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Jeez_PS napisał:

Wiem, o MP trilogy już się długo słyszy. Ciekawe jak by rozwiązali kwestię sterowania, wilotem było świetne i mega immersyjne. Na 35 Zeldy stawiam że głównym daniem będzie WW i TP porty z WiiU...i nowy trailer siquela BOTW :) 

 

A jakby je mieli rozwiązać? Przecież to gra z Gacka. A nie sorry, oprócz trójki :). Dadzą radę!

 

7 minut temu, Ludwes napisał:

Retro to nie robi Metroida Prime 4 czasem?

 

Niedawno zaczęli, ale chyba przez te 6 lat nieobecności coś ogarnęli?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Jeez_PS napisał:

Wiem, o MP trilogy już się długo słyszy. Ciekawe jak by rozwiązali kwestię sterowania, wilotem było świetne i mega immersyjne. Na 35 Zeldy stawiam że głównym daniem będzie WW i TP porty z WiiU...i nowy trailer siquela BOTW :) 

Przecieki mówią raczej o Skyward Sword.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.09.2020 o 10:27, Basior napisał:

W ogóle nie rozumiem tego porównania. I po co je robić.

Ponieważ obie to kolekcje kilku starych gier. No i jakbyś nie spojrzał, to Crash i Tony gniotą Mariana jak chcą.

W dniu 8.09.2020 o 10:27, Basior napisał:

Na pewno chciałbym, żeby co najmniej zrobili remake Mario 64. Sunshine też.

Ale to wtedy byłyby gierki po 60$ każda.

Niekoniecznie. Nie ma obowiązku. To kwestia polityki biznesowej.

 

W dniu 8.09.2020 o 10:27, Basior napisał:

Także - czemu kupujesz i wspierasz złą korporację. Bo mogę i chcę.

No jasne, możesz tak zrobić. Ale wiesz, co będzie jak Cię kiedyś przyłapię narzekającego na Sony, MS, EA itp.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, aph napisał:

No jasne, możesz tak zrobić. Ale wiesz, co będzie jak Cię kiedyś przyłapię narzekającego na Sony, MS, EA itp.

No jasne, że będę narzekał :D. Żeby była jasność - wolałbym pełne remake'i. A nawet zlanie sm64 i sunshine. I zamiast tego galaxy 2. Albo nowe Mario. A tu remake dizajnu nie poprawi. Ale jednocześnie wiem jaką ochotę mam na galaxy. 

 

Może się przyzwyczaiłem, że takie jest Niny, ale mimo to gra się dobrze albo świetnie. 

10 minut temu, aph napisał:

Niekoniecznie. Nie ma obowiązku. To kwestia polityki biznesowej.

No właśnie o tym pisze. Znajac Niny wtedy by tak zrobili.

 

11 minut temu, aph napisał:

Ponieważ obie to kolekcje kilku starych gier. No i jakbyś nie spojrzał, to Crash i Tony gniotą Mariana jak chcą

Chodzi mi o to że jedno to porty, a drugie remastery/remakei pełną gębą. I tak, wiem że za to lepsze graficznie i usprawnione inna firma chce mniej niż Niny za porty. 

 

W skrócie - racja Niny sprzedaje drogo, żeruje na nostalgi (zwłaszcza sm64) i robi to na odwal się. Ale mogą. Nadal to dobre gry. I nadal będę się dobrze przy nich bawił. A że ludzie kupują i, bo ja wiem, nie robią bojkotu? No może jednak aż tak źle to nie jest.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, aph napisał:

Ja też bym wolał. I pewnie nawet bym pochwalił. A tak, to jest jak jest - kiepska składanka, która zostanie zapamiętana tylko z powodu rakowego modelu biznesowego.

 

Nie tyle, że kiepska, a dobra i nic ponad to. Nintendo dało absolutne minimum, SMG1 za 30e, SMS za 20 i SM64 za 10. I chyba tyle te gry są warte.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...