Skocz do zawartości

Super Mario 3D All-stars


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wbiłem tylko 11 gwiazdek w Galaxy, bo nie miałem więcej czasu, ale na pro controllerze gra się dużo lepiej niż kiedyś (mimo tego, że czuć, że gra była robiona pod wiilota).


Nadal uważam, że Odyssey jest lepszą grą, ale przyznaję, że obie części Galaxy (i 3D World) to również gry 10/10

 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, bulaxyz82 napisał:

 

nie broń kaszalota, sunshine gniot jakich mało

 

Nie że gniot, ale takie 7, może 8/10, nie ma tego flow. Wiem, że SM64 było rewolucyjne, a SMO bardzo pomysłowe, i że 3DLand jest fajne, i wierzę że 3DWorld też, ale król jest tylko jeden, znaczy się dwóch.

 

SMG1 jestem najlepszym 3D Mario i ogólnie najlepszym platformerem EVER, ze znakomitymi pomysłami i power upami, z cudowną muzyką, z zabawą grawitacją, a przy tym wszystkim świetnie radzącą sobie kamerą. Perfekcjonizm widać na każdym kroku, a fabuła jest po prostu urocza.

 

Natomiast SMG2 jest sequelem idealnym. Mam nadzieję, że pomogłem.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dobra trochę się pośmialiśmy z emulatora od nintendo z 3 grami ale w tę składankę naprawdę dobrze się gra. Gry wyglądają i działają płynnie mimo 30 fpsów w dwóch tytułach w ogóle nie zwraca się na to uwagi, powiedziałbym nawet, że są za(pipi)iście płynne. Nawet najsłabsze główne mario czyli Sunshine dobrze wchodzi np na kiblu. 

Jak ktoś nie kupił niech bierze i to nie ze względu na hyper limitowaną edycję tylko ze względu na masę czystej zabawy na najwyższym gamingowym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Ja Sunsine przechodzę pierwszy raz, choć miałem kiedyś na Gacka to jednak przegrało z lepszymi tytułami. Na razie się nie wypowiadam, ale wydaje się najtrudniejszą częścią, co może niektórych irytować. Natomiast o dziwo świetnie się bawię przy SM64, mam już 40 gwiazdek, 5 w SMS i 20 w SMG1, miałem co 20 zmieniać grę, ale te SMS jest jakieś dziwne. Jest niby ten jetpack, na którym opiera się znaczna część gry, ale czy taki fajny? Przecież podobny motyw mamy z pszczołą w SMG1, lepiej zrobiony, a do tego występuje chyba 3 razy, bo gra zaskakuje co chwilę innym pomysłem.

 

Jeśli ktoś nie grał w SMG1 to niech bierze, dla tej jednej gry warto wyłożyć 60e, która została potraktowana z szacunkiem, dodano sterowanie dla fanów pada i handheld mode, ale i zostało coś z Wii, jakby ktoś chciał. A do tego gra wygląda pięknie w 1080P i pięknie się rusza w 60k/s.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Super Mario 64 przy pierwszym kontakcie sprawia nienajlepsze wrażenie

 

Ale po paru chwilach to mija i gra jest bardzo miodna

 

Tip dla lepszego ustawienia kamery: R + dół na prawej gałce

 

Instrukcje do 3 gierek:

 

https://www.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/iv97hs/3d_allstars_original_manual_pdfs/

 

Edytowane przez beardo0
Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze w kontekście śmiania się z tej składanki i porównywania jej do remasterów Crasha i Spyro to z całym szacunkiem dla tamtych gier (Crasha bardzo lubię i przeszedłem każdą część w remasterze) nie są one na tym samym poziomie i nie chodzi nawet o same pomysły tylko o płynność ruchów. Chyba nie muszę tłumaczyć czy w platformówce ważniejsza jest grafika czy płynność skakania 

Odnośnik do komentarza

To prawda, chyba żadna postać w platformówce 3D nie porusza się z taką gracją jak Mario. I to już od czasu SM64, a w SMO takie piruety odwala, że głowa mała :).

 

2 godziny temu, beardo0 napisał:

Super Mario 64 przy pierwszym kontakcie sprawia nienajlepsze wrażenie

 

Ale po paru chwilach to mija i gra jest bardzo miodna

 

Tip dla lepszego ustawienia kamery: R + dół na prawej gałce

 

Instrukcje do 3 gierek:

 

https://www.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/iv97hs/3d_allstars_original_manual_pdfs/

 

 

To twój pierwszy kontakt?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, funditto napisał:

Tak jeszcze w kontekście śmiania się z tej składanki i porównywania jej do remasterów Crasha i Spyro to z całym szacunkiem dla tamtych gier (Crasha bardzo lubię i przeszedłem każdą część w remasterze) nie są one na tym samym poziomie i nie chodzi nawet o same pomysły tylko o płynność ruchów. 

Masz rację, nie są na tym samym poziomie, jedni dostali kolekcję remaków, drudzy biedaremastery i racjonalizują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...