Skocz do zawartości

Super Mario 3D All-stars


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Może to jest zapowiedź wstecznej z NGC na Switchu?

 

Wątpię, teraz wychodzi SMS w składance, później prawdopodobnie trylogia Metroida, może Zeldy TP i  WW, RE4 i reszta Residentów już jest, więc jaki miałoby to dla nich sens? Też bym chciał ograć Metala, czy Eternal Darkness, ale to Nintendo!

Odnośnik do komentarza

Co by nie mówić patrząc na premiery gier w tym roku to w sumie nawet nie mam ochoty tak dużej na cyberpunk jak na ogranie nareszcie Mariana 64 i Sunshine , obie części mnie omineły a Galaxy chętnie raz jeszcze ogram. Obecnie widzę że gra jest dostępna normalnie w MM ale pewnie raz , dwa cały asortyment poleci i trzeba będzie brać wersje digital.

Odnośnik do komentarza

200 to byłaby okazja. Teraz pewnie coś w okolicy 250.

 

Ogólnie pocieszam się tylko tym, że w żadną z tych gier nigdy nie grałem (z M64 miałem tylko krótką styczność), więc jakoś się przed sobą usprawiedliwiam. Podejrzewam też, że nic nie ryzykuję, bo w razie czego za jakiś czas grę będę mógł odsprzedać bez straty, a moze nawet z zyskiem.

37u3g1.png

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wesker napisał:

Giera już leci, jutro prawienie w paczkomacie. Na pierwszy ogień leci wspomnienie z Delfino Plaza.

 

Ja chyba zacznę prawilnie od SM64, jak dam radę, a później wleci SMS, którego nie dane było mi ukończyć, ale nie wiem, czy się nie odbiję, bo to ponoć najgorsze Mario, choć zdania są podzielone. Na koniec wleci SMG po raz trzeci.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, funditto napisał:

Ja zaczynam od Galaxy, które z tego co pamietam było najprostsze. Później Sunshine, a 64 kiedyś, bo przechodziłem go ostatnio z trzy lata temu 

 

Najkrótsze? Tylko pozornie, bo jest najbardziej liniowe, bo to rasowy platformer, i to dalej tyle samo gwiazdek co w SM64, tylko że w SM64 na 16 światów 32 gwiazdki to zbierz 8 czerwonych i 100 żółtych monet bez zgonu. Teoretycznie SMG jest najkrótsze, ale jest bardzo sycące, a na koniec chce się więcej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...